nieruchomoscipodlaskie.pl

Apartamenty Prusa w Czarnej Białostockiej

Najnowsza inwestycja mieszkaniowa w sercu Puszczy Knyszyńskiej

Szukasz inwestycji, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność? Chciałbyś zamieszkać w spokojnej okolicy w otoczeniu natury? Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją dewelopera MASTER Emil Borys, która oferuje mieszkania idealne dla tych, którzy pragną żyć w harmonii z przyrodą, nie rezygnując przy tym z wygód nowoczesnego budownictwa. Ta inwestycja to wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w spokojnej okolicy, jednocześnie ciesząc się komfortem i jakością nowoczesnych rozwiązań.

Doskonała lokalizacja

Czarna Białostocka to malownicza i spokojna okolica, która zachwyca swoim bliskim kontaktem z naturą. Położona w środkowo-wschodniej części województwa Podlaskiego, jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają ucieczki od zgiełku miejskiego życia, przy jednoczesnym dostępie do szkół, placówek publicznych i sklepów.

Charakteryzując się bogatym zalesieniem i dostępem do licznych terenów zielonych, w tym Puszczy Knyszyńskiej, Czarna Białostocka oferuje mieszkańcom unikalną harmonię i spokój. To również doskonała lokalizacja dla entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu, z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi.

Apartamenty Prusa zlokalizowane są tuż obok otuliny Puszczy Knyszyńskiej, gdzie ponad 76 % obszaru stanowią tereny leśne i zielone. Dodatkowo region ten jest bogaty w zabytki, w tym stare obiekty sakralne różnych religii oraz atrakcje kulturalne. Komfortowy dojazd do centrum Białegostoku zapewniają drogi krajowe i regionalne linie kolejowe, a także autobusy podmiejskie, co ułatwia mieszkańcom dostęp do szerszych możliwości edukacyjnych, kulturalnych i zawodowych. 

Funkcjonalne rozwiązania i nowoczesny design

Apartamenty zlokalizowane przy ul. Bolesława Prusa łączą w sobie nowoczesność i funkcjonalność, oferując mieszkania o różnych metrażach, od 38 m2 do 80 m2 – 2,3,4 i 5-pokojowe. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby stworzyć jej mieszkańcom najwyższe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Budynek wielorodzinny oferuje wszystkie nowoczesne atuty – od cichobieżnych wind, przez garaże podziemne z kontrolą dostępu, po przestronne tarasy balkonowe, które zapewniają dodatkową przestrzeń do wypoczynku.

Dla pełnego komfortu mieszkańców, teren inwestycji został ogrodzony i wyposażony w system monitoringu, a także praktyczną rowerownię, odpowiadając na potrzeby aktywnego stylu życia. Wszystkie te elementy składają się na funkcjonalne i nowocześnie zaprojektowane mieszkania, spełniające najwyższe standardy współczesnego budownictwa.

Komfort i wygoda życia

Mieszkania w Apartamentach Prusa to prawdziwa wygoda i dostępność do licznych udogodnień. W najbliższej okolicy znajduje się bogata oferta placówek edukacyjnych, a najbliższa szkoła zlokalizowana jest w odległości zaledwie 340 m.  Nie zabraknie też łatwego dostępu do opieki medycznej dzięki pobliskiej przychodni. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują liczne sklepy spożywcze oraz punkty usługowe. Dodatkowo bliskość terenów rekreacyjnych, obiektów sportowych jak boiska czy korty umożliwia aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Jeśli szukasz wysokiego standardu wykończenia, harmonii między bliskością natury, a nowoczesnością i przemyślanymi rozwiązaniami, Apartamenty Prusa to miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. Planowany termin oddania budynku do użytkowania to IV kwartał 2025 roku. Więcej informacji na temat samej inwestycji i dostępnych mieszkań znajdziesz na stronie internetowej dewelopera http://emilborys.pl/.

O firmie:

Firma MASTER Emil Borys, założona w 1984 roku jako Zakład Remontowo-Budowlany, przekształciła się w ważnego gracza na rynku budowlanym. Od 2002 roku działa pod szyldem MASTER Emil Borys Sp. J i już od ponad 30 lat nieustannie dąży do doskonałości, tworząc wartościowe miejsca pracy i rozwijając lokalną społeczność. 

Specjalizuje się w projektach od obiektów sportowych po wielorodzinne budynki mieszkalne, współpracując z renomowanymi firmami jak MLEKOVITA czy POLMOS. Wyróżnia się doświadczeniem, wysoką jakością usług, terminowością i kompleksowym podejściem do projektów, od planowania po realizację. Jej sukces opiera się na zaawansowanym parku maszynowym i ciągłym rozwoju technologicznym, co przekłada się na solidność i innowacyjność realizowanych inwestycji.

Kontakt:

Wysokie Mazowieckie, ul. 1 Maja 27, 18-200
tel.: +48 696 872 802
e-mail: master@emilborys.pl 
strona internetowa: http://emilborys.pl/