nieruchomoscipodlaskie.pl

Rogowski Development prezentuje kolejną unikalną ofertę.

Rogowski Development jest firmą z tradycjami, tworzoną przez grono specjalistów i pasjonatów branży. Może pochwalić się bogatym doświadczeniem spowodowanym dwudziestoletnią obecnością na regionalnym rynku nieruchomości.

W doskonały sposób odpowiada na potrzeby Klientów, ceniących funkcjonalność i estetykę. Prezentuje projekty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, troszcząc się o każdy centymetr inwestycji tak, by zagwarantować komfort i jakość premium. Chętnie przełamuje przyjęte schematy, tworząc nowe innowacyjne koncepcje, co czyni firmę Rogowski Development jednym z liderów na rynku nieruchomości. Oferowane budynki zachowują najwyższe standardy i wyróżniają się profesjonalnym poziomem realizacji.

Marka jest zwycięzcą prestiżowych konkursów. W 2014 roku otrzymała I Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m. st. Warszawy w I edycji konkursu: architektura mieszkaniowa – najlepsze osiedle mieszkaniowe. Zdobyła również nagrodę główną w kategorii Najlepszy budynek wielorodzinny 2013-2014. W obu tych konkursach zwyciężyły Apartamenty Wilanowska – zespół mieszkaniowy przy alei Wilanowskiej w Warszawie projektu JEMS Architekci. Obie te wygrane stanowią dowód na nieprzeciętnie wysoką jakość inwestycji, niezwykłą staranność i precyzję wykonania oraz funkcjonalność. Mimo niezwykłych sukcesów firma za największą wygraną uważa powrót Klienta po kolejne mieszkanie.

Apartamenty Tysiąclecia

To idealna inwestycja dla osób ceniących sobie komfort i luksus. Budynki w tej inwestycji są unikalne – wysokie pomieszczenia, gwarantujące poczucie przestrzeni, są dobrem deficytowym na rynku deweloperskim w Białymstoku. Obszerne, okazałe i praktyczne tarasy, to także plus inwestycji przy ulicy Tysiąclecia.

Kamienne marmurowe parapety, okna o ponadstandardowych wymiarach, zapewniające doskonałe doświetlenie pomieszczeń nawet w pochmurne dni, nadają apartamentom wyjątkowego charakteru i klasy. W trosce o poczucie komfortu mieszkańców, eleganckie bloki wyposażono w nowoczesne, bezpieczne windy. Budynki zrealizowano z zachowaniem najwyższych standardów – stolarka PCV, wyciszona konstrukcja i doskonała funkcjonalność.

W celu zwiększenia zainteresowania apartamentami developer w swojej ofercie umieścił szeroki zakres metraży do wyboru, który nadaje poczucie wyboru ekskluzywnej, szytej na miarę oferty. Bloki wyposażono w nowoczesne, bezpieczne windy, garaże i dostęp do miejskiej infrastruktury.

Charakterystyczne dla tej inwestycji jest starannie wybrane położenie będące gwarancją komfortu podczas wypraw na zakupy czy podróży do pracy. Miejsce, w którym usytuowano apartamenty, pozwala na kontakt z lasami i terenami zielonymi, a jednocześnie umożliwia szybkie i sprawne dotarcie do centrum oraz innych dzielnic miasta. Lokalizacja obfituje w liczne lokale handlowe i usługowe. Tuż obok znajduje się market Biedronka, w pobliżu można znaleźć siłownię, przedszkola, a także lokale gastronomiczne. Bliskość tych punktów usługowych znacznie ułatwi życie codzienne i będzie udogodnieniem dla szerokiego grona odbiorców.

Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań z budynku 6 i 7, w których znajdują się lokale 2 i 3-pokojowe o metrażu od 41 m2 do 60 m2.

Kręta – wyjątkowa i pożądana lokalizacja

Apartamenty Kręta to eleganckie osiedle umiejscowione w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto. Z Apartamentów Kręta jesteśmy kilka minut od serca Białegostoku i kilkunastu minut od zieleni poza miastem.
W okolicy wygodnego osiedla znajduje się Stadion Miejski, przedszkola, szkoły i uczelnie – m.in. Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, a także dwa wydziały Uniwersytetu w Białymstoku – Wydział Nauk o Edukacji oraz Wydział Biologii.
Jeśli uprawiasz aktywny tryb życia warto sprawdzić w okolicy apartamentów liczne ścieżki rowerowe, i spokojne trasy do biegania. Twoje dzieci będą zachwycone placem do zabaw i dużym boiskiem w okolicy. Apartamenty Kręta cieszą się także bliskością lokali usługowych i handlowych – nieopodal znajdziemy drogerie, sklepy wielobranżowe, sklepy spożywcze.

Apartamenty Kręta cieszą się bliskością lokali usługowych i handlowych – nieopodal znajdziemy drogerie, sklep Pepco, sklepy spożywcze, a także place zabaw i duże boisko. Wszystkie udogodnienia oferowane przez dzielnicę sprawiają, że jest to miejsce chętnie wybierane przez mieszczan w różnym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach i preferencjach. Odnajdą się tu rodziny z dziećmi, małżeństwa, a także studenci.

Aktualnie trwa sprzedaż III etapu, w którym można zakupić 3 lub 4-pokojowe mieszkania o metrażu od 51m2 do 107m2. Każde z nich będzie posiadać antywłamaniowe drzwi wejściowe, co jest istotną kwestią dla wszystkich ceniących bezpieczeństwo. Wnętrza zaprojektowano tak, by ich wykończenie prezentowało klasę i smak, czego dowodem mogą być m.in. kamienne marmurowe parapety.
Apartamenty Kręta są idealną inwestycją dla wszystkich ceniących możliwości – lokalizacja oferuje łatwy dostęp do terenów zielonych, placówek edukacyjnych, a także obszarów rekreacyjnych i usługowych