nieruchomoscipodlaskie.pl

„Prestiżowe Dziesięciny” proponują Sokołowscy Nieruchomości

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nieruchomości. Zajmuje się zarówno pośrednictwem, jak i deweloperstwem, a swą działalność prowadzi już od roku 2008. Najnowsza i unikalna inwestycja powstaje powstaje przy ulicy Hallera na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku.

– Osiedle Dziesięciny od zawsze było kojarzone z blokowiskiem z wielkiej płyty. Jednak od kilku lat przechodzi ono radykalną metamorfozę. Dzięki sukcesywnym staraniom spółdzielni mieszkaniowych stare bloki zyskują nowe oblicza, obok nich powstaje nowoczesna architektura. Bardzo nas cieszy fakt, że również nasza firma zaistnieje na tym osiedlu. Nasza inwestycja „Prestiżowe Dziesięciny” będzie idealnym miejsce do zamieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób starszych – mówi Aneta Sokołowska właścicielka firmy Sokołowscy.

Inwestycja „Prestiżowe Dziesięciny” jest przedsięwzięciem deweloperskim obejmującym budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z pomieszczeniami handlowo-usługowymi i co ważne z parkingiem podziemnym.

– Niestety na osiedlu nie ma zbyt wielu miejsc do parkowania i dlatego też nasi architekci i projektanci zadbali o to, by przyszli mieszkańcy nie mieli z tym problemów. Wykorzystaliśmy jedyne słuszne rozwiązanie jakim jest podziemny parking – dodaje Aneta Sokołowska.

Atutami nieruchomości jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedla, bliskie sąsiedztwo sklepów, szkół. przedszkoli, szybki dojazd do centrum, przystanki komunikacji miejskiej. Mimo ogromnej ilości zarówno starszych jak i nowszych bloków jest to osiedle, które ma wiele zieleni, terenów rekreacyjnych i placów zabaw dla najmłodszych.

Działki mają kształt wieloboku i znajdują się między ulicami Hallera i Leszczynową. Budynek o zmiennej wysokości, będzie posiadał od 3 do 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną, na której zlokalizowanych zostanie 47 miejsc postojowych i 1 miejsce dla osoby niepełnosprawnej. Główne wejścia do budynku zaprojektowano z poziomu terenu od strony północno-zachodniej.

Pionową komunikację w budynku stanowi jedna klatka schodowa oraz winda, łącząca kondygnacje nadziemne obiektu z poziomem garażu. Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania 1,2,3,4 – pokojowe. Dodatkowo w kondygnacji podziemnej zlokalizowano komórki lokatorskie, węzeł cieplny, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie wodomierza, pomieszczenie pomocnicze.

Na swoich właścicieli czekają też lokale usługowo- handlowe zlokalizowane na parterze. To idealne miejsca na małe sklepy, salony piękności czy gabinety lekarskie. Lokale są zróżnicowane pod względem powierzchni: od 35 m2 do 68, 73 m2. Ich ceny zaczynają się od 6000 zł/m2 netto +23%VAT do 7500 zł/m2 netto +23%VAT. Co ważne każdy z lokali posiada 3 pomieszczenia: część usługową, zaplecze oraz WC. Istnieje możliwość łączenia lokali na etapie budowy.

Budynek powstanie w technologii tradycyjnej murowanej posadowiony na ławach fundamentowych. Konstrukcja stropów żelbetowa. Dach płaski o kącie nachylenia 15o , w części frontowej kryty blachą płaską na rąbek, pozostałej papą. Budynek tworzy bryłę w kształcie litery „L”. Elewację wzbogacają balkony osłonięte szklanymi lub pełnymi balustradami. Ściany kondygnacji przyziemia oraz w niższej części budynku (3 kondygnacyjnej) w większości wyłożone betonową płytką elewacyjną. Pozostałe ściany tynkowane lub w okładzinie drewnianej.

Zapraszamy do biura sprzedaży

ul. Legionowa 30 lok 103 Białystok

Więcej informacji pod nr tel. 85 742 88 48, 85 742 88 58

NP