nieruchomoscipodlaskie.pl

Zielona Górka oferuje atrakcyjne domy szeregowe w Starosielcach

Piękna przyroda za oknem, śpiew ptaków o świcie i komfortowe warunki mieszkania. Czy te wszystkie elementy można ze sobą połączyć? Jak najbardziej, a przekonali się o tym mieszkańcy osiedla Zielona Górka, położonego na obrzeżach Białegostoku na pograniczu Starosielc i Zielonych Wzgórz. W ofercie dewelopera zostało jeszcze kilka wolnych szeregówek.

W ramach inwestycji realizowanej przy ulicy Weneckiej powstaje łącznie 29 budynków z pełną infrastrukturą. Dlaczego warto poznać bliżej szczegóły inwestycji?

Deweloper stawia na przestrzeń, stąd też mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji nie tylko duże domy, ale równie przestronne ogrody. Dodatkowo każdy ogród wyposażony został w praktyczne pomieszczenie gospodarcze o metrażu blisko 3 mkw., a jego głównym przeznaczeniem jest przechowywanie niezbędnych sprzętów.

– W naszej ofercie znaleźć można działki o powierzchni od ok. 200 do 550 mkw. Metraże domów też nie są małe. Segmenty środkowe mają powierzchnię od 188 do 204 mkw., natomiast w segmentach brzegowych metraż ten wzrasta do 216 mkw. Ogrody usytuowane od płd.-zach. strony oraz brak zabudowań w sąsiedztwie zapewniają prywatność – mówi Anna Andrzejewska, przedstawicielka dewelopera.

Szeregówki brzegowe warte zainteresowania

W ofercie są jeszcze atrakcyjne szeregówki brzegowe, które wyróżniają się większym metrażem powierzchni mieszkalnych jak i ogrodowych.

W tych segmentach garaże i pomieszczenia gospodarcze są dobudowane do boku bryły budynku, a nad nimi (z wejściem z klatki schodowej) na półpiętrze znajduje się duży pokój wraz z łazienką i strychem.

– Na osiedlu Zielona Górka dysponujemy 3 takimi segmentami. Jeden z nich jest już wybudowany (i oddany do użytku) – do sprzedaży praktycznie od ręki , wymaga jedynie kilku drobnych prac w obrębie działki – mówi Anna Andrzejewska.

Metraż każdego z tych domów jest taki sam, różnią się jedynie wielkością działek.

1) 216 m2 pow. użytkowej / działka 455 m2

2) 216 m2 pow. użytkowej / działka 558 m2

3) 216 m2 pow. użytkowej / działka 503 m2

Domy te mają dłuższy podjazd do garażu oraz więcej miejsca na zaparkowanie ewentualnie drugiego samochodu. Oprócz dużego ogrodu, jest także miejsce na ogródek/trawnik od frontu oraz z przy ścianie bocznej. Przekroje są dostępne na stronie http://www.osiedlezielonagorka.pl/11-d-lewy/

Wysoka jakość budownictwa

Głównym atutem inwestycji deweloperskiej jest wykorzystanie wysokiej klasy materiałów, na których nie można oszczędzać. Domy powstają metodą tradycyjną z użyciem m.in. cegły ceramicznej z Lewkowa, od lat uznawanej za jeden z najlepszych i najbardziej trwałych materiałów budowlanych. Do docieplenia elewacji i poddaszy stosuje się wełnę mineralną takich producentów jak Isover i Isoroc (bardzo dobra izolacja akustyczna i ogniochronna). Dodatkowo montuje się wysokiej jakości stolarkę drewnianą taką jak Sokółka, Witraż, Fakro czy Gerda. Dachówka jest cementowa, odporna na czynniki atmosferyczne. To wszystko sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą mieć pewność, że zamieszkają w solidnie wykonanych budynkach.

Osiedle z przedszkolem

Mieszkańcom osiedla, którzy mają już rodziny i dzieci, ogromnym ułatwieniem jest istniejące Przedszkole Na Zielonej Górce. W tym dwukondygnacyjnym budynku z własnym placem zabaw, ogrodem warzywnym i boiskiem do gry w piłkę nożną, każdy przedszkolak może czuć się dobrze i w pełni bezpiecznie. Placówka ma szeroką ofertę zajęć dodatkowych; przyjmuje także dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności i oferuje im profesjonalną terapię.

Aktualnie w ramach III etapu budowy na osiedlu Zielona Górka powstaje 10 budynków – 8 z nich to segmenty środkowe, 2 – brzegowe. Już w trakcie budowy warto myśleć o zakupie domu. Dlaczego? To właśnie teraz można wprowadzić pewne zmiany w projekcie, o których się myśli. Warto dodać, że każdy potencjalny klient podczas zakupu może wybrać rozkład pomieszczeń z kilku proponowanych wariantów – i warto tę możliwość wykorzystać.

– W zależności od rodzaju, znajduje się w nich pięć lub sześć pokoi, dwie garderoby oraz trzy, a nawet cztery łazienki – dodaje pani Anna. – Każdy segment posiada również garaż oraz użytkowe poddasze, również z łazienką.

Ogromnym plusem inwestycji jest fakt, że domy położone są prostopadle do głównej ulicy, dzięki czemu do mieszkańców nie docierają odgłosy ruchu ulicznego. Bliskie sąsiedztwo lasu i terenów zielonych gwarantuje dodatkowo tak cenną ciszę i spokój.

NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *