nieruchomoscipodlaskie.pl

Cokolwiek robisz, rób to na sto procent. Zostań agentem na sto procent

Praca agenta nieruchomości zdecydowanie odbiega od klasycznego etatu. Elastyczność i dyspozycyjność wymagają od pośrednika wzorowej organizacji czasu. Dodatkowo kandydat na to stanowisko musi uwielbiać telefon i rozmowy z ludźmi, ponieważ praca z klientem opiera się na nieustannych kontaktach, mediacjach i profesjonalnym doradzaniu. Sprawdzą się też takie cechy jak upór i uczciwość.

Aktualnie białostocki oddział marki Bonus Nieruchomości poszukuje kandydatów na stanowisko agenta nieruchomości.

– Jesteśmy skuteczni, ponieważ współpracujemy z agencjami w całej Polsce, m.in. w ramach Systemu Wymiany Ofert, zrzeszającego ponad 400 biur. Sprawiamy, że to co skomplikowane staje się proste, a niemożliwe – wykonalne – mówi Mariusz Misarko, dyrektor białostockiego oddziału. – Oferujemy realne i profesjonalne wsparcie naszych klientów. Najważniejszy w naszej firmie jest rozwój kompetencji naszych ludzi. Dlatego nieustannie prowadzimy szkolenia i stawiamy przed nimi nowe wyzwania. Wszystko po to, by byli najlepszymi specjalistami w branży nieruchomości. Inwestujemy w nowoczesne narzędzia pracy, testujemy wyjątkowe rozwiązania oraz stale monitorujemy rynek. Dbamy o ludzi, bo wiemy, że to oni są siłą firmy i pracują na sukces Naszych Klientów. Starannie dobieramy współpracowników i zapewniamy im idealne warunki rozwoju zawodowego – tak, by ich skuteczność wzrastała każdego dnia.

Dlaczego warto skorzystać z ofert pracy w Bonus Nieruchomości? Nikogo nie trzeba przekonywać, że największą motywacją do pracy są zarobki. Praca w biurze Bonus to gwarancja konkurencyjnych prowizji. Dodatkowo firma zapewnia profesjonalne szkolenia i narzędzia pracy.

– My działamy trochę inaczej niż klasyczne biura nieruchomości. Nasi agencji od samego początku współpracy są szkoleni pod takim kątem, by sami mogli zarządzać swoją pracą. Oczywiście na każdym etapie zawodowego rozwoju mogą liczyć na nasze wsparcie. Dodatkowo naszym największym atutem jest praca w zgranym zespole, w którym panuje naprawdę domowa atmosfera – dodaje Mariusz Misarko.

Wyjątkowość tej pracy polega na elastycznym dostosowaniu godzin pracy. To wspaniałe, że agent, może sam decydować o czasie i ilości wykonywanej pracy. Dzięki temu może dostosować grafik do swoich potrzeb. Szczególnie ważne jest to dla osób, które mają dzieci. Mogą tak zaplanować pracę, aby odebrać dzieci ze szkoły, zawieźć na zajęcia dodatkowe itp. Tak właśnie pracuje się w Bonus Nieruchomości.

Zakres obowiązków kandydata na stanowisko agenta nieruchomości w firmie Bonus:

aktywne pozyskiwanie klientów

budowanie długoterminowych, dobrych relacji biznesowych

przygotowywanie ofert i prezentacje nieruchomości

obsługa transakcji obrotu nieruchomościami

kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Kto może liczyć na zatrudnienie?

Każdy kto:

posiada co najmniej średnie wykształcenie

ma min. rok doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

zapewni klientom profesjonalną obsługę

umiejętnie organizuje swój czas, jest przedsiębiorczy, samodzielny i ambitny

traktuje ewentualne trudności jak wyzwania, jest zmotywowany.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi agentami nieruchomości w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nie wahaj się – WYŚLIJ SWOJE CV na adres m.misarko@bonusnieruchomosci.pl

Bonus Nieruchomości oddział w Białymstoku

ul. Dąbrowskiego 28/223

15-872 Białystok

533 641 622

bialystok@bonusnieruchomosci.pl