nieruchomoscipodlaskie.pl

Rogowski Development: pierwszy prywatny akademik w Białymstoku

Idealne warunki do pracy i nauki, doskonała lokalizacja nieopodal wszystkich wyższych uczelni w Białymstoku, komfort i wygoda – tak w wielkim skrócie można opisać zalety zamieszkania w pierwszym prywatnym akademiku w Białymstoku. Co ważne ceny za wynajem mieszkań nie są wygórowane, wręcz dostosowane do studenckich portfeli, wspomaganych zazwyczaj pieniędzmi od rodziców.

– Proponujemy dobrze zaprojektowany budynek ze wszystkimi udogodnieniami jak podziemny parking, bezpłatne WiFi we wszystkich lokalach, windę czy elegancko zaaranżowane części wspólne. Tu mieszkać się będzie nie tylko wygodnie ale i przyjemnie – wszak dobre towarzystwo i centralna lokalizacja sprawiają dużo przyjemności. Mini apartamenty głównie oferujemy studentom, ale również inne osoby szukające mieszkania do wynajęcia mogą skorzystać z tej oferty – mówi Andrzej Pańkowski z Rogowski Development.

Mini Apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby spełnić codzienne potrzeby dwóch osób. Jest przestronny salon z domowym centrum rozrywki – nocą zmieniający się w sypialnię. Są miejsca do pracy przy biurku – część z nich można wykorzystać jako jadalnię. Jest oczywiście funkcjonalny aneks kuchenny oraz pełnowymiarowa łazienka z wanną bądź kabiną prysznicową.

Dodatkowym atutem jest lokalizacja przy ulicy Wyszyńskiego. W okolicy są dworce PKS i PKP, również dojazd do ścisłego centrum jest bardzo łatwy.

– Kawalerka Student Inn to unikalne i nowe rozwiązanie na rynku najmu. Po analizie rozwiązań istniejących na świecie i potrzeb lokatorów stworzyliśmy uniwersalne mikroapartamenty. To racjonalne i oszczędne wynajęcie mieszkania w ścisłym centrum Białegostoku – mówi Andrzej Pańkowski z Rogowski Development.

Mikroapartementy są stosunkowo nieduże, ale za to bardzo funkcjonalne. Ich powierzchnia to 25 mkw plus balkon – 5 mkw.

Na prostokątnej powierzchni, którą jest łatwo zaaranżować, projektanci rozplanowali wszystko, co jest niezbędne do życia. Jest łazienka połączona z toaletą, kuchnia z wydzielonym miejscem na mini jadalnię, które doskonale sprawdzi się jako miejsce do pracy a także pokój, który spełni też funkcję sypialni. Mieszkania są odpowiednio naświetlone, ponieważ posiadają duże balkonowe okno. Jest też przestronna szafa.

Mieszkania są niezależne i w pełni wyposażone, zamykane na klucz. Jest łazienka z prysznicem i możliwością podłączenia pralki.

– Kompaktowe, skrojone na wymiar mieszkania to domena większych miast. Tu przestrzeń jest w cenie, a jednocześnie wygodne życie to bliskość centrum i możliwość swobodnego zrobienia codziennych zakupów, łatwy dojazd do pracy, szkoły czy centrum. I dlatego też w naszych głowach zrodziła się inwestycja Student Inn, opierająca się na małych, kompaktowych, ale funkcjonalnych mieszkaniach. Dodatkowym atutem jest cena. Wynajem za 12 miesięcy kosztuje od 1400 złotych za miesiąc – dodaje Andrzej Pańkowski.

W cenę wliczone są woda, prąd, internet i inne opłaty.

Więcej szczegółów na: studentinn.pl

ROGOWSKI DEVELOPMENT SP. Z O.O.

UL. LEGIONOWA 28 LOK. 202

15-281 BIAŁYSTOK

TEL.: (85) 749 99 09