nieruchomoscipodlaskie.pl

13VIP 4Home&Kitchen poleca produkty marki Smeg

Poza nieszablonową stylizacją ścian, podłóg czy sufitów, warto pomyśleć o estetycznym sprzęcie gospodarstwa domowego. Urządzenia AGD i inne, mogą być nie tylko funkcjonalne, bogate w najnowsze zdobycze techniki, ale również eleganckie i skrojone na miarę wymarzonego wnętrza.

Smeg jest włoskim producentem urządzeń gospodarstwa domowego z siedzibą w Guastalli, niedaleko Reggio Emilia na północy kraju. Marka posiada oddziały na całym świecie oraz rozbudowaną sieć sprzedaży. W Białystoku produkty tej renomowanej marki dostępne są w 13VIP 4Home&Kitchen, a także online  www.13VIP.pl 

Architekci wnętrz są zgodni, że doskonałym rozwiązaniem jest urządzanie kuchni z uwzględnieniem sprzętów AGD jednej marki. Będzie to gwarancją spójności wystroju. Doskonale sprawdzą się urządzenia Smeg, które są postrzegane jako gustowne i eleganckie rozwiązanie spełniające wymagania współczesnego użytkownika, co udało się osiągnąć dzięki współpracy ze światowej sławy projektantami.

Smeg odnosi sukcesy w produkcji sprzętu gospodarstwa domowego i jest znany w branży sprzętu profesjonalnego. Dwa działy specjalizują się w produkcji urządzeń stosowanych w restauracjach, jak również w medycynie i laboratoriach.

Smeg dzięki kulturze organizacyjnej, w której szczególną uwagę przywiązuje się do jakości, technologii i designu jest rozpoznawany na całym świecie jako jeden z czołowych reprezentantów standardu „Made in Italy”.

Autoryzowany przedstawiciel marki Smeg 13VIP 4Home&Kitchen ma w swojej ofercie kolekcję VIP – ekskluzywną kolekcję kolorów małego AGD.

To czajniki, tostery, ekspresy do kawy, miksery, blendery, wyciskarki – czyli wszystko to, co w kuchni jest niezbędne. Wszystkie produkty dostepne są w stylowych i eleganckich kolorach, doskonale się będą komponować w każdej kuchni, nadając jej ciepły i domowy chrakter. Urządzenia charakteryzują obłe kształty, błyszczące powierzchie, piękne pastelowe lub energetyczne kolory, a także metalowe, poziomo montowane uchwyty. Urządzenia dostępne są w kolorze kremowym, różowym, żółtym, niebieskim, zielonym, chromowanym, czarnym, czerwonym oraz białym, pojawiają się także modele we wzory.

Największą popularnością cieszą się produkty linii 50’Style i chłodziarki FAB. Warto wspomnieć, że ich projekt nagrodzono prestiżową nagrodą Good Design Award.

Marka Smeg stworzyła też wspólną unikatową kolekkcję z Dolce&Gabanna. Co ją wyróżnia? Wszystkie urządzenia udekorowane są cytrusami, owocami opuncji oraz motywami kwiatowymi, typowymi dla Sycylii. Artyści, tworząc projekt, czerpali inspiracje z krajobrazów południowych Włoch. Na sprzętach można odnaleźć m.in. obrazy przedstawiające fascynujący wulkan Etna, otoczony dekoracyjnymi fryzami, malownicze ruiny Świątyni Kastora i Polluxa, symbol trinacria oraz dekoracyjne motywy, przypominające liście akantu. .

Czy kuchnia musi być tylko praktyczna? Nie! Najnowsze urządzenia oferowane przez markę Smeg to doskonały wybór, by przez długie lata cieszyć niebanalnym wzornictwem i niezawodną technologią .

13VIP

ul. Kawaleryjska 4c

15-324 Białystok

+48 85 743 78 55

salon@13vip.pl