nieruchomoscipodlaskie.pl

Oficjalnie otwarcie biura Bonus Nieruchomości w Białymstoku

Chcesz kupić dom lub mieszkanie? A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości? Jakiś czas temu pojawiła się ku temu nowa możliwość: ogólnopolska marka Bonus Nieruchomości otworzyła swoje biuro w Białymstoku. Oddział powstał rok temu, ale teraz dopiero przeniósł się do nowej siedziby, która mieści się przy Al. Jana Pawła II 52 w Białymstoku. W listopadzie nastąpi jego oficjalne otwarcie.

Bonus Nieruchomości działa na polskim rynku od 22 lat, siedziba firmy znajduje się w Szczecinie. W chwili obecnej posiada oddziały w 9 miastach, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz oczywiście w Białymstoku.

Jesteśmy skuteczni, ponieważ współpracujemy z agencjami w całej Polsce, m.in. w ramach Systemu Wymiany Ofert, zrzeszającego ponad 400 biur. Sprawiamy, że to co skomplikowane staje się proste, a niemożliwe – wykonalne – mówi Mariusz Misarko, dyrektor białostockiego oddziału. – Oferujemy realne i profesjonalne wsparcie naszych klientów. Najważniejszy w naszej firmie jest rozwój kompetencji naszych ludzi. Dlatego nieustannie prowadzimy szkolenia i stawiamy przed nimi nowe wyzwania. Wszystko po to, by byli najlepszymi specjalistami w branży nieruchomości. Inwestujemy w nowoczesne narzędzia pracy, testujemy wyjątkowe rozwiązania oraz stale monitorujemy rynek. Dbamy o ludzi, bo wiemy, że to oni są siłą firmy i pracują na sukces Naszych Klientów. Starannie dobieramy współpracowników i zapewniamy im idealne warunki rozwoju zawodowego – tak, by ich skuteczność wzrastała każdego dnia.

Przedstawiciele Bonus Nieruchomości łączą wiedzę dotyczącą branży nieruchomości z doskonałą znajomością specyfiki regionu. W oparciu o każdy z oddziałów budują skuteczną sprzedaż i realne wsparcie dla klientów. Świadczy o tym ponad 800 transakcji przeprowadzanych rocznie w całym kraju.

Dodatkowo Bonus Nieruchomości oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo finansowe i pomoc w uzyskani korzystnych i bezpiecznych kredytów.

Nie jest tajemnicą, że Bonus Nieruchomości chce być najbardziej rozpoznawalną firmą w Białymstoku. Docelowo w placówce ma pracować 15 osób.

Wyjątkowość tej pracy polega na elastycznym dostosowaniu godzin pracy. Agent, może sam decydować o czasie i ilości wykonywanej pracy. Dzięki temu może dostosować grafik do swoich potrzeb. Szczególnie ważne jest to dla osób, które mają dzieci. Mogą tak zaplanować pracę, aby odebrać dzieci ze szkoły, zawieźć na zajęcia dodatkowe itp. Tak właśnie pracuje się w Bonus Nieruchomości – dodaje Mariusz Misarko.

KONTAKT
Al. Jana Pawła II 52
tel. 884 70 71 71
biuro czynne pn-pt 9.00-18.00
sob 10.00-14.00