nieruchomoscipodlaskie.pl

M Development prezentuje swoje inwestycje

Projekt Polne Kwiaty, Twoja Niemeńska i Zakątek Sielachowskie – to aktualnie realizowane inwestycje firmy M Development. Wszystkie trzy łączy jedno: to funkcjonalne i nowoczesne przestrzenie do zamieszkania – to Twoje miejsce na Ziemi.

M Development istnieje od 2015 r. Firma ma na swoim koncie kilkaset sprzedanych nieruchomości – od domów wolnostojących, po lokale mieszkalne w budynkach wielorodzinnych.

Mieszkania powinny być funkcjonalne, “skrojone na miarę“ potrzeb klientów – to nadrzędne cele, jakie przyświecają realizacji każdej inwestycji. Równie ważna jest strona estetyczna. Wszystkie zamierzenia projektowane są z dbałością o styl oraz zachowanie harmonii z otaczającą zabudową. Tak powstają miejsca do życia, do wypoczynku, do wychowywania dzieci i realizacji pasji.

Nieprzypadkowo większość inwestycji M Development jest zlokalizowana na obrzeżach miasta, w ramach aglomeracji białostockiej. To właśnie w tych miejscach są enklawy, w których można znaleźć miejsce do odpoczynku po pełnym emocji dniu pracy.

Projekt Polne Kwiaty

PROJEKT POLNE KWIATY to zespół czterokondygnacyjnych budynków, do których budowy użyte zostaną wysokiej klasy materiały. W każdym budynku znajdą się zaledwie 23 lokale mieszkalne. Spośród bogatej oferty lokali każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż mieszkania zostały zaprojektowane w przedziale powierzchni od 38 m2 do 59 m².

Firma przykłada dużą wagę do funkcjonalności rozkładów, a znakomita większość lokali usytuowana jest względem dwóch stron świata, aby zapewnić jak największy dostęp światła dziennego. Ponadto w mieszkaniach zostanie zastosowana trzyszybowa stolarka okienna klasy premium, o niskim współczynniku przenikalności ciepła. Gwarantuje to przyszłym mieszkańcom nie tylko komfort cieplny w ich lokalach, ale przede wszystkim przyniesie korzyści w postaci minimalizowania kosztów ogrzewania.

Spośród wielu atutów inwestycji, szczególnie wyróżniają się przynależne do mieszkań na parterach ogródki. Ich powierzchnie – nawet do nawet 148 m² zapewnią możliwość komfortowego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Ponadto do każdego lokalu przynależeć będzie balkon lub loggia, usytuowana na tym samym piętrze, bezpośrednio przy mieszkaniu.

Wzdłuż budynków zaprojektowana została duża ilość bezpłatnych miejsc postojowych. Części wspólne, chodniki, trawniki, klatki schodowe zostaną wykończone w sposób gustowny i nowoczesny. M Development nie zapomina również o najmłodszych spośród przyszłych Mieszkańców inwestycji, specjalnie z myślą o dzieciach przygotowuje miejsce do rekreacji z placem zabaw.

W budynkach pojawią się również lokale przeznaczone pod różne działalności gospodarcze, a zaplanowane w nich usługi powinny znacząco ułatwić oraz uprzyjemnić codzienne zajęcia przyszłych Mieszkańców.

Twoja Niemeńska

Kolejną inwestycją M Development, która zasługuje na szczególną uwagę jest Twoja Niemeńska. To kompleks sześciu willi miejskich, które powstają na skraju białostockiego osiedla Wygoda i miejscowości Nowodworce. Czyste powietrze, zieleń i przestrzeń – komfort, którego nie da się odnaleźć w centrum miast, to największe atuty tej inwestycji.

Dzięki niskiej, trzykondygnacyjnej zabudowie, tworzymy miejsce do życia i odpoczynku. Bliskość Ogrodniczek, Supraśla oraz licznych ścieżek rowerowych daje możliwość aktywnego spędzenia czasu, rozwijania pasji, zadbania o siebie i swoich najbliższych. W ofercie są mieszkania 2, 3 a nawet 4 pokojowe. Dopracowana architektura budynków stanowi wysmakowany akcent na tle swojego otoczenia.

Zakątek Sielachowskie

Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie w otoczeniu lasów ? Trafiłeś doskonale. Na kolejną inwestycję M Development składają się 4 domy w zabudowie bliźniaczej i jeden dom jednorodzinny w miejscowości Sielachowskie k. Białegostoku.

Każdy dom będzie miał powierzchnię użytkową ok. 129 m2. W bryłach budynków znajdują się również jednostanowiskowe garaże, z bezpośrednim przejściem do części komunikacyjnej domu. Dodatkowe miejsce parkingowe zlokalizowane jest przed garażami. Wszystkie domy sprzedawane są w stanie deweloperskim wraz ze wszystkimi instalacjami.

Wszystkie domy zostaną zlokalizowane na działkach z własnymi ogrodami. Dodatkowo działki są w pełni uzbrojone w media – woda i kanalizacja gminna, prąd, gaz z sieci, posiadają instalację elektryczną przystosowaną do podłączenia paneli fotowoltaicznych. Planowana jest również sieć światłowodowa szybkiego internetu.

Najważniejszym jednak atutem jest położenie inwestycji. Domy zlokalizowane są w sąsiedztwie upragnionej przyrody (Rezerwat Antoniuk, rzeka Supraśl, Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej), a jednocześnie blisko Białegostoku – tylko kilka minut jazdy od granic miasta.

Zakątek Sielachowskie, jak i inne inwestycje M Development to inwestycja dopasowana do Twoich potrzeb, w miejscu, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby w pełni korzystać z życia i uroków otaczającej natury.

POLNE KWIATY

TWOJA NIEMEŃSKA

ZAKĄTEK SIELACHOWSKIE