nieruchomoscipodlaskie.pl

Sokołowscy Nieruchomości – nowa siedziba i kolejne inwestycje

Ulica Legionowa 28 lok. 402 w Białymstoku – ten adres warto zapamiętać. To właśnie tam znajduję się nowa siedziba firmy deweloperskiej Sokołowscy Nieruchomości. Przestronne i nowoczesne pomieszczenia zaprojektowano tak, by każdy klient czuł się dobrze i komfortowo.

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nieruchomości.

– Zajmujemy się deweloperstwem, a swą działalność prowadzimy już od roku 2008. Całe lata spędzone aktywnie na rynku pozwoliły nam nabrać wielu bezcennych doświadczeń, które pozwalają bezustannie wznosić jakość naszych usług na wyższy poziom – mówi Aneta Sokołowska, właścicielka firmy. – Zależy nam na zadowoleniu i komforcie naszych klientów i z myślą o nich zdecydowaliśmy się na szerokie i radykalne zmiany.

Najważniejsza ze zmian to nowa i nowoczesna siedziba firmy, która od razu stała się jej wizytówką. Lokal w stylu loft – owym ma powierzchnię 285m2 i składa się z: holu z recepcją sal sprzedaży, sal konferencyjnych, 6 pokoi biurowych, WC, archiwum i kuchni.Elegancji dodają barwy utrzymane w odcieniach szarości połączonych z czernią.

Również strona internetowa przeszła gruntowny rebranding. Dzięki kilku zabiegom specjalistów http://www.sokolowscynieruchomosci.pl/ stała się przejrzystą i użyteczną witryną.

Wizualne zmiany nie wpłynęły na bieżącą działalność i firma Sokołowscy Nieruchomości może pochwalić kolejnymi rozpoczętymi inwestycjami.

Zamieszkaj w zielonym ogrodzie

Co wyróżnia najnowszą inwestycję dewelopera Sokołowscy Nieruchomości? Po pierwsze lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, po drugie przystępna cena. Szeregówka w pięknej okolicy czy mieszkanie w blokowisku? Odpowiedź jest prosta.

Atrakcyjna szeregówka na białostockiej Bagnówce kosztuje od 331 780 PLN to mniej więcej tyle samo ile kosztuje dwupokojowe mieszkanie. Ci, którzy zastanawiają się nad swoim własnym miejscem na ziemi, niewątpliwie powinni pochylić się na ofertą Sokołowscy Nieruchomości.

Green Garden może być spełnieniem marzeń każdego, kto nie chce mieszkać w najpiękniejszym nawet blokowisku, ale kto marzy, aby otworzyć drzwi swojego mieszkania i mieć przed nimi swój własny kawałek świata. A będzie nim zielona bezpieczna okolica. W pobliżu rzeczka Dolistówka i mnóstwo zieleni. Stąd bardzo blisko jest do nowoczesnej szkoły, sklepów. Inwestycja zlokalizowana jest stosunkowo blisko centrum. Dojazd samochodem zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut.

W drugim etapie inwestycji Perła 2 dostępne są lokale o powierzchni 61 i 64 mkw. Każdy z nich ma własne miejsce na zaparkowanie samochodu, ale przede wszystkim ogród będący naturalnym przedłużeniem jasnych przestrzeni parteru domu. W bardzo funkcjonalnych wnętrzach można bez problemu zainstalować kominek, a nowoczesne technologie ocieplenia budynku wpływają na niskie koszty utrzymania nieruchomości. Mieszkania z ogródkiem w Perła 2 są dostępne już od 299 tysięcy zł… a są to lokale bezczynszowe.

Osiedle Green Garden zostanie wyposażone w oświetlenie oraz nowoczesny plac zabaw.

HARMONY PLACE, czyli miejska enklawa spokoju

Harmony Place powstaje w spokojnej dzielnicy miasta, blisko centrum, z doskonałym dostępem do komunikacji, obwodnicy i terenów leśnych. To część osiedla Zawady, leżącego w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Antoniuk, będącego naturalnym zapleczem wypoczynkowym tej części Białegostoku – doskonałym miejscem na spacery czy wycieczki rowerowe.

Harmony Place będzie się składać z trzech budynków 3-kondygnacyjnych. Zaplanowano ponadto budowę hali garażowej oraz komórek lokatorskich.

Architektura osiedla została bardzo skrupulatnie przemyślana, aby z biegiem czasu nie straciła na swej atrakcyjności i świeżości. Wysokiej klasy duże okna, drzwi antywłamaniowe, drewniane wykończenia elementów elewacji, przestronne i ustawne wnętrza, sporej wielkości klatki schodowe, to tylko namiastka jakości,

z którą mieszkańcy będą obcować każdego dnia zarówno w mieszkaniach, jak i w częściach wspólnych osiedla. Mieszkania na osiedlu Harmony Place to kwintesencja wygody, ustawności i poczucia komfortu.

W ofercie są mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Mieszkania na osiedlu Harmony Place to gratka nie tylko dla osób zamierzających tu zamieszkać, ale również dla inwestorów, planujących podnajmować mieszkania. Specjalnie dla nich przygotowane zostały korzystne oferty przy zakupie większej ilości lokali.

KONTAKT:

biuro@sokolowscynieruchomosci.pl

85 742 88 48 i 85 742 88 58