nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowe oblicze białostockiej giełdy rolno – towarowej

– Giełda funkcjonuje od połowy lat 90-tych i rokrocznie rozwija się. Podążamy w kierunku dostosowania tego miejsca do współczesnych potrzeb zarówno naszych klientów jak i najemców – mówi Bogdan Rogaski, Prezes Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego .

Obok nowej hali nr 3 od roku znajduje się wpłato-bankomat Euronet. Kolejny bankomat pojawił się tym razem przy hali nr 1. Do dyspozycji najemców są wiaty z wózkami umiejscowione przy Targowisku oraz halach, a także ławki (przy hali nr 1 oraz hali nr 3). Co ważne sprzedawcy w nowej hali wydłużyli godziny otwarcia do 16.00.

Kupujący oraz sprzedawcy od kliku miesięcy korzystają z paczkomatu znajdującego się przy wjeździe na Giełdę.

Co miesiąc mieszkańcy Białegostoku mają możliwość przeprowadzenia bezpłatnego badania (m.in. poziomu glukozy, cholesterolu, ciśnienia, składu ciała) podczas spotkań w nowej hali ze specjalistami z dziedziny zdrowia, organizowanych we współpracy z NFZ. Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 października.

W nowej hali sukcesywnie otwierają się nowe lokale.

Wybór odpowiedniego lokalu nie jest rzeczą prostą. Czy w grę wchodzi wynajem, czy zakup nieruchomości, jest to decyzja ważna, często decydująca o sukcesie albo porażce przedsięwzięcia. Poprzedzona musi zostać dokładnym prześledzeniem rynku oraz przemyśleniu konkretnej oferty pod wieloma względami. Decyzja co do najlepszego lokalu najczęściej wiąże się z pewnym kompromisem w kwestiach ceny, położenia, metrażu i standardu idealnego lokalu. Ci, którzy chcą rozpocząć prowadzenie własnego biznesu powinni pochylić się nad ofertą Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego (dawnej giełdy przy ulicy Andersa w Białymstoku).

Giełdę odwiedza średnio kilka tysięcy kupujących dziennie. Przed halą znajduje się 880 miejsc parkingowych. Niezmotoryzowani klienci mogą dojechać tu komunikacją miejską. To doskonałe miejsce na biznes bądź e-biznes.

Obecnie pozostały do wynajęcia nowoczesne lokale handlowe z dostępem do internetu światłowodowego o powierzchni:

– 34 m2

– 41 m2

– 47 m2.

Szczegóły pod nr tel. 85/6750005, kom. 516 867 741.