nieruchomoscipodlaskie.pl

Luksusowe kuchnie w wykonaniu Zubrycki Design

Wielu z nas marzy o efektownym wnętrzu, które łączy w sobie walory estetyczne, wygodę użytkowania oraz wieloletnią trwałość. Stworzenie takiej aranżacji nie jest łatwe, jednak z pomocą przychodzi firma Zubrycki Design, czyli producent mebli premium. Firma specjalizuje się w tworzeniu luksusowych kuchni na miarę indywidualnych potrzeb. Sprawdź, czym wyróżnia się na tle konkurencji i dlaczego warto nawiązać taką współpracę.

Wnętrza luksusowe – czyli jakie?

Luksus to pojęcie względne, które w przypadku każdego z nas może nieść z sobą odmienne skojarzenia. Mając to na uwadze, zespół specjalistów z firmy Zubrycki Design na pierwszym miejscu stawia indywidualne potrzeby, oczekiwania i preferencje Klienta. To właśnie na bazie wizji Zleceniodawcy powstaje projekt wnętrza, dzięki czemu finalny efekt jest zgodny z jego wymarzonym wystrojem. Projektanci dbają przy tym o zachowanie spójności kompozycji – tak, aby każdy element idealnie pasował do całości i nie powodował wizualnego chaosu.

Wrażenia estetyczne idą w parze z jakością, ponieważ meble od firmy Zubrycki Design bezproblemowo spełniają swoją funkcję przez długie lata. Solidne materiały, ekologiczne lakiery oraz sprawdzone metody obróbki stosowane w procesach produkcyjnych pozwalają cieszyć się zachwycającą prezencją pomieszczenia bez obaw o uszkodzenia mechaniczne szafek i blatów kuchennych. Wybór tak trwałych mebli stanowi opłacalną inwestycję, gdyż przekłada się na brak konieczności przeprowadzania kosztownych remontów z wymianą wszystkich elementów wyposażenia.

Kompleksowa realizacja luksusowej kuchni

Współpraca z firmą Zubrycki Design wiąże się nie tylko z gwarancją uzyskania wysokiej klasy mebli kuchennych, lecz także z kompleksową obsługą zlecenia. Zespół architektów i technologów przeprowadza Klienta przez cały proces, od A do Z – rozpoczynając od konsultacji z projektantem, a na montażu zabudowy i instalacji sprzętów AGD kończąc. Niesie to z sobą zarówno oszczędność czasu, jak i cenny komfort psychiczny, gdyż wówczas można mieć pewność, że nad prawidłową realizacją prac czuwają profesjonaliści.

Firma Zubrycki Design zadba o zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań na miarę Twoich potrzeb. Luksusowe kuchnie są bowiem wyposażane w nowoczesne urządzenia i systemy, takie jak okapy kuchenne montowane w blatach, lodówki otwierane głosowo, piekarniki parowe z inteligentnym pieczeniem czy też zmywarki samodozujące. Takie rozwiązania sprawiają, że codzienne przygotowywanie posiłków staje się znacznie przyjemniejsze, a także – przebiega zdecydowanie sprawniej. 

Meble premium – estetyka w połączeniu z funkcjonalnością

Szafki kuchenne powinny nie tylko dobrze wyglądać, lecz także być wygodne w użytkowaniu. Specjaliści z firmy Zubrycki Design doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego w projektowaniu luksusowej kuchni zwracają szczególną uwagę na ergonomiczny układ mebli oraz na zapewnienie odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania. Nowoczesne systemy otwierania szafek dodatkowo wpływają na komfort eksploatacji i ułatwiają utrzymywanie porządku w kuchni.

W każdym przypadku meble kuchenne wykonywane są na wymiar, co pozwala na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Zastosowanie frontów giętych i wielu innych praktycznych rozwiązań przekłada się natomiast na możliwość perfekcyjnego dopasowania do każdego gustu i wnętrza. W ten sposób możliwe jest stworzenie funkcjonalnej kuchni nawet w pomieszczeniu o niestandardowym kształcie bądź niewielkim metrażu – firma Zubrycki Design nie boi się takich wyzwań.

Ekskluzywne kuchnie na miarę gwiazd

Realizacje Zubrycki Design zachwycają nawet znanych w całej Polsce artystów. Firma kompleksowo zajęła się między innymi kuchnią Joanny Kurowskiej. Aktorka zdecydowała się na niebanalne rozwiązania w klimacie art deco. Dzięki wsparciu doświadczonych projektantów, wytwornej aranżacji w żaden sposób nie zaburzyły nowoczesne sprzęty AGD, a wręcz przeciwnie – wybrane urządzenia idealnie dopełniły całą kompozycję. Klasyczna stylistyka skradła natomiast serce Rozalii Mancewicz – modelki, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2010, która również powierzyła wykonanie wymarzonej kuchni firmie Zubrycki Design. Specjaliści zaprojektowali wnętrze, które zachwyca jasną kolorystyką, spójnością wizualną, a zarazem ciepłym, rodzinnym klimatem.
Zubrycki Design to specjaliści od kuchni, jednak z racji ponad 20letniego doswiadczenia i własnej produkcji realizują meble na wymiar do każdego pomieszczenia, do domu, biura czy innych inwestycji.  

Jeśli również marzysz o kuchni, która przetrwa wiele lat, zachowując swoją efektowną prezencję i funkcjonalność, zapraszamy do kontaktu z firmą Zubrycki Design. Specjaliści kompleksowo zajmą się aranżacją wnętrza, dbając przy tym o najmniejsze szczegóły.


Www.ZubryckiDesign.pl 

Salon: Białystok, ul.Kawaleryjska 4C