nieruchomoscipodlaskie.pl

Mieszkanie pod klucz

Wprowadź się od zaraz do swojego wymarzonego mieszkania

ASKO S.A. to firma deweloperska z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży tworzenia i budowania przestrzeni mieszkalnych. Za sobą mają już 25 realizacji, a każda nowa przebija poprzednią. Dlaczego wyróżniają się na rynku nieruchomości? Odpowiadają na bieżące potrzeby mieszkańców. Ich strategie budowlane minimalizują negatywny wpływ na środowisko oraz wykorzystują ekologiczne rozwiązania, dzięki którym przyczyniają się do bardziej zielonej przyszłości mieszkańców nie tylko ich wyjątkowych budynków, ale całego miasta. Ostatnio wprowadzili nową ofertę, dzięki której możecie zapomnieć o męczącym i przedłużającym się wykańczaniu mieszkania.. ale o tym trochę później.

Generalny wykonawca

Ogromnym plusem decyzji na mieszkanie z ręki tej firmy, jest możliwość negocjacji. Jako wykonawca generalny, ASKO S.A. uzgadnia z kupcem dostosowanie pomieszczeń oraz szczegóły dotyczące ewentualnych przeniesień pod określone potrzeby klienta.

Ponadto, zgromadzona przez lata wiedza w strefie budownictwa, pozwala na wykorzystanie jej w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Wykorzystanie naturalnych materiałów i najnowszych technologii przekłada się na zrównoważone  i efektywne realizacje.

Co jeszcze wyróżnia tego dewelopera od pozostałych? Jak już wcześniej wspomniano, realne zainteresowanie zieloną przyszłością miast. W garażach swoich budynków mieszkalnych ustawiają chociażby ładowarki do aut, zachęcając mieszkańców do wygodnej przesiadki na samochód elektryczny. Części wspólne ich najnowszych inwestycji są z powodzeniem zasilane panelami fotowoltaicznymi, które zapewniają czystą i tanią energię. Ponadto, wprowadzają na dachy swoich budynków trwale związaną z nimi roślinność, tworząc płuca miasta.

Najnowsza inwestycja – kolejny etap

Nowoczesny blok mieszkalny przy ul. Ciepłej 38 w Białymstoku to najnowszy projekt ASKO S.A., który zbliża się ku końcowi realizacji. Został zamknięty II etap prac budowlanych, a rozpoczął się III. Ruszyła już sprzedaż tych wyjątkowych przestrzeni, stale wpływają także rezerwacje.

Inwestycja przy ulicy Ciepłej otwiera katalog wspaniałych ofert mieszkalnych. Dostępne są apartamenty o metrażu nawet 140 m/2, a najmniejsze mieszkania mają około 25 m/2 – tak, aby sprostać oczekiwaniom każdego potencjalnego mieszkańca. Oczywiście, inwestycja przewiduje wszystkie najnowsze rozwiązania ekologiczne i technologiczne, o których przeczytaliście wyżej. Oddanie mieszkań deweloper przewiduje na 2025 rok. Jednak to Ty zdecydujesz, czy odbierzesz je w stanie deweloperskim.

Mieszkanie od ręki i program “pod klucz”

Firma ASKO wychodzi naprzeciw potrzebom kupców, decydując się na nowe oferty mieszkaniowe – pod klucz oraz mieszkania od ręki. Mieszkanie od ręki zakłada oddanie do użytku już wykończonych przestrzeni. Jest to oferta, której wyjątkowość i opłacalność zdecydowanie przemawiają na jej korzyść. Wchodzisz i mieszkasz.. tylko to sobie wyobraź. Jest to wygodna opcja, ponieważ zakłada zakup mieszkania prosto od dewelopera, które jest wykończone i gotowe do zamieszkania – bez pośredników, w wysokim standardzie. Oszczędzisz czas i pieniądze oraz zyskasz kontrolę nad procesem transakcji, stając się pierwszym właścicielem nieruchomości.

Zależy Ci na wykończeniu mieszkania dobrej jakości materiałami przy niskim nakładzie finansowym, ale chcesz mieć większą kontrolę nad designem twoich wnętrz? Z pominięciem stresu, niedotrzymywania terminów przez wykonawców, niekończącej się listy kłopotów i niezliczonych wycieczek do sklepu budowlanego – pakiet luxury programu “pod klucz” od ASKO jest dla Ciebie.

Co obejmuje pakiet luxury? Układanie paneli laminowanych bądź płytek i wykończenie podłóg listwą przypodłogową, malowanie ścian (i szpachlowanie w przedpokoju, pokoju dziennym oraz w sypialniach). Poza tym, do prac w przedpokoju zalicza się montaż oświetlenia, kuchnię obejmuje również instalacja płytek między blatem a szafkami, a w sypialniach i pokoju dziennym wstawienie drzwi oraz klamek i wykończenie parapetów. Pakiet przewiduje kompleksowe wykończenie łazienki – od położenia płytek, przez montaż kabiny prysznicowej lub wanny, wc i umywalki, po wstawienie drzwi i lustra.

Wybór wykończenia mieszkania należy naturalnie do właściciela. Dostępne są różne warianty, z którymi mogą się państwo zapoznać przeglądając dokładnie katalog oferty ASKO. Nie musicie się martwić jeżdżeniem do sklepu budowlanego – firma zapewnia zakup i transport niezbędnych materiałów.

Dlaczego warto wybrać pakiet luxury?

Z prostego powodu – różni się on całkowicie od innych opcji wykończenia mieszkania, które znacie z opowiadań swoich bliskich lub, niestety, z autopsji. W ten sposób oszczędzicie nie tylko czas i pieniądze, ale także otrzymacie niezawodną, sprawdzoną ekipę budowlaną, której ufa wymagający deweloper. Oprócz tego, z Waszych barków spadnie ciężar znalezienia porządnych materiałów – wszystkiego dopilnują specjaliści.

Jak wygląda współpraca? Po podpisaniu umowy, następuje konsultacja z architektem, dotycząca Waszych oczekiwań wykończeniowych. Potem czeka Was wybór materiałów i obejrzenie projektu mieszkania. W ramach pakietu otrzymacie również wizualizację łazienki lub jednego z innych pomieszczeń.

Następnym krokiem są prace wykończeniowe, których terminowość jest zagwarantowana przez firmę. Wybierając program “pod klucz” nie musicie martwić się o kolejki ani odległe terminy. Wszystko czeka na miejscu! ASKO współpracuje ze stolarzami, elektrykami i innymi specjalistami, dzięki którym prace nad Waszym mieszkaniem ruszają od razu.

Wykończenie obejmuje gwarancja, która jest dodatkowym zabezpieczeniem Waszej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą ASKO S.A., dewelopera z wieloletnim doświadczeniem, który nieustannie wyznacza nowe standardy w branży. Projekty tej firmy charakteryzują się nie tylko innowacyjnością, ale i przemyślanym designem, spełniającymi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odkryj ich unikalne rozwiązania mieszkaniowe i zainwestuj w przestrzeń stworzoną z myślą o komforcie i funkcjonalności.