nieruchomoscipodlaskie.pl

Wszystko co dobre i lokalne znajdziesz na giełdzie

Targowisko na Giełdzie przy ulicy Andersa w Białymstoku – to miejsce gdzie lokalni rolnicy oferuje najlepsze produkty z Podlasia. Pyszne sery korycińskie, wspaniałe miody z podlaskiej pasieki, wiejskie jaja, sezonowe owoce i warzywa, smaczne wędliny wprost z lokalnych wędzarni. Każdy znajdzie coś dobrego dla siebie.

To miejsce, gdzie możesz bezpośrednio porozmawiać, poradzić się oraz ponegocjować z ulubionym sprzedawcą. W związku z ogromną potrzebą klientów na zwiększenie miejsc parkingowych Targowisko zostało przeniesione obok sklepu Fachowiec przy nowej hali Giełdy.

Decyzja Zarządu została podjęta z dwóch powodów. Po pierwsze trzeba było powiększyć parking (o kilkanaście miejsc do parkowania) bez konieczności remontu, który by utrudnił ruch kupującym oraz handel najemcom. Po drugie chodziło o zwiększenie bezpieczeństwa kupujących, którzy obecnie mogą spokojnie poruszać się po terenie Targowiska,do którego auta nie mają wjazdu.

Opinie klientów:

„Tu można kupić warzywa, owoce, jajka prosto od rolników (każdy kto tu bywa regularnie ma chyba swoich ulubionych i zaufanych), wędliny z małych rodzinnych masarni, które pachną i smakują jak powinny, świeże mięso nie szprycowane wodą, podroby jak np. śledziona, płuca, grasica, wątróbka cielęca, etc. Można także znaleźć stoiska z miodem od lokalnych pszczelarzy, sery korycińskie, stoiska oferujące bogactwo przypraw, ziaren, suszonych owoców i wiele, wiele innych. Po prostu prawdziwe targowisko, jakie powinno mieć każde miasto jako alternatywę dla supermarketów i dyskontów. Wszystkim którzy jeszcze nie korzystali polecam!” – Pan Zbigniew.

„Wszyscy starają się mieć jak najlepsze towary i produkty, wszystkim zależy na klientach, którzy kupią towar i ponownie tu wrócą. Duża rywalizacja przynosząca obopólne korzyści. Zadowolony klient przekaże innym informacje i powróci. Ponadto towary przywożą bezpośrednio rolnicy i są to towary tańsze i dobrej jakości, a rolnicy handlują nimi w wyznaczonych punktach na zewnątrz hal”.- Pan Janusz.

Targowisko działa od poniedziałku do niedzieli, jednak najwięcej handlarzy pojawia się w weekend. W niedzielę przyjeżdżają także pasjonaci aut, gołębi oraz staroci.