nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowe Bojary = nowe życie

W kwadracie ulic Ryskiej, Łąkowej, Kraszewskiego i Towarowej w Białymstoku powstaje inwestycja mieszkaniowa tworzona przez białostocką firmę Jaz-Bud. Co sprawia, że jest tak wyjątkowa? To przede wszystkim najwyższy standard wykonania połączony z nowoczesnymi technologiami. Budynki powstające na osiedlu Nowe Bojary dedykowane są tym, którzy szukają wyjątkowych mieszkań w maksymalnie komfortowej lokalizacji. W kolejnym etapie tej gigantycznej inwestycji powstają kolejne dwa budynki, w których znajdują się mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe.

Osiedle Nowe Bojary to zespół nowoczesnych i eleganckich budynków mieszkalnych, położonych w atrakcyjnej okolicy – tuż przy granicy historycznej dzielnicy Bojary. Przedsięwzięcie zaprojektowane i budowane przez doświadczonych inżynierów współpracujących z przedsiębiorstwem budowlanym Jaz-Bud jest wynikiem zapotrzebowania wszystkich przyszłych mieszkańców.

Jakość i lokalizacja priorytetem

Przemyślany projekt i doskonałe wykonanie – te określenia oddają całość zamierzeń deweloperskich.

Naszym klientom proponujemy dostęp do szerokiej oferty powierzchni mieszkalnych, stąd też każdy może indywidualnie dopasować wybór mieszkania do potrzeb – mówi Dariusz Jaszczuk z białostockiej firmy Jaz-Bud.

Do dnia dzisiejszego zostały ukończone i oddane do użytkowania budynki A, B, C, D i E. Obecnie w sprzedaży są mieszkania i lokale usługowe z budynku G i budynku H. Pod koniec IV kwartału 2021 roku w ofercie pojawi się oferta mieszkań z budynku I.

Innowacyjność ponad wszystko

Osiedle Nowe Bojary jest i będzie bardzo zróżnicowane. Decydować będą o tym różnorodne kształty i wysokości budynków, jak również zastosowane w nich rozwiązania architektoniczne.

W ofercie posiadamy mieszkania o różnorodnej architekturze i rozkładzie i metrażu, dzięki czemu kompleksowa i wymarzona aranżacja wnętrz nie sprawi najmniejszych kłopotów przyszłym mieszkańcom – dodaje Dariusz Jaszczuk.

Powierzchnia lokali mieszkalnych wynosi od 27,02 m2 do 98,37 m2, a ich zróżnicowane rozkłady pozwalają na znalezienie mieszkania idealnego. Łącznie w trzech obecnie realizowanych budynkach znajdzie się ponad 500 mieszkań.

 

Nie jest jednak tak, że oferta przedsiębiorstwa Jaz-Bud kończy się na mieszkaniach. W budynku znajdą się również podziemne garaże wielostanowiskowe z miejscami parkingowymi a także komórki lokatorskie.

– Ceny mieszkań zaczynają się już od 6300,00 zł/m2 i do każdego mieszkania jest możliwość dokupienia komórki lokatorskiej oraz podziemnego miejsca parkingowego – mówi Dariusz Jaszczuk z firmy Jaz-Bud.

Priorytetem działalności deweloperskiej firmy Jaz-Bud jest sprostanie indywidualnym wymaganiom każdego klienta. Stąd też każdy z kupujących, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej architektury budynku, będzie mógł tak zaaranżować wnętrze, by spełniało ono nawet te najbardziej rygorystyczne wymagania estetyczne i funkcjonalne.

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ–BUD Sp. z o.o. powstało w marcu 1998 roku.

Obecnie stanowi Grupę JAZ-BUD, która prowadzi działalność deweloperską oraz realizuje generalne wykonawstwo na terenie województwa podlaskiego oraz mazowieckiego.

JAZ–BUD realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne. Posiadamy w całości własne zaplecze techniczne do realizacji inwestycji budowlanych.

JAZ–BUD prowadzi głównie działalność deweloperską, polegającą na budowie na gruntach własnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z lokalami usługowymi i podziemnymi garażami wielostanowiskowymi. Nasze inwestycje z nowymi mieszkaniami to projekty w doskonałych lokalizacjach. Wykonujemy również obiekty mieszkalne oraz inżynieryjne na zlecenie inwestorów zewnętrznych takich jak np. Spółdzielnie Mieszkaniowe.

Od momentu powstania firmy, głównym celem naszej Spółki jest realizacja obiektów budowlanych spełniających wymagania stawiane przez Klienta pod względem jakości i terminowości wykonania. Koncentrujemy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury. Osiągamy to dzięki profesjonalizmowi, pasji budowania i wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z architektami, dostawcami i podwykonawcami. Tworząc budynki mieszkalne przywiązujemy wagę nie tylko do ich estetyki, ale także do funkcjonalności nowych mieszkań tam się znajdujących. W związku z wpływem, jakim nasze inwestycje wywierają na najbliższe otoczenie, tworzymy przyjazną architekturę, harmonijnie wkomponowaną w sąsiedztwo. Przez ponad 15 lat działalności zdobyliśmy uznanie zarówno klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

W początkowym okresie działalności firma zatrudniała kilkunastu pracowników – dzisiaj ponad 120 osób. W trakcie istnienia firmy nastąpił ogromny rozwój Spółki. Oprócz zwiększenia liczby i wielkości realizowanych inwestycji poszerzono także profile działalności otwierając min. Centrum Handlowe – Galerię Antoniuk.

JAZ–BUD wspomaga działalność charytatywną szeregu fundacji, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych czy szkół. Sponsoruje również imprezy sportowe, rekreacyjne i kulturalne.

KONTAKT:

JAZ–BUD Sp. z o.o. Sp.j.

ul. Świętokrzyska 3

15-843 Białystok

tel. 85 651 49 49