nieruchomoscipodlaskie.pl

Śniadania Biznesowe czas zacząć!

ASKBiznes – pod takim hasłem co dwa tygodnie będą odbywać się Śniadania Biznesowe organizowane przez portal askdom.pl Wydarzenia dedykowane będą firmom działającym w sektorze budowlanym oraz w branżach pokrewnych. Pierwsze spotkanie przy porannej kawie odbyło się 29 września w Hotelu Traugutta w Białymstoku i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

– Jesteśmy regionalnym portalem z ogłoszeniami nieruchomości oraz wizytówkami firm związanych z tą branżą. Można powiedzieć, że regionalny rynek nieruchomości i problemy z nim związane znamy jak własną kieszeń, dlatego też chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z deweloperami, biurami nieruchomości i przedstawicielami szeroko pojętej branży budowlanej. Dlatego też wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i rozpoczęliśmy cykl Śniadań Biznesowych – mówi Karol Serwatko, właściciel portalu askdom.pl

Główną ideą ASKBiznes jest integracja środowiska biznesowego, ale przede wszystkim przekazywanie najistotniejszej wiedzy i informacji będących w obszarze zainteresowania podmiotów gospodarczych. Podczas spotkań będą możliwe spotkania z prawnikami, doradcami finansowymi i specjalistami z innych dziedzin.

Jakie inne korzyści zapewni uczestnictwo w śniadaniach ASKBiznes?

 • Będzie to na pewno wymiana kontaktów i poleceń wśród wielu różnych branż. Jako organizator mogę zapewnić, że na śniadaniach oraz szkoleniach pojawi się wielu uznanych ekspertów. Prowadzimy działania marketingowe, wizerunkowe i wspieramy sprzedaż – dodaje Karol Serwatko.

Dlaczego zdecydowała się Pani współtworzyć to wydarzenie?

 • Jestem osobą, która zawsze jest chętna realizować nowe projekty, mam głowę pełną pomysłów, a te działania dodają mi energii w codziennej pracy. Moi klienci doskonale zdają sobie z tego sprawę i to za ich namową zdecydowałam się tworzyć ASKBiznes. Poza tym ta organizacja daje możliwość wpływania na jej struktury i funkcjonowanie wszystkim jej członkom – mówi Eliza Markiewicz z MEG Real Estate. 

Podczas pierwszego Śniadania Biznesowego sala konferencyjna wypełniona była po brzegi. Uczestniczyło w nim kilkudziesięciu przedstawicieli firm deweloperskich, biur nieruchomości i pokrewnych branż. Przy porannej kawie przedsiębiorcy mieli okazję:

 • poznać się i przedstawić swoje biznesy
 • zapoznać się z harmonogramem śniadań oraz planowanych szkoleń
 • dowiedzieć się o możliwościach współpracy z ASKbiznes
 • udzielić wywiadów dla najważniejszych lokalnych mediów

Partnerem pierwszego śniadania ASKBiznes jest Grupa Prudential. Nieprzypadkowo wybrano również lokalizację śniadań ASKBiznes. To Hotel Traugutta3 – 4-gwiazdkowy butikowy hotel w Białymstoku, który stanowi wyjątkowe połączenie bogatej historii miejsca z eleganckim, nowoczesnym stylem i nieformalną atmosferą. Posiada nowocześnie wyposażone i komfortowe sale konferencyjne, z dostępem do światła dziennego, o łącznej powierzchni ponad 450 mkw. Są one doskonałym miejscem biznesowych zebrań, szkoleń oraz specjalnych wydarzeń.

Dlaczego warto?

 • na śniadaniach pojawiają się przedstawiciele wielu różnych branż bliskich branży budowlanej
 • wymiana kontaktów
 • wzajemne polecanie się
 • edukacja – prawo / podatki / marketing – zapraszamy uznanych ekspertów na szkolenia i wykłady
 • realizujemy na rzecz firm, z którymi współpracujemy działania marketingowe, wizerunkowe i wspieramy sprzedaż. 
 • tworzymy organizację dostosowując się do potrzeb jej członków – jako lokalna firma jesteśmy bardziej elastyczni
 • jesteśmy polską organizacją
 • autentyczna weryfikacja członków
 • swoboda wyboru kontrahentów – nie zamykamy się na grupę, ale oczywiście ją wspieramy
 • możliwość przedstawienia swojej oferty

Kolejne śniadanie ASKBiznes odbędzie się 13.10.2021 Zapraszamy!!!

Partnerem pierwszego śniadania ASKBiznes jest Prudential.

Dlaczego zdecydowali się Państwo na współpracę z portalem AskDOM sponsorując pierwsze śniadanie ASKBiznes?

Paulina Bogdan:

 • Jesteśmy firmą, która wspiera lokalne wydarzenia i przedsięwzięcia, głównie te mające na celu promowanie regionalnych biznesów czy inwestycji. Jesteśmy marką z ludzką twarzą. Logo grupy Prudential oparte jest na wizerunku bogini przezorności i roztropności – Prudencji. Od 1848 jej postać jest motywem graficznym pojawiającym się na pieczęci firmowej oraz we wszystkich oficjalnych drukach. Symbolizuje pewność oraz gwarancję dobrze zabezpieczonej przyszłości, zaplanowanej według najwyższych standardów. Takie cele powinny też przyświecać wszystkim biznesom. Nasza marka wywodzi się z Wielkiej Brytanii, gdzie jest naprawdę potężna. Zależy nam na tym, aby pokazać innym, że osiągnięcie takiej renomy jest możliwe.

Jakimi jeszcze wartościami powinni kierować się lokalni przedsiębiorcy?

 • To przede wszystkim bezwzględna uczciwość oraz umiejętność przewidywania. Uczymy myślenia przyszłościowego. Każdemu doradzamy korzystanie z nowoczesnych technologii i narzędzi. Wszystko po to, by zapewnić jak największy komfort klientów.

Na co mogą liczyć uczestnicy takie eventu jakim jest śniadanie? ASKBiznes?

 • Zarówno marka AskDOM jak i Prudential cechuje się profesjonalizmem i konkretnym podejściem do prowadzenia własnych biznesów. My specjalizujemy się w ubezpieczeniach i inwestycjach, w związku z tym chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Osoby, które prowadzą własne biznesy nie zawsze mają świadomość jak ważne jest dobre ubezpieczenie, polisa. W obliczu dzisiejszych zawirowań gospodarczych należy uświadamiać jak ważne jest zabezpieczenie finansowe i polisy emerytalne. Myślę, że każda marka, która zdecyduje się na uczestnictwo w tym biznesowym śniadaniu będzie mogła podzielić się branżową wiedzą, tak aby każdy mógł z tego doświadczenia skorzystać.

Przedsiębiorcy zainteresowani dołączeniem do organizacji proszeni są o kontakt pod adresem: biuro@askdom.pl lub telefonicznie: Karol Serwatko – 698 0263 53, Paulina Bogdan – 575 377 117, Eliza Markiewicz – 723 990 908, Hubert Grochowski – 513 324 763