nieruchomoscipodlaskie.pl

Podlaska firma PANELE NA DACHU oferuje szereg rozwiązań fotowoltaicznych

Niższe rachunki za i tak drogi prąd, zwrot inwestycji w stosunkowo krótkim czasie i co najważniejsze brak złych wpływów na środowisko – to najważniejsze zalety zainwestowania w panele fotowoltaiczne. Polecane są zarówno do domów jednorodzinnych, obiektów wielkopowierzchniowych jak i gospodarstw rolnych.

Instalacje fotowoltaiczne są coraz popularniejsze. Widać je na dachach domów i firm w przestrzeniach i miejskich i wiejskich. Kolejne osoby produkują własną energię elektryczną i otwarcie mówią o korzyściach z tym związanych.

Planeta powie: „Dziękuję”

Smog, tlenek węgla, globalne ocieplenie, czy obecność metali ciężkich w glebie – to tylko kilka następstw degradacji środowiska z jakim mamy dziś do czynienia. Ekolodzy nie mają najmniejszych wątpliwości, że jeżeli nie zaczniemy dziś działać i radykalnie zmieniać nasze podejście to za kilkanaście lat nasza planeta będzie nie do poznania.

Fotowoltaika w znacznym stopniu redukuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Panele fotowoltaiczne przy swojej produkcji nie emitują żadnych zanieczyszczeń, ani trujących substancji. Decydując się na fotowoltaikę zyskujesz zarówno energetyczną niezależność, jak i ogromną satysfakcję – mówi Filip Lenkiewicz, właściciel firmy Panele na dachu.

Decydując się na panele fotowoltaiczne, wybieramy czystą produkcję energii. Panele do pracy nie potrzebują zewnętrznego zasilania. Nie wytwarzają CO2 ani innych gazów. W żaden sposób nie zanieczyszczają naszego środowiska. Ich pozytywny wpływ w zakresie ekologii jest tym większy, im więcej urządzeń będziemy nimi zasilać!

Co ważne panele fotowoltaiczne nie emitują hałasu ani żadnych innych dźwięków, który w dzisiejszym świecie jest również poważnym zagrożeniem.

Bądź niezależny i oszczędzaj

Przerwy w dostawie prądu zdarzają się coraz częściej. Jest to spowodowane zarówno pracami konserwatorskimi przestarzałych linii energetycznych jak i zajwiskami meteorologicznymi.

– Stosując panele fotowoltaiczne w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami hybrydowym gwarantujemy sobie niezależność od tych sytuacji. Dopóki świeci słońce lub dopóki mamy możliwość magazynować wyprodukowaną energię, jesteśmy w pełni samowystarczalni – mówi Filip Lenkiewicz.

Koszt instalacji paneli ponosimy jednorazowo, ale mamy też możliwość rozłożenia płatności na miesięczne wpłaty, które zazwyczaj są niższe, niż nasz rachunek za prąd. Później czerpiemy już tylko zyski. Przygotowując się do położenia paneli możemy dokładnie wyliczyć, w jakim czasie inwestycja nam się zwróci i zacznie na siebie zarabiać. I co ważne, to już nie jest czas 10-15 lat, jak jeszcze kilka lat temu – dziś instalacja fotowoltaiczna zarabia na siebie często już po upływie 3-5 lat! Pamiętajmy o tym mając na uwadze, że ceny prądu, który w Polsce produkujemy wziąć głównie z węgla, będą stale rosły. Im większe będa podwyżki prądu dostarczanego z sieci, tym bardziej opłacalna będzie nasza inwestycja. Im szybciej zaczniemy produkować prąd elektryczny z własnych paneli, tym szybciej wyjdziemy na swoje!

O FIRMIE

Panele na dachu to firma fotowoltaiczna działająca na terenie całej Polski od 2016 roku. Posiada dwa oddziały – w Białymstoku i Palędziu (k. Poznania). Korzystając z jej usług klient ma gwarancję gwarancję, że wszystko będzie wykonane z najwyższą starannością,. Zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną oraz instaluje panele Fotowoltaiczne.

KONTAKT

+48 576 042 475

Panele słoneczne – Fotowoltaika – Podlasie

15-827 Białystok, ul. J. H. Dąbrowskiego 20 lok. 1

62-069 Palędzie, ul. Żurawinowa 10 lok. B1