nieruchomoscipodlaskie.pl

Osiedle Kaktusowa – nowoczesne i funkcjonalne miejsce do zamieszkania

Osiedle KAKTUSOWA, które proponuje firma Sokołowscy Nieruchomości, zlokalizowane jest przy ulicy oczywiście Kaktusowej na obrzeżach Białegostoku w urokliwej, dzielnicy miasta – Dojlidy Górne. To nowoczesne budownictwo w niskiej zabudowie, składające się z 7 budynków mieszkalnych, a w nich 24 lokale użytkowe.

Można wybrać dom jednorodzinny o powierzchni 145 m2 lub bliźniak z 3 niezależnymi mieszkaniami każde o powierzchni od 85 m2. W ofercie jest też 5 budynków w zabudowie bliźniaczej z 20 niezależnymi mieszkaniami o powierzchni od 69 m2.

We wszystkich lokalach mieszkalnych architekci zadbali o dwa poziomy zabudowy z wyraźnym podziałem na ogólnodostępną przestrzeń na dole oraz zamkniętą na górze. Co ważne każdy klient będzie mógł cieszyć się z własnego ogrodu oddzielonego od pozostałych. To pozwoli na swobodny dostęp do rekreacji na świeżym powietrzu oraz relaksu w prywatnej ostoi. W zależności od lokalu dostępne są garaż lub miejsce.

Kameralne osiedle KAKTUSOWA powstaje w otoczeniu zieleni, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Decydując się na tą lokalizację nie trzeba rezygnować z mieszkania w sercu największej aglomeracji województwa podlaskiego. Można cieszyć się równocześnie pełnią dostępu do bogatej infrastruktury miejskiej.

To miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nie muszą oni wybierać między prawdziwie wielkomiejskim stylem życia, a sielską enklawą ciszy i spokoju zlokalizowaną na przedmieściach miasta. Najnowsza oferta firmy Sokołowscy Nieruchomości to połączenie tradycyjnej estetyki z nowoczesnym wzornictwem i ponadczasową funkcjonalnością. Otoczenie niską, jednorodzinną zabudową podkreśla kameralną atmosferę tego miejsca. Z kolei bliskość lasów i łąk pozwala na ciągłe obcowanie z naturą.

Ścisłe centrum Białegostoku znajduje się w odległości 10 minut jazdy samochodem.

W najbliższej okolicy znajdują się między innymi:

* sklep spożywczy – 350 m

* przedszkole samorządowe – 400 m

* przystanek autobusowy – 500 m

* las – 500 m

W zaledwie kilka minut jazdy samochodem można dotrzeć do:

* szkoły podstawowej,

* kościoła,

* placu zabaw,

* paczkomatu,

* przedszkola prywatnego,

* licznych punktów usługowych.

KONTAKT:

„Sokołowscy Nieruchomości” sp. z o.o. ul. Legionowa 28 lok. 402, 15-281 Białystok.

Telefon: 85 742 88 48, 85 742 88 58

Adres e-mail:

biuro@sokolowscynieruchomosci.pl

O FIRMIE:

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nieruchomości. Swą działalność prowadzi już od roku 2008. W ofercie dewelopera znajdują się atrakcyjne nieruchomości deweloperskie, które trafią nawet w najbardziej wyrafinowane gusta – niezależnie od tego, czy priorytetem klienta jest prestiżowa lokalizacja niedaleko centrum miasta, czy kameralne osiedle położone w spokojnej okolicy.