nieruchomoscipodlaskie.pl

Inwestycje Edward Krasowski – szeregówki w Porosłach: Zostały ostatnie 4 lokale!

Pan Edward Krasowski, założyciel firmy Inwestycje Edward Krasowski, posiada wykształcenie budowlane i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży deweloperskiej. W swoim biznesie kieruje się trzema głównymi filarami sprawiającymi, że budynki pochodzące od firmy Inwestycje Edward Krasowski, są tak wyjątkowe i pożądane przez okolicznych mieszkańców. Do tych filarów należą: aktualne trendy, stosunkowo niskie ceny, a także wysoka jakość materiałów budowlanych i samego wykonania.

Początkowo firma działała pod nazwą “Edward Krasowski” i skupiała się na wynajmie lokali usługowych, zakupionych w latach 2012 – 2016, natomiast w 2015 roku, poszerzyła swoją działalność o usługi deweloperskie. Najnowszą oferowaną inwestycją jest osiedle „Na stoku” znajdujące się u zbiegu ulic Wierzbowej i Krętej w Porosłach (gmin. Choroszcz) – miejscowości zlokalizowanej przy granicy Białegostoku.
To miejsce idealne dla wszystkich chcących cieszyć się spokojem oraz gwarantowaną naturą, dzięki lokalizacji usytuowanej poza miejskim zgiełkiem, jak i możliwościami oferowanymi zarówno przez wojewódzkie miasto, do którego łatwy dostęp umożliwia nowo budowany węzeł „Porosły”.


Aktualnie trwa realizacja trzeciego – już ostatniego – etapu osiedla, w którego skład wejdą 4 szeregi (D, E, F oraz G), liczące łącznie 23 budynki. Przewidziany finisz inwestycji szacuje się na koniec 2022 roku. W kilku etapach docelowo zostaną zbudowane łącznie 44 budynki, które stworzą miejsce bezpieczne i przyjazne rodzinom. Okolica obfituje w liczne tereny zielone – sprzyja to zdrowiu, umożliwia oddychanie świeżym, podlaskim powietrzem, a także stanowi zachętę do spacerów – zarówno tych w towarzystwie najbliższych, jak i samotnych, pozwalających wyciszyć organizm i natłok myśli. Z tego względu jest to okolica idealna dla wszystkich ceniących niezachwiany spokój i bezpieczeństwo oraz chcących skupić się na zacieśnianiu więzów rodzinnych.

Ze względu na lokalizację, a także swoje walory estetyczne i funkcjonalne, inwestycja cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem – zostały dostępne już tylko 4 lokale:

  • Lokal E2b – w jego skład wchodzą 3 pokoje + antresola / balkon i miejsce post. w cenie; metraż: 85,6 m2; cena za m2: 4 300 zł;
  • Lokal F5b – w jego skład wchodzą 3 pokoje + antresola / balkon i miejsce post. w cenie; metraż: 109,6 m2; cena za m2: 3 700 zł;
  • Lokal G4b – w jego skład wchodzą 3 pokoje + antresola / balkon i miejsce post. w cenie; metraż: 85,2 m2; cena za m2: 4 000 zł;
  • Lokal G5b – w jego skład wchodzą 3 pokoje + antresola / balkon i miejsce post. w cenie; metraż: 85,2 m2; cena za m2: 4 200 zł.

Osiedle „Na stoku” składa się z atrakcyjnych cenowo jednorodzinnych szeregówek dwulokalowych, zarówno podpiwniczonych, jak i niepodpiwniczonych. Dzięki możliwości wyboru, czy do mieszkania ma przynależeć piwnica, czy też stanowi ona pomieszczenie zbędne, mieszkanie dopasują do siebie zarówno osoby, które potrzebują dodatkowej przestrzeni na przedmioty zgromadzone podczas ostatnich lat oraz tworzone sezonowo przetwory na zimę, a także zwolennicy minimalizmu, którzy nie posiadają takiej ilości rzeczy, więc dodatkowa przestrzeń nie jest im potrzebna.
Na klientów czekają zróżnicowane oferty – pierwszą z nich jest opcja zakupu mieszkania składającego się z parteru z ogródkiem, natomiast drugą – piętra z balkonem oraz przestronnym poddaszem, przystosowanym do adaptacji na cele mieszkaniowe. Do domów przynależą miejsca parkingowe w cenie, co w dzisiejszych czasach stanowi element niemalże niezbędny. Dzięki temu nabywcy mieszkań nie będą musieli stresować się tym, czy uda się znaleźć bezpieczne i znajdujące się w pobliżu miejsce na ich samochód. Dodatkowo bliskość parkingu jest dużym udogodnieniem, zwłaszcza zimą – aby dostać się do auta wystarczy wyjść przed dom, bez konieczności wykonania kilkuminutowego spaceru.

Zróżnicowana ilość pomieszczeń oraz metraż sprawiają, że każdy potencjalny zainteresowany może wybrać ofertę na miarę swoich potrzeb. Mniejsze mieszkania będą idealne dla singli ceniących spokój, par, a także małżeństw – zarówno młodych, jak i tych z kilkudziesięcioletnim stażem. Większy metraż będzie trafnym wyborem dla rodzin oraz osób ceniących przestrzeń. Możliwość zakupu obiektu mieszkalnego o ilości pokoi wpisującej się w indywidualne preferencje usprawnia zagospodarowanie wnętrza – pomieszczenia, które nie zostaną wykorzystane jako pokoje i sypialnie domowników, mogą być strefami przeznaczonymi na garderobę, pokój gościnny, dziecięcą bawialnię, pokój gier czy gabinet.

Klaudia Barcińska

O FIRMIE:
Firma powstała w wyniku wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nazwą „Edward Krasowski” z dniem rozpoczęcia działalności 01.12.2011 roku, aktualnie po zmianie wpisu działa pod nazwą „Inwestycje Edward Krasowski”. Początkowo działalność polegała na wynajmie lokali usługowych., które zostały zakupione na Firmę w latach 2012 – 2016. W 2015 roku Firma poszerzyła swoją działalność o usługi deweloperskie. Siedzibą firmy jest adres biura : 15-302 Białystok ul. Mazowiecka 48 lok. U2. Właścicielem firmy jest Pan Edward Krasowski – posiada wykształcenie budowlane oraz doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży developerskiej, które zdobył jako założyciel spółki MARKED-BUD Krasowski, Rogowski Spółka jawna z siedzibą w Białymstoku. Spółka prowadziła do 2018 roku działalność w branży developerskiej.

Kontakt
ul. Mazowiecka 48, lok. U2
15-302 Białystok

Telefony: 662 447 576, 508 111 344
Email: biuro@inwestycjeekrasowski.pl