nieruchomoscipodlaskie.pl

Innowacyjne urządzenia coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie.

Poznaj nowoczesne rozwiązania, które zapewnią Ci wysoki komfort użytkowania, zaoszczędzą Twoje pieniądze oraz uchronią Cię przed podwyżkami cen energii.

Imperio Energy to firma oferująca niezawodne systemy grzewcze i energetyczne od sprawdzonych producentów, którzy realizują pełną, wieloletnią ochronę i gwarancję na ich instalację. Zapewnia najwyższy standard montażu, realizowany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Systemy te doskonale sprawdzą się u każdego – niezależnie czy posiadasz dom jednorodzinny, jesteś deweloperem lub rolnikiem. 

Imperio Energy jest również hurtownią, w której możesz dokonać zakupu wszystkich oferowanych urządzeń, w hurtowych i konkurencyjnych cenach. Do dyspozycji swoich klientów oddaje ekipy montażowe, z ponad 20-letnim doświadczeniem, certyfikowane brandem firmy Viessmann – co przekłada się gwarancję bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość realizacji. Wykwalifikowany personel oferuje profesjonalne doradztwo w indywidualnym doborze rozwiązań nie tylko dla właścicieli domów i mieszkań, ale również dla deweloperów, właścicieli firm i gospodarstw domowych. To wszystko zapewnia najwyższy standard obsługi i wzbudza zaufanie potencjalnego klienta. Skorzystaj z szerokiej gamy usług, które oferuje firma Imperio Energy i stań się niezależny energetycznie już dziś.

Pompy ciepła

Pompy ciepła pełnią wiele różnych funkcji. Odpowiadają głównie za ocieplanie budynku, wody, a nawet za ochłodzenie pomieszczenia w bardzo gorące dni.  Umożliwiają regulowanie temperatury w pomieszczeniach zgodnie z naszymi potrzebami. Dzięki wykorzystaniu pompy ciepła możemy także cieszyć się nieustannie ciepłą wodą w naszym domu. Skorzystanie z pompy ciepła sprzyja środowisku, o które każdy z nas powinien dbać.

Pompy ciepła nie tylko dbają o komfort w naszym domu, ale także o nasze wydatki. Korzystając z nich, znacznie zmniejszą się nasze koszta eksploatacyjne. Stosowanie pomp ciepła jest finansowane, dzięki czemu odchodzi nam część kosztów związanych z ich zakupem oraz instalacją. Mogą być całkowicie bezobsługowe i nie wymagać naszej ingerencji. Instalacja ich jest całkowicie bezpieczna oraz nie stwarza zagrożenia wybuchu. Do montażu pompy ciepła wystarczy nam dowolne pomieszczenie, a samo urządzenie zajmuje tyle samo miejsca co lodówka. Po jej zamontowaniu możemy cieszyć się daną wygodą niemalże 30 lat. 

Panele fotowoltaiczne 

Panele fotowoltaiczne są doskonałym źródłem darmowej energii odnawialnej, która jest również ekologiczna. Dzięki nim możemy cieszyć się nie tylko zmniejszeniem naszych rachunków, ale również tym, że dbamy o nasze środowisko w jak najlepszy, zrównoważony sposób. Instalacje fotowoltaiczne pracują dzięki wykorzystaniu energii słonecznej. Przez cały rok zapewniają nam całkowicie darmowy dostęp do energii odnawialnej. Jedynym warunkiem, który musimy spełnić, chcąc cieszyć się darmową energią jest dostęp do słońca.

Dzięki panelom fotowoltaicznym jesteśmy niezależni energetycznie. Korzystając z nich, jesteśmy w stanie zauważyć wysoki spadek cen naszych rachunków za energię elektryczną, co powoduje większe zadowolenie oraz ogromne zainteresowanie nimi wśród wielu osób. Fotowoltaika doskonale sprawdza się w połączeniu z pompą ciepła. To połączenie zapewnia całkowite zapotrzebowanie na ciepło. Ta przyszłościowa instalacja będzie w stanie zmniejszyć koszta eksploatacyjne do minimum, a także sprawi, że Twój dom stanie się przyjacielem środowiska. Panele sprawią, że wartość naszej nieruchomości znacznie wzrośnie. 

Rekuperacja i wentylacja

Rekuperacja odpowiada za wentylację mechaniczną, która ma na celu odzyskiwanie ciepła. Dzięki niej możemy stale kontrolować wymianę powietrza. Zapobiega ona utracie ciepłego powietrza, co znacznie zmniejszy nasze zapotrzebowanie na ciepło, a także koszty z nim związane. Dzięki rekuperacji nie tylko zyskamy ciepłe powietrze, ale także dostarczymy do naszego domu świeże, czyste powietrze i odpowiednią wilgotność. 

Ten system jest idealną alternatywą dla osób borykających się z różnymi rodzajami alergiami. Dzięki niemu jesteśmy w stanie dostarczać do naszego domu powietrze wolne od kurzu i zanieczyszczeń, co znacznie poprawi stan naszego zdrowia. Doskonale sprawdza się także w przypadku otwierania okien, co nie ma żadnego wpływu na rezultat rekuperacji i wentylacji. Zaoszczędzimy także z wielką łatwością na rachunkach za energię cieplną. Ułatwi nam także kontrolowanie ilości powietrza w naszym domu, dbając o jego optymalną wilgotność.

Klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe

Jest to najpopularniejsze urządzenie montowanie w wielu mieszkaniach i domach w całej Polsce. Umożliwia regulowanie temperatury w pomieszczeniu niezależnie od pory roku. Idealnie sprawdza się w gorące dni, ochładzając nasze pomieszczenia, a także w przypadku gdy jest nam zimno, poprzez ich szybkie ocieplenie. Instalacje te doskonale dopasowują się do każdego wnętrza. 

Ogrzewanie podłogowe natomiast zapewni nam dostarczenie ciepła za pomocą posadzki. Dzięki temu uczucie zimnej podłogi odejdzie w zapomnienie, a my będziemy cieszyć się większym komfortem w swoim domu. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu możemy zapewnić optymalną wilgotność powietrza, które nie będzie tak suche, jak w przypadku stosowania tradycyjnych grzejników. Instalacja nie jest widoczna, więc nie musimy się martwić o zagospodarowanie danej instalacji. Korzystając z ogrzewania podłogowego, oszczędzamy energię, co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów naszych rachunków. Natomiast klimatyzacja jest urządzeniem, które pracuje przez cały rok, zapewniając nam optymalny komfort.

Elektromobilność

Jest to przyszłościowy system komunikacji. Obecnie zyskuje coraz większą popularność, stając się coraz częściej wybieranym rozwiązaniem. Wpływa przede wszystkim na poprawę jakości powietrza ze względu na to, że większość zanieczyszczeń pochodzi w dużej mierze z sektora transportu. Elektromobilność stanowi bardzo ekologiczne rozwiązanie, które przyczynia się ochrony środowiska i znacznej redukcji emisji spalin. Poprzez nowoczesne połączenie z panelami fotowoltaicznymi sprawi, że ceny paliw już nie będą należały do Twoich zmartwień. Pozwoli Ci z wielką łatwością przestawić się na transport elektryczny. Podróżuj w długie trasy i ciesz się odpowiednią wygodą. Wybierz ekologiczne rozwiązanie i ciesz się zdrowym środowiskiem. 

Anna Trzeszczkowska 

O firmie

Firma Imperio Energy zajmuje się sprzedażą oraz montażem niezawodnych systemów energetycznych i grzewczych. Stawia na bezpieczeństwo i najwyższy standard realizacji. Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem dba o to, by rozwiązania były dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Kontakt

Imperio Energy

Tel: +48 797 425 070

kontakt@imperioenergy.pl

Strona internetowa: