nieruchomoscipodlaskie.pl

Z dala od zgiełku miasta – nowe domy w Nowodworcach

Firma Yuniversal Podlaski zakończyła realizację II etapu Osiedla Wśród Łąk w Nowodworcach, w skład którego wchodzą budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Kolejne domy zostaną oddane do użytku jesienią bieżącego roku.

Na chwilę obecną w sprzedaży dostępnych jest dziewięć domów. Powierzchnia każdego z nich – łącznie z garażem – to 132 m2. Zaplanowana w praktyczny sposób przestrzeń wspólna to jeden z atutów tej inwestycji. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią, a także pokój i łazienka. Na piętrze umiejscowiono trzy pokoje, obszerną łazienkę i garderobę.

Tym, co wyróżnia Osiedle Wśród Łąk spośród realizowanych w Białymstoku i jego okolicach inwestycji, jest z pewnością nowoczesna stylistyka i unikalny design. Domy w Nowodworcach wykonano z nowoczesnych i sprawdzonych materiałów. Jednym z atutów inwestycji Yuniversalu Podlaskiego jest brak zwartej zabudowy, co daje znacznie większy komfort zamieszkiwania.

Argumentem przemawiającym na korzyść tej konkretnej oferty jest również duży metraż działek (od 508 do 532 m2), co pozwala na różnorodną aranżację przestrzeni. Ponadto do wszystkich domów prowadzi nowa, utwardzona droga dojazdowa. Co ważne, domownicy będą mogli czuć się całkowicie bezpiecznie – osiedle zostanie bowiem ogrodzone i wyposażone w centralny elektroniczny system domofonowy. Deweloper zapewnia również pełne podłączenie do infrastruktury technicznej.

Lokalizację domów – nieco na uboczu, na skraju wsi, wśród łąk i w pobliżu lasu – z pewnością docenią miłośnicy przyrody oraz osoby, którym zależy na ciszy i spokoju. W niewielkiej odległości od domów znajduje się kąpielisko nad rzeką Supraśl, w pobliżu działają też wypożyczalnie sprzętu wodnego. Spływ kajakowy z Supraśla do Wasilkowa z krótkim przystankiem w Nowodworcach to świetny pomysł na każde wakacje.

Mimo położenia domów za miastem codzienne dojazdy do Białegostoku raczej nie będą dla nikogo problemem. Wygodny i szybki – bo trwający zaledwie 5 minut – dojazd do stolicy województwa zapewnia nowa, oddana do użytku jesienią 2018 roku i łącząca Białystok i Supraśl droga nr 676. Dojazd do centrum miasta zajmuje stąd około 15 minut. A co najważniejsze – po trudach całego dnia wraca się tu z prawdziwą przyjemnością.

Osoby, którym zależy na zamieszkaniu w nowym domu jeszcze w tym roku z pewnością zainteresuje informacja, że budynki zrealizowane w II etapie inwestycji są już gotowe do odbioru. Ich aktualna cena to 419 000 zł (promocja jest ograniczona czasowo). Tymczasem budowa kolejnych domów, realizowanych w III etapie, dobiega końca – mają być one gotowe w III kwartale 2019 r. (cena segmentu to 446 000 zł).

Dodatkowe informacje na temat domów jednorodzinnych w Nowodworcach można znaleźć na stronie internetowej www.yp.com.pl oraz otrzymać kontaktując się bezpośrednio z Działem Sprzedaży firmy Yuniversal Podlaski (Białystok, ul. Piękna 3, tel. 85 747 30 30).

O FIRMIE

Yuniversal Podlaski jako deweloper oferuje szeroki wybór inwestycji w Białymstoku i Warszawie. Firmowi doradcy służą fachową poradą na każdym etapie zakupu nieruchomości. Jak mówią przedstawiciele spółki, jej najlepszą wizytówką są dziesiątki zadowolonych klientów. Są wśród nich zarówno mieszkańcy wybudowanych przez firmę osiedli jak również przedsiębiorcy korzystający ze znajdujących się w jej zasobach lokali usługowych.