nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej

Poznaj osiedle Oaza w Horodnianach!

Piękne osiedle domów mieszkalnych pełne zieleni, ciszy i spokoju. Jesteś zwolennikiem odpoczynku na świeżym powietrzu? Chciałbyś mieć dom nieopodal lasu? Zapoznaj się z udogodnieniami, które czekają na Ciebie w Horodnianach na osiedlu Oaza.

Komfort domów

Jest to kameralna zespół budynków w zabudowie bliźniaczej. Główną zaletą tego osiedla jest spokojna okolica i otaczająca je zieleń. Nie można się oprzeć widokom, które towarzyszą spacerowiczom – intensywnej zieleni i zapachowi lasu. Zlokalizowane przy osiedlowej uliczce,  zapewnia jednocześnie łatwość komunikacji z miastem, które znajduje się nieopodal miejscowości Horodniany. Osiedle Oaza sprzyja nie tylko aktywnym osobom, ale również rodzinom z dziećmi. Posiadając własny ogród, możemy czuć się pewnie, wiedząc, że nasze pociechy bawią się w bezpiecznym miejscu. Infrastruktura sprzyja osobom aktywnym, ponieważ jest to idealne miejsce na przejażdżkę rowerem, poranny jogging jak również wiele innych aktywności, które zaleca się wykonywać na świeżym powietrzu.

Jest to nowe osiedle, co powoduje, że kupnem domów interesują się młode małżeństwa z dziećmi, dzięki czemu mamy pewność, że nikt nie zakłóci naszego domowego spokoju.

Prestiżowa okolica sprzyja stylowi, w którym zostało zaprojektowane osiedle Oaza. Każdy szczegół został dopracowany z wielką starannością oraz elegancją, by cieszyło oko każdego mieszkańca czy osoby przyjezdnej. Architektura zapewnia nam poczucie komfortu, jak również przestrzeni.

Do każdego budynku przynależy ogród, który może być zagospodarowany w dowolny przez nas sposób. 

Chcesz odpocząć od zgiełku miasta, nie oddalając się od niego? Osiedle Oaza zapewni Ci doskonały, domowy spokój oraz ciszę, abyś mógł odpoczywać i regenerować swoje siły na dalsze działania w sąsiedztwie miasta. Jedno osiedle a tak wiele korzyści! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą osiedla Oaza: wizualizacjami inwestycji oraz zaletami, które czekają na nas przy zakupie wybranej nieruchomości. Cisza i spokój na wyciągnięcie ręki!

Wykończenie nieruchomości

W danej inwestycji istnieje możliwość opcjonalnego wykończenia budynków pod klucz. Decydując się na tę możliwość, nie musimy martwić się o wykończenie oraz szukanie firm, które wykonują daną usługę. Szybka i wygodna możliwość, z której możemy skorzystać, decydując się na kupno inwestycji.

Wykończenie domów zostanie wykonane zgodnie ze standardem Rogowski Development. Każdy z budynków posiada przyłącza energetyczne, kanalizacyjne, wodne, instalacji CO jak również instalacji gazowej. Na dachach budynków została wykorzystana dachówka ceramiczna lub cementowa. Ściany budynków z wysokiej jakości cegły ceramicznej. Dzięki czemu mamy pewność, że konstrukcja naszego budynku jest odpowiednio wykonana. Inwestycja posiada również kocioł gazowy z zasobnikiem na wodę, co umożliwia nam ogrzewanie podłogowe według własnego projektu. Każdy dom został wyposażony w grzejniki, które znajdują się na piętrze. Budynek został stworzony i zaprojektowany pod kątem rekuperacji, na którą możemy się zdecydować podczas budowy domu.

Na zewnątrz inwestycji budynek został wyposażony w ogrodzenie, na które składają się słupki ocynkowane jak również panele systemowe. Posiada również bramę garażową bez napędu elektrycznego. Zostały zamontowane drzwi antywłamaniowe, które dają nam pewność zabezpieczenia przed włamaniem do naszej nieruchomości.

Każdy z budynków osiedla Oaza został stworzony oraz wykończony z wielką dbałością. Ciesz się komfortem i spokojem decydując się na inwestycję osiedla Oaza w Horodnianach. Zapoznaj się z inwestycją, którą znajdziesz na stronie internetowej Rogowski Development jak również wizualizacją Twojego przyszłego domu.

Anna Trzeszczkowska

O firmie

Jesteśmy firmą deweloperską, która ogromny nacisk kładzie na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Dbamy o to, by nasze inwestycje zapewniały odpowiedni komfort mieszkaniowy, jak również usługowy, a sama realizacja przebiegała według najwyższych standardów jakości, dzięki czemu cieszymy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Każda inwestycja powstaje z wielkim sercem oraz zaangażowaniem. Dzięki wielu zrealizowanym inwestycjom i wieloletniemu doświadczeniu możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy niekwestionowanym liderem na białostockim rynku. Wejdź na stronę Rogowski Development i zapoznaj się z najnowszymi inwestycjami.

Białystok

UL. LEGIONOWA 28 LOK. 202

15-281 BIAŁYSTOK

TEL.: (85) 749 99 09

https://www.rogowskidevelopment.pl/