nieruchomoscipodlaskie.pl

Murator nagrodzi Remonty Roku 2017 na targach BUDMA

Jedną z tegorocznych atrakcji Międzynarodowych Targów Budowlanych i Architektonicznych BUDMA 2018 jest finał drugiej edycji konkursu Remont Roku organizowanego przez miesięcznik „Murator” oraz serwis Muratordom.pl. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń nagrodzone zostaną realizacje najlepszych remontów obiektów mieszkalnych. Partnerami konkursu są czołowi przedstawiciele branży budowlanej: strategicznym jest Velux, a pozostali to Ceramika Color, Stargres, Aluplast, Termo Organika, Röben oraz Ceramika – Końskie.

W środę 31 stycznia o godzinie 12.00 w pawilonie 5 na stanowisku nr 72 odbędzie się oficjalne rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu Remont Roku. Akcja rozpoczęta 17 marca 2017 r. umożliwiła wszystkim entuzjastom remontów podjęcie wyzwania w dwóch grupach konkursowych  –  Projekt oraz Realizacja. Napłynęło ponad 500 zgłoszeń w czterech kategoriach tematycznych: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa i Poddasze. Prace były oceniane pod kątem funkcjonalności i estetyki, wpływu na komfort życia mieszkańców, poprawności technicznej oraz racjonalności ekonomicznej zastosowanych rozwiązań. Inwestorzy najlepszych remontów otrzymają nagrody główne w wysokości 10 tys. zł.

-Wydaje się, że w Muratorze widzieliśmy już prawie wszystko, i trudno nas zaskoczyć. A jednak poziom nadesłanych prac, ich staranność i pomysłowość zastosowanych rozwiązań były naprawdę bardzo wysokie. Co nas cieszy, obok zgłoszeń profesjonalnych jest naprawdę dużo ciekawych, ale amatorskich rozwiązań. Świadczy to o coraz większej świadomości remontujących – mówi Irena Walczak, dyrektor marketingu Muratora

Uczestnicy przystępujący do konkursu w grupie  Projekt musieli przygotować zdjęcia domu lub mieszkania przed remontem oraz opis planowanej inwestycji.

Spośród zgłoszeń nadsyłanych przez cały rok dwukrotnie nagrodzono najlepsze pomysły, a ich autorzy otrzymali nagrody rzeczowe oraz nominacje do nagrody głównej.

W finale konkursu uczestnicy przedstawiali ukończone już realizacje. Obrady konkursowego jury wyłoniły zwycięzców Remontu Roku 2017, a ostateczny wynik zostanie uroczyście ogłoszony 31 stycznia podczas finału akcji na stoisku Muratora.

Finał konkursu Remont Roku 2017 to nie tylko ciekawy punkt programu Międzynarodowych Targów Budowlanych i Architektonicznych BUDMA, lecz także świetna okazja do zaprezentowania umiejętności zarówno pracowni architektonicznych, jak i „zwykłych” ludzi. Pokazane prace nieraz zaskakują swoją  pomysłowością i profesjonalizmem wykonania – często własnoręcznego.

Wszystkie zgłoszone prace można zobaczyć na stronie konkursu http://www.remontroku.pl

Murator to najpopularniejszy miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej – kompendium fachowej wiedzy niezbędnej do budowy domu lub remontu. Od ponad 35 lat pomaga w budowie nowoczesnych, funkcjonalnych, trwałych i zdrowych domów. Jest synonimem rzetelności i fachowości. W każdym numerze znajdują się praktyczne porady, inspiracje, przeglądy materiałów i projekty domów oraz opisy wybranych zagadnień związanych z budową, wykańczaniem i remontem. Miesięcznik jest dostępny także w wersji cyfrowej na Murator.pl oraz jako aplikacja na urządzenia mobilne z systemem iOS i android.  Pod marką tytułu ukazują się również Numery Specjalne Muratora.  Działalność wydawniczą od wielu lat uzupełnia tworzona pod marką Muratora Kolekcja Projektów Gotowych. „Murator” organizuje też wiele akcji i konkursów.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *