nieruchomoscipodlaskie.pl

Zielone Kaskady w Horodnianach

Ulica Mazowiecka w Horodnianach w gminie Juchnowiec Kościelny – to właśnie tutaj powstają Zielone Kaskady – najnowsza inwestycja Birkbudu, dewelopera, który na białostockim rynku działa nieprzerwanie od 1987 roku. Termin zakończenia budowy zaplanowano na koniec 2020 roku.

Wówczas do użytku zostanie oddany budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym z miejscami parkingowymi. Budynek będzie posiadał 4 kondygnacje nadziemne i 1 kondygnację podziemną z 44 miejscami parkingowymi i piwnicami. W budynku przewidziano 60 mieszkań w 3 klatkach. Wejścia do 3 klatek schodowych połączone są korytarzem wzdłuż całego budynku, przedzielonego tunelem w poziomie parteru, a środkowa klatka wyposażona jest w windę. Na zewnątrz zaprojektowano ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na dwóch szczytach budynku na poziomie terenu przewidziano dwie kotłownie gazowe.

Zamieszkać na łonie przyrody?

Horodniany położone są w niewielkiej odległości od granic Białegostoku. Dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską nie sprawia większych trudności. Niewątpliwym atutem inwestycji Zielone Kaskady jest otoczenie, pobliskie lasy, łąki i ścieżki rowerowe. Architekci zadbali również o to, by wokół budynku stworzyć enklawy zieleni i strefę relaksu.

Z PB-U „BIRKBUD” najpewniej

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu oraz kompleksowej obsługi transakcji PB-U „BIRKBUD” podjął współpracę z NOTUS FINANSE S.A. – niezależnym specjalistą finansowym w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych.

NOTUS FINANSE S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm doradztwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty finansowe ponad 25 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce. Siłą firmy jest, m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm specjalistów, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

Usługi firmy są bezpłatne. Specjaliści finansowi pomagają w szybkim i optymalnym sfinansowaniu zakupu nieruchomości.

Co zyskują klienci?

>najlepsze oferty kredytów hipotecznych w jednym miejscu,

>niezależne i bezstronne doradztwo finansowe,

>usługi całkowicie bezpłatne dla Klienta,

>negocjacja indywidualnych warunków kredytu,

>szybsze kredyty dzięki dostępowi do uproszczonych procedur,

>profesjonalną obsługę Klienta,

>indywidualną opiekę jednego specjalisty,

>spotkania ze specjalistami w dogodnym miejscu i terminie.

O FIRMIE

PB-U „BIRKBUD” Sp. J. jest firmą z wieloletnią tradycją. Została założona w 1987 roku. przez mgr inż. Andrzeja Biruka, który w roku 1974 roku otrzymał dyplom oraz uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – inżynieryjnej. Poza tym uzyskał również uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi na budowie obiektów budowlanych.

Firma zajmuje się realizacja przeróżnych inwestycji zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych czy instytucjonalnych. Swoją działalność prowadzi na terenie miasta Białystok. W swojej historii zrealizowała szereg inwestycji związanych z budową mieszkań, biur, hal czy budynków handlowo-usługowych. PB-U „BIRKBUD” ciągle się rozwija.