nieruchomoscipodlaskie.pl

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga gwarancją jakości

Jedni lubią ciszę, spokój i za nic w świecie nie chcą mieszkać w centrum. Inni wręcz przeciwnie, w zasięgu ręki muszą mieć kina, sklepy i galerie handlowe. Spełnieniem oczekiwań zarówno jednych jak i drugich jest oferta Przedsiębiorstwa Budowlanego Szeliga. Znaleźć w niej można mieszkania w sercu Białegostoku czyli na Bojarach, a także szeregówki na peryferiach miasta – na osiedlu Bacieczki.

– Budownictwo wielorodzinne to nasz priorytet, stąd też tworzymy miejsca do zamieszkania dla ludzi młodych, u których istotnym czynnikiem wyboru jest bliskość centrum – opowiada Rafał Szeliga, deweloper. – Adres Piasta 5 na Bojarach to inwestycja rozpoczęta w sierpniu 2016 roku, którą do użytku oddaliśmy w grudniu 2017 roku. Mamy jeszcze kilka wolnych mieszkań.

Mieszkania i nie tylko

Na budynki mieszkalne przy ulicy Piasta składają się 33 mieszkania o zróżnicowanej wielkości, od 39 do 77 mkw., dzięki czemu każdy potencjalny nabywca ma szansę znaleźć lokal dopasowany do indywidualnych potrzeb. Aktualnie zostało pięć mieszkań o powierzchni od 54 do 62 mkw. Każde mieszkanie ma własne miejsce parkingowe w podziemiach, a jego wykupienie to koszt 25 000 zł. Dodatkowo do każdego mieszkania jest dedykowana komórka lokatorska.
Oprócz mieszkań, przy Piasta 5 można kupić także lokale. Cena tych pierwszych zawiera się w przedziale 5250 – 5500 zł/mkw., ceny lokali są wyższe i zaczynają się od 6 100 zł/mkw netto.
– To doskonała lokalizacja na sklepy, gabinety i lokale usługowe – zapewnia deweloper.
Powierzchnia dostępnych lokali jest różna i wynosi od 94 do 129 mkw (aktualnie zostały trzy lokale o powierzchni 112 – 129 mkw.

Zabudowa szeregowa

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga ma bardzo zróżnicowaną ofertę i nie zamyka się jedynie na inwestycje w centrum. Doskonałym adresem do zamieszkania może stać się także ulica Produkcyjna, przy której powstaje zabudowa szeregowa oraz bliźniak.
– Inwestycję na osiedlu Bacieczki rozpoczęliśmy w 2016 roku – mówi Rafał Szeliga. – Stworzyliśmy 4 domki w zabudowie szeregowej oraz 1 bliźniak, a głównym atutem tych budynków jest ich powierzchnia – ok. 100 mkw. oraz doskonały, bardzo funkcjonalny rozkład. Właściciele budynków otrzymają także dostęp do przydomowych ogródków o powierzchni od 34 do 172 mkw.
Co sprawia, że inwestycja przy ulicy Produkcyjnej jest tak atrakcyjna? To bliskość przedszkoli, szkół, przychodni oraz bogato wyposażonej, pobliskiej galerii handlowej. Dużym atutem lokalizacji jest także korzystne skomunikowanie z centrum miasta.
A jak kształtują się ceny inwestycji prowadzonych na Bacieczkach?
– Koszt domu w zabudowie szeregowej to 395 – 420 tysięcy zł, bliźniaka o powierzchni 84 mkw. z ogrodem o wielkości 200 mkw. – 430 tysięcy – mówi Rafała Szeliga.

Każdy dom jest wyposażony w piec gazowy oraz wiatę garażową. Klienci otrzymują klucze do domu, do którego można się od razu wprowadzić.
Ciągły rozwój to podstawa sukcesu

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga wciąż inwestuje i tworzy nowe, atrakcyjne lokalizacje na mieszkaniowej mapie Białegostoku. Tu wspomnieć należy o nowej inwestycji.
– Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana Pawła II na osiedlu Młodych ma być nowoczesną, 8-kondygnacyjną budowlą, z garażami i miejscami postojowymi w podziemiach – opowiada Rafał Szeliga. – Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z komórek lokatorskich na piętrach, a dodatkowym plusem inwestycji pozostaje świetna lokalizacja przy samym parku. Docelowo w tym miejscu powstać ma 220 komfortowych mieszkań.

Przedsiębiorstwo Budowlane „Szeliga” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Zrealizowane przez nas obiekty można spotkać w Białymstoku, Łomży, Suwałkach oraz Bielsku Podlaskim.

– Przez cały czas działalności Przedsiębiorstwa śledzimy nowości na rynku budowlanym i staramy się w każdej realizacji stosować najlepsze materiały i sprawdzone systemy, dlatego możemy zagwarantować, że budowane przez nas budynki są wykonywane solidnie i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów – kończy Rafał Szeliga

Dodatkowo przedsiębiorstwo budowlane ma w swojej ofercie miejsca parkingowe i z garaże, które znajdują się przy ulicy Zachodniej na osiedlu Nowe Miasto. Dostępne garaże można zarówno kupić jak i wynająć. Cena garażu: to 18.000 zł (przy płatności do miesiąca)

Aby obejrzeć mieszkanie, lokal lub garaż przedstawiciele przedsiębiorstwa proszą o wcześniejszy kontakt telefoniczny:
tel.: 664 055 772, 85 741 22 91 ( do godziny 15.30 )
e-mail: sprzedaz@pbszeliga.pl
Ekspert finansowy doradzi bezpłatnie
Chcąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę przy zakupie nieruchomości Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga oddaje do ich dyspozycji Eksperta Finansowego, który bezpłatnie:
– Spotka się w dogodnym miejscu i terminie
– Wyliczy zdolność kredytową w kilkunastu bankach
– Porówna aktualne oferty banków i pomoże wybrać najkorzystniejszą
– Wynegocjuje atrakcyjne warunki finansowania
– Przeprowadzi całą procedurę kredytową i pomoże w przygotowaniu formalności
Dla zapewnienia maksymalnego komfortu oraz kompleksowej obsługi transakcji deweloper podjął współpracę z OPEN FINACE EXPERT. – niezależnym ekspertem finansowym w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych. To jedna z największych i najwyżej ocenianych firm ekspertów finansowych w Polsce. Siłą firmy jest, m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm doradców, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

NP