nieruchomoscipodlaskie.pl

Lokal użytkowy – jak wybrać najlepszy?

Wybór odpowiedniego lokalu nie jest rzeczą prostą. Czy w grę wchodzi wynajem, czy zakup nieruchomości, jest to decyzja ważna, często decydująca o sukcesie albo porażce przedsięwzięcia. Poprzedzona musi zostać dokładnym prześledzeniem rynku oraz przemyśleniu konkretnej oferty pod wieloma względami. Decyzja co do najlepszego lokalu najczęściej wiąże się z pewnym kompromisem w kwestiach ceny, położenia, metrażu i standardu idealnego lokalu.

Lokale w ofercie PB-U „BIRKBUD”

W ofercie PB-U „BIRKBUD” zostały jeszcze lokale biurowe do wynajęcia. Znajdują się one na V piętrze biurowca przy ulicy Świętego Mikołaja w centrum Białegostoku. Natomiast lokale do sprzedaży firma posiada w nowo powstającej inwestycji przy ulicy Ogrodowej.

Kamienica Ogrodowa” jest przykładem aranżacji budynku, który idealnie wkomponował się w charakter istniejących budynków na rogu ul. Sienkiewicza i ul. Ogrodowej w Białymstoku. Ten niedawno zaprojektowany czteropiętrowy budynek wielorodzinny posiada 21 mieszkań i 12 lokali usługowych.

Usługi znajdują się na parterze i I piętrze. Na parterze znajdują się trzy lokale z bezpośrednim wejściem od ulicy Sienkiewicza. Ich atutem są witryny wychodzące na ulice oraz duże pow. ok. 100 m2.

Na I piętrze jest 8 lokali o pow. 40, 50, 60 i 80 m2. Budynek posiada jedną klatkę oraz windę. Okna lokali wychodzą na różne strony budynku, więc jest w czym wybierać. Niektóre posiadają też przestronne balkony.

Inną doskonałą lokalizacją na prowadzenie działalności gospodarczej jest budynek przy ulicy św. Mikołaja w Białymstoku. To ścisłe centrum miasta. W ofercie pozostały trzy lokale. Pomieszczenia, które zostały w ofercie są przestronne i widne, posiadają klimatyzację, dostęp do wind i monitoring budynku.

Lokale do wynajęcia to:

42 m2 – V PIĘTRO

83 m2 – V PIĘTRO

52 m2 – parter

Nowa inwestycja w Horodnianach

Już niebawem w ofercie PB-U „BIRKBUD” pojawią się lokale w pawilonie usługowo – handlowym w Horodnianach, w bezpośrednim sąsiedztwie Biedronki. Lokale mają zróżnicowaną powierzchnię od 25 do 138 mkw.

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY

ul. Św. Mikołaja 1

15-419 Białystok

Tel.: (85) 66 33 672

E-mail: mieszkania@birkbud.pl

Wynajmij lokal na giełdzie

Giełda rolno – towarowa przy ulicy Andersa w Białymstoku to miejsce doskonale znane mieszkańcom miasta. Urozmaicony asortyment sprawia, że klienci wszystkie najpotrzebniejsze towary znajdą w jednym miejscu.

To tu przyjeżdżają po wszelkie artykuły spożywcze, dania na wynos (pielmieni, sushi, potrawy domowe), odzież, obuwie, meble, dywany, artykuły ogrodnicze. Na miejscu jest Centrum Zoologiczne, apteka i drogeria. Jednym słowem wszystko, co jest potrzebne do codziennego funkcjonowania. Dodatkowo w każdą niedziele plac przed Centrum zmienia się w raj dla miłośników czterech kół – tu jest giełda samochodowa.

Dlaczego warto wynająć lokal przy ulicy Andersa w Białymstoku? Zarządcy giełdy zapewniają doskonałe warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Obecnie do wynajęcia jest lokal handlowy w starej hali nr 1, o powierzchni 506m² z łazienką, z wejściem do lokalu przez roletę o napędzie elektrycznym.

Giełda na Andersa to bardzo dobra lokalizacja – średnio odwiedza ją kilka tysięcy kupujących dziennie. Atutem jest duży parking – 880 miejsc i całodobowy Monitoring/Ochrona. Najemcom oferowany jest atrakcyjny czynsz.

Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe S.A. w Białymstoku

Tel. (85) 675 00 05 wew.22; Kom. 516 867 741

E-mail: biuro@podlaskiecentrum.pl