nieruchomoscipodlaskie.pl

Poznaj atrakcyjną inwestycję firmy Birkbud na ulicy Sienkiewicza

Historia przedsiębiorstwa Birkbud sięga 1987 roku. Oznacza to, że już od ponad trzydziestu pięciu lat zdobywa doświadczenie i wiedzę, aby móc tworzyć projekty na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Od początku istnienia firmy powstało wiele atrakcyjnych wizualnie i funkcjonalnych projektów – wśród projektów dostępnych w portfolio marki można znaleźć nie tylko budynki w zakresie budownictwa mieszkaniowego, ale również i użyteczności publicznej.

Dzięki innowacyjnym, bezpiecznym i funkcjonalnym projektom Birkbud posiada zasłużoną opinię rzetelnego wykonawcy i cieszy się zaufaniem oraz wdzięcznością wielu mieszkańców Białegostoku. Projektowane przez dewelopera budynki w wyważony sposób wzbogacają okolicę, w której się znajdują, dodając do niej element wyszukanej nowoczesności 

Aktualnie firma wychodzi do swoich obecnych i potencjalnych klientów z kolejną propozycją wartą uważnego rozważenia przez każdą osobę poszukującą mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji – jest nią inwestycja Apartamenty Sienkiewicza. Już sama nazwa budzi pozytywne skojarzenia wśród lokalnych milenialsów chcących kupić swoje własne lokum, ponieważ każdy białostoczanin ma świadomość, że ulica, przy której znajduje się budynek, jest zlokalizowana w centralnej części miasta. Ta przemyślana i lokalizacja umożliwia czerpanie maksymalnych korzyści z dogodności oferowanych przez śródmieście. W bliskiej okolicy znajdują się duże galerie handlowe, centrum opieki zdrowotnej, kościół, popularne fast foody typu McDonald, restauracje, puby, kluby nocne oraz kawiarnie, w których spokojnie można odpocząć przy filiżance kawy, herbaty lub kubku gorącej czekolady. Bogata oferta lokali gastronomicznych sprawia, że jest to miejsce tętniące życiem. Osiedle, na którym zbudowano inwestycję jest doskonale skomunikowane z każdą częścią miasta – dotarcie nawet na obrzeża jest możliwe w bardzo prosty sposób. Dzięki temu dojazd do liceum lub na dowolną szkołę wyższą – uniwersytet, politechnikę – będzie całkowicie bezproblemowy.

Apartamenty Sienkiewicza zostały zaprojektowane na kształt estetycznej, nowoczesnej bryły, a w kolorystyce przeważa szarość, którą zdecydowano się połączyć z domieszką bieli oraz intensywnej, lecz przygaszonej pomarańczy. Całość tworzy niezwykle atrakcyjny efekt wizualny, a mieszkanie w tak atrakcyjnym i budynku o standardzie premium będzie niezwykle przyjemnie i z pewnością zostanie docenione nawet przez bardzo wymagające osoby.

Budynek wielorodzinny składa się z sześciu kondygnacji, a znajdujące się w nim mieszkania jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe posiadają metraże od trzydziestu dwóch do sześćdziesięciu siedmiu metrów kwadratowych (32 m2 – 67 m2), dzięki czemu każdy znajdzie lokal dostosowany do swoich indywidualnych preferencji. Może być nim zarówno mieszkanie jednopokojowe, idealne dla singli, jak i studentów. To świetna propozycja dla rodziców szukających prezentu dla swojego dziecka, które wyprowadza się z domu rodzinnego i przenosi do Białegostoku na studia, by w nowym mieście zacząć stawiać pierwsze kroki w kierunku dorosłości. Z kolei rodziny z małymi lub nastoletnimi dziećmi, a także pary i małżeństwa planujące potomstwo mogą zdecydować się na trzy- lub czteropokojowe mieszkanie – to idealna ilość pomieszczeń dla rodziny o modelu 2+2 lub 2+1. Jest to również propozycja dla osób nieplanujących powiększenia rodziny, jednak ceniących przestrzeń, które potrzebują osobnych pokoi do zagospodarowania na gabinet lub dużą garderobę. Każde z mieszkań posiada balkon, loggię lub taras.

O FIRMIE

Firma „BIRKBUD” to firma z wieloletnią tradycją budowlaną. Została założona w 1987 r. przez mgr inż. Andrzeja Biruka. Siedziba firmy mieści się w centrum Białegostoku przy ul. Św. Mikołaja 1.  PB-U “BIRKBUD” sp.j. opiera swoją działalność głównie na wykonywaniu robót ogólnobudowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. 

KONTAKT:

Ul. Warszawska 42A
15-077 Białystok
parter

Telefon: (85) 732 98 21

Email: mieszkania2@birkbud.pl