nieruchomoscipodlaskie.pl

Zdecyduj się na dom zlokalizowany w spokojnej okolicy

Domy Podlasie to rodzinna firma z branży budowlanej z 14 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i deweloperskim.  

– Każda nasza inwestycja powstaje tak, jakbyśmy budowali ją dla naszych najbliższych. Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych i przyjaznych domów spełniających potrzeby naszych Klientów  – opowiada Pan Paweł Koziejko, współwłaściciel firmy. – Doskonale wiemy, jak ważny jest zakup wymarzonego domu, dlatego nasz zespół tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Deweloper prezentuje dwie atrakcyjne wizualnie oraz funkcjonalne inwestycje, które są idealne dla każdej osoby ceniącej nowoczesność i doceniającej dobrze zagospodarowaną przestrzeń. Podczas projektowania każdego z domów postawiono na komfort przyszłych mieszkańców, czego efektem są przestronne i jasne wnętrza oraz ponadstandardowej wielkości duże okna, zapewniające doskonałe doświetlenie naturalnym światłem słonecznym.

Miejscowości, w których zlokalizowane są inwestycje, są położone w województwie podlaskim, powiecie białostockim, w gminie Supraśl. Dojazd autem do centrum Białegostoku zajmuje zaledwie 15 – 20 minut, dlatego są to idealne propozycje dla osób pracujących w tym mieście, mających dzieci, które uczą się w jednej z białostockich szkół i wszystkich chcących czerpać korzyści, jakie oferuje wojewódzka miejscowość, a jednocześnie potrzebują spokoju i chwili wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku.

Dom w Ogrodniczkach

Jednorodzinny dom wolnostojący w Ogrodniczkach, znajdujący się na Osiedlu Wierzbowa, jest wspaniałą inwestycją dla osób ceniących przestrzeń, również tę osobistą, ponieważ posiada własną działkę, którą można ogrodzić i zaaranżować w dowolny sposób:

 • latem można postawić basen, aby skutecznie ochłodzić się podczas upalnych dni, 
 • zbudować altanę z hamakiem i stworzyć oazę relaksu,
 • postawić trampolinę która będzie centrum atrakcji, zarówno dla młodszych dzieci, jak i młodzieży,
 • zbudować piaskownicę i postawić huśtawkę lub zjeżdżalnię i stworzyć miejsce przeznaczone dla maluchów
 • postawić namiot, by dzieci miały miejsce do zabawy,
 • stworzyć miejsce przeznaczone na grill ze znajomymi. 

Powierzchnia działki wynosi 770,00 m2, natomiast powierzchnia użytkowa – 151,68 m2.

Dom posiada użytkowe poddasze i jednostanowiskowy garaż wkomponowany w bryłę budynku. Strefę frontową zaakcentowano dużą lukarną, w jej podcieniu usytuowano praktycznie zadaszone wejście główne do domu. Parter domu stanowi przestronny salon połączony z jadalnią oraz kuchnia wraz ze spiżarnią. Dodatkowe miejsce do przechowywania oferuje przewidziane pod schodami pomieszczenie gospodarcze a także funkcjonalna garderoba oraz łazienka. Z wiatrołapu domownicy mogą przejść do garażu, a dalej kotłowni. Poddasze to strefa domu, w której zaprojektowano trzy pokoje dla dzieci. Czwarte pomieszczenie to duża sypialnia dla rodziców oraz garderoba i łazienka.

Dom stanowi propozycję  atrakcyjną zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Jest ona świetnym wyborem dla każdej osoby ceniącej nowoczesność i doceniającej dobrze rozplanowaną przestrzeń. Podczas projektowania inwestycji postawiono na komfort przyszłych mieszkańców, czego efektem są przestronne i jasne wnętrza oraz ponadstandardowej wielkości duże okna, zapewniające doskonałe doświetlenie naturalnym światłem słonecznym.

Ciasne ul. Wrzosowa

Ciasne Wzgórze to inwestycja składająca się w  która składa się z budowy domu w zabudowie bliźniaczej oraz domu wolnostojącego. Zarówno bliźniak jak i dom są projektami posiadającymi wiele zalet. Stanowią zwartą bryłę z wbudowanym jednostanowiskowym garażem nakrytą czterospadowym dachem. Umiarkowana powierzchnia użytkowa sprawia, że dom jest praktyczny i ekonomiczny.

Piętrowy dom bliźniaczy wyróżnia się atrakcyjną bryłą i funkcjonalnym wnętrzem. Parter domu stanowi przestronny salon połączony z jadalnią oraz kuchnią. Pozostałe pomieszczenia to wcześniej wspomniany jednostanowiskowy garaż i przylegająca do niego kotłownia, do którego domownicy mogą przejść z wiatrołapu, który jest łącznikiem z resztą domu. Na piętrze domu znajduje się strefa prywatna mieszkańców. Mieszczą się tu trzy przestronne sypialnie, a także gabinet który może stanowić dodatkową sypialnie. Do dyspozycji mieszkańców jest wspólna łazienka oraz garderoba lub pralnia.

Najważniejsze informacje o ofercie:

Bliźniak – 2 pełne piętra!

 • działka o powierzchni 360 m2,
 • powierzchnia użytkowa domu 150 m2,
 • media: prąd, gaz, pompa powietrzna,
 • cena: 799 000.

Dom – 2 pełne piętra

 • działka o powierzchni 673 m2,
 • powierzchnia użytkowa domu 156 m2,
 • media: prąd, gaz, pompa powietrzna,
 • cena: 859 000.

Firma prężnie się rozwija – w najbliższym czasie są zaplanowane kolejne inwestycje, których wizualizacje mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w tym artykule:

 • Białystok Nowe Miasto,
 • Ogrodniczki Nowodworska,
 • Nowe Aleksandrowo ul. Pogodna.

Klaudia Barcińska

KONTAKT:

Biuro sprzedaży

Św. Rocha 14A lok. 31

Grzegorz Szoka

tel. 508 168 603

gszoka@wp.pl

Paweł Koziejko 

tel. 500 276 662

pawelkoziejko@wp.pl