nieruchomoscipodlaskie.pl

Złote i Zielone Kaskady w Hrodnianach

Ulica Horodniany 14B w gminie Juchnowiec Kościelny – to właśnie tutaj powstały Zielone Kaskady i ruszyła kolejna inwestycja PB-U „BIRKBUD” , dewelopera, który na białostockim rynku działa nieprzerwanie od 1987 roku. Termin zakończenia budowy Złotych Kaskad zaplanowano na styczeń 2023 roku.

Horodniany położone są w niewielkiej odległości od granic Białegostoku. Dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską nie sprawia większych trudności. Niewątpliwym atutem obu inwestycji jest otoczenie, pobliskie lasy, łąki i ścieżki rowerowe. Architekci zadbali również o to, by wokół budynku stworzyć enklawy zieleni i strefę relaksu.

Zielone Kaskady

To budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym z miejscami parkingowymi. Budynek posiada 4 kondygnacje nadziemne i 1 kondygnację podziemną z 44 miejscami parkingowymi i piwnicami. W budynku przewidziano 60 mieszkań w 3 klatkach. Wejścia do 3 klatek schodowych połączone są korytarzem wzdłuż całego budynku, przedzielonego tunelem w poziomie parteru, a środkowa klatka wyposażona jest w windę. Na zewnątrz zaprojektowano ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na dwóch szczytach budynku na poziomie terenu przewidziano dwie kotłownie gazowe.

Złote Kaskady

Przedsięwzięcie deweloperskie obejmuje realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym z miejscami parkingowymi. Budynek posiada 4 kondygnacje nadziemne i 1 kondygnację podziemną z 54 miejscami parkingowymi i piwnicami. W budynku przewidziano 50 mieszkań w 2 klatkach wyposażonych w windy.

Lokale w ofercie PB-U „BIRKBUD”

W ofercie PB-U „BIRKBUD” zostały jeszcze lokale biurowe do wynajęcia. Znajdują się one na V piętrze oraz parterze biurowca przy ulicy Świętego Mikołaja w centrum Białegostoku. Natomiast lokale do sprzedaży firma posiada w nowo powstającej inwestycji przy ulicy Ogrodowej.

„Kamienica Ogrodowa” jest przykładem aranżacji budynku, który idealnie wkomponował się w charakter istniejących budynków na rogu ul. Sienkiewicza i ul. Ogrodowej w Białymstoku. Ten niedawno zaprojektowany czteropiętrowy budynek wielorodzinny posiada 21 mieszkań i 12 lokali usługowych.

Usługi znajdują się na parterze i I piętrze. Na parterze znajdują się trzy duże lokale z bezpośrednim wejściem od ulicy Sienkiewicza. Ich atutem są witryny wychodzące na ulice oraz duże pow. ok. 100 m2.

Na I piętrze jest 8 lokali o pow. 40, 50, 60 i 80 m2. Budynek posiada jedną klatkę oraz windę. Okna lokali wychodzą na różne strony budynku, więc jest w czym wybierać. Niektóre posiadają też przestronne balkony.

Inną doskonałą lokalizacją na prowadzenie działalności gospodarczej jest budynek przy ulicy św. Mikołaja w Białymstoku. To ścisłe centrum miasta. W ofercie pozostały trzy lokale. Pomieszczenia, które zostały w ofercie są przestronne i widne, posiadają klimatyzację, dostęp do wind i monitoring budynku.

Lokale do wynajęcia to:
42 m2 – V PIĘTRO
54 m2 – V PIĘTRO

83 m2 – V PIĘTRO
52 m2 – parter
23 m2 – parter

Nowa inwestycja w Horodnianach

Już niebawem w ofercie PB-U „BIRKBUD” pojawią się lokale w pawilonie usługowo – handlowym w Horodnianach, w bezpośrednim sąsiedztwie Biedronki. Lokale mają zróżnicowaną powierzchnię od 25 do 138 mkw.

O FIRMIE

PB-U „BIRKBUD” Sp. J. jest firmą z wieloletnią tradycją. Została założona w 1987 roku. przez mgr inż. Andrzeja Biruka, który w roku 1974 roku otrzymał dyplom oraz uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – inżynieryjnej. Poza tym uzyskał również uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi na budowie obiektów budowlanych.

Firma zajmuje się realizacja przeróżnych inwestycji zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych czy instytucjonalnych. Swoją działalność prowadzi na terenie miasta Białystok. W swojej historii zrealizowała szereg inwestycji związanych z budową mieszkań, biur, hal czy budynków handlowo-usługowych. PB-U „BIRKBUD” ciągle się rozwija.

KONTAKT
BIURO SPRZEDAŻY
ul. Św. Mikołaja 1
15-419 Białystok
Tel.: (85) 66 33 672
E-mail: mieszkania@birkbud.pl