nieruchomoscipodlaskie.pl

Kamienica Starobojarska i Dolina Cisów

Yuniversal Podlaski oferuje klientom bogaty wybór mieszkań w Białymstoku, Warszawie, Ełku i Suwałkach oraz największy na Podlasiu wachlarz lokali mieszkalnych i usługowych. Wybór ofert tego dewelopera zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Rozpoczynając nowe inwestycje Yuniversal Podlaski kieruje się różnorodnością lokalizacji i klasyczną formą, by z biegiem lat mogły nadal sprostać wymaganiom i potrzebom.

Kamienica Starobojarska to absolutna nowość w ofercie YP. Powstaje w odległości zaledwie kilkuset metrów od ścisłego centrum miasta, na obrzeżach historycznej dzielnicy Białegostoku Bojary – na rogu ulic Starobojarskiej i Łąkowej.

– W sześciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 60 mieszkań o powierzchni od 25 do 109 mkw., a także cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie. W garażu wielostanowiskowym na poziomie -1 przewidziano 63 miejsca postojowe. Na parterze budynku funkcjonować będzie 7 lokali usługowych – mówi Hubert Piekut, przedstawiciel Yuniversalu Podlaskiego.

Dojazd z ulicy Starobojarskiej do centrum Białegostoku zajmuje mniej niż dwie minuty. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe i lokale gastronomiczne, a w odległości 300 metrów – Galeria Jurowiecka. Mieszkańcy kamienicy będą mogli również korzystać z rozbudowanej infrastruktury osiedla Bojary i osiedla Sienkiewicza, na którą składają się szkoły i przedszkola oraz miejskie instytucje.

Zamieszkaj w Dolinie Cisów

Na pograniczu Białegostoku i Wasilkowa od kilku lat powstaje miejsce niezwykłe. To osiedle Dolina Cisów, które realizuje Yuniversal Podlaski. Kilkanaście budynków już zostało oddanych do użytku, aktualnie powstają następne.

Elementem wyróżniającym Dolinę Cisów jest przyjazna mieszkańcom zabudowa. Osiedle składa się z nowocześnie zaprojektowanych czteropiętrowych budynków mieszkalnych, które swoim wyglądem nawiązują do miejskich kamieniczek. Każdy znajdujący się na osiedlu budynek mieszkalny został wyposażony w szybkie i cichobieżne windy. Ponadto wszystkie budynki posiadają garaże podziemne. Warto podkreślić, że w cenie mieszkania kupujący otrzymuje komórkę lokatorską.

Dolina Cisów to także rozbudowana infrastruktura. Na terenie osiedla funkcjonują: dwa sklepy spożywcze, sklep ze zdrową żywnością, bar bistro, przychodnia lekarska, apteka, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny z solarium, a także dwa żłobki dla dzieci oraz przedszkole. Na osiedlu znajduje się również duży parking dla mieszkańców, a bezpośrednio przy nim – przystanek komunikacji miejskiej w I strefie.

Ruszył VIII etap w ramach, którego zrealizowane zostaną cztery budynki. Do ich wykończenia zostaną użyte materiały wysokiej jakości – na klatkach schodowych pojawią się naturalne kamienne okładziny. W budynkach znajda się lokale mieszkalne o metrażu od 34 nawet do 82 m2.Termin zakończenia realizacji inwestycji w etapie VIII to III kwartał 2021 r.