nieruchomoscipodlaskie.pl

Komfort, wygoda i przyroda na wyciągnięcie ręki

Ostatnie szeregówki blisko centrum miasta i wśród zieleni ogrodów działkowych – tu warto zamieszkać jeżeli zdecydowałeś się na opuszczenie mieszkania w bloku, ale możesz też wybrać inną, atrakcyjniejszą cenowo propozycją czyli mieszkanie przy granicy miasta, ale z dobrym dojazdem do centrum poprzez nowobudowany wezel „POROSLY”, nie w bloku, ale w domku dwulokalowym. Jest to atrakcyjna alternatywa dla mieszkań w przeładowanych blokach czy apartamentowcach z drogim czynszem.

Edward Krasowski, białostocki przedsiębiorca i deweloper dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, gdzie chcą zamieszkać, ma jeszcze w ofercie ostatnie szeregówki przy ul. Pieczurki oraz przygotowuje kolejną niebanalną w sensie rozwiązań funkcjonalnych oraz propozycji cenowych ofertę.

Jest nią kompleks 2-lokalowych szeregówek jak również podpiwniczonych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w miejscowości Porosły (gm. Choroszcz), gdzie w pierwszym projektowanym etapie wybudowanych zostanie 6 domów do końca przyszłego roku.

 

Inwestycje Edward Krasowski to firma deweloperska, która na białostockim rynku istnieje już przeszło dziesięć lat i ma na swoim koncie wiele pomyślnie zrealizowanych inwestycji.

– Specjalizujemy się w realizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niewielkich budynków wielorodzinnych – mówi właściciel firmy.

Tym kryteriom odpowiada ostatnio zrealizowany i sprzedany w 2017 roku zespół 12 szeregówek przy ulicy Zwierzynieckiej 66 w Białymstoku, gdzie właścicielom zagwarantowany został utwardzony dojazd i dojścia zlokalizowane na nieruchomości wspólnej (dojazd wewnętrzny) oraz wydzielona działka pod segment mieszkalny.

Ulica Pieczurki 3A – to adres, który powinni zapamiętać ci, którzy cenią sobie ciszę, spokój i jednocześnie niewielką odległość od ścisłego centrum. Nowe, osiedle domów w zabudowie szeregowej powstaje właśnie na obrzeżach centrum miasta w otoczeniu zieleni ogródków działkowych. Firma Edwarda Krasowskiego po sprzedaży pierwszych 12 segmentów, w październiku ubiegłego roku rozpoczęła realizacje II etapu inwestycji, który zakończy się w 2019 roku przekazaniem ostatnich 12 segmentów.

Budynki zostaną wykończone w standardzie do własnego zaaranżowania i wykończenia i będą wyposażone w pełną infrastrukturę techniczną.

Co wyróżnia ofertę? Duże działki o powierzchni 370 i 337 m2.

Na parterze rozmieszczono: wiatrołap, WC, kuchnia, salon i garaż. Na użytkowym poddaszu są: trzy sypialnie, łazienka, kotłownia i pralnia. Użytkowa powierzchnia poszczególnych szeregówek to ponad 112 m². Dodatkowo jest taras nad garażem – ok. 4,0 m², a także strych o powierzchni podłogi ok. 20,0 m², do wykorzystania na cele gospodarcze.

W przygotowaniu jest oferta kolejnych realizacji zespołów położonych w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego oraz w Porosłach (Gm.Choroszcz)

Osiedle „Na Stoku” – to wymarzone miejsce do zamieszkania

Któż nie chciałby mieszkać w zacisznym, urokliwym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie łąk, a dodatkowo na wyciągnięcie ręki mieć sklepy, zaś w niewielkiej odległości infrastrukturę komunikacyjną zapewniającą sprawny dojazd do miasta i rozbudowanej tam infrastruktury społecznej. Wiele osób odpowie, że to nie możliwe, a jednak…

Oferta firmy Edwarda Krasowskiego spełnia te wszystkie oczekiwania. Unikalne osiedle szeregówek i 2-lokalowych domów jednorodzinnych powstanie w miejscowości Porosły, która jest jedną z wielu sypialni Białegostoku. Miejscowość leży dosłownie na obrzeżach miasta i do najbliższych obiektów usługowych jej mieszkańcy mają zaledwie 500 metrów.

Osiedle „Na Stoku” powstaje w gminie Choroszcz na skrzyżowaniu ulic Wierzbowej i Krętej. Jego przyszli mieszkańcy będą mieli zapewniony dojazd do posesji, a dodatkowym atutem będzie komunikacja miejska i modernizowany aktualnie wezel komunikacyjny „Porosły”, który zapewni od 2021 roku bezkolizyjna komunikacja w kierunku centrum Białegostoku oraz Warszawy.

– To nowoczesna inwestycja, którą tworzymy z myślą o rodzinach ceniących sobie komfort mieszkania w bliskim otoczeniu przyrody, jednocześnie nie rezygnujących z szybkiego dojazdu do centrum miasta. Jej program funkcjonalny i przystępne ceny pozwalają myśleć o własnym domu również młodym wchodzącym w samodzielne życie rodzinom jak również ceniącym spokój i niezależność seniorom – mówi właściciel firmy.

Na nowym osiedlu klienci mają do wyboru kilka ofert. Pierwszą z nich są mieszkania w piętrowych budynkach. Tu do wyboru są dwie opcje:

– parter z ogródkiem

– piętro z dużym poddaszem/strychem.

Dodatkowo w cenie mieszkań są również miejsca parkingowe.

– Wymiary mieszkań jakie będą dostępne w tej ofercie to 40m2-2/3pokoje; 50m2-3/4pokoje; 70m2-4/5 pokoi – mówi deweloper.

Ci, którzy marzą o domku z ogrodem, również powinni zainteresować się ofertą w Porosłach. Obok budynków z mieszkaniami powstaną tam również domy w zabudowie szeregowej z ogródkami, dużymi poddaszami i 2 miejscami postojowymi przed domem (bez garażu). Obok powstanie też kilka podpiwniczonych budynków z garażami w piwnicy.

Ceny zarówno mieszkań, szeregówek jak i domów powinny oscylować średnio na poziomie 3,5-4,5 tysięcy zł za metr kwadratowy powierzchni użytkowej.

Osoby zainteresowane propozycją chcące uzyskać informacje o inwestycji mogą swój akces zgłosić drogą elektroniczną na adres : biuro@inwestycjeekrasowski.pl

O Firmie

Firma powstała w wyniku wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nazwą „Edward Krasowski” w 2011, aktualnie po zmianie wpisu działa pod nazwą „Inwestycje Edward Krasowski”. Początkowo działalność polegała na wynajmie lokali usługowych, które zostały zakupione w latach 2012 – 2016. W 2015 roku firma poszerzyła swoją działalność o usługi deweloperskie.

Właścicielem jest Pan Edward Krasowski – posiada wykształcenie budowlane oraz doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży developerskiej, które zdobył jako założyciel spółki MARKED-BUD Krasowski, Rogowski Spółka jawna z siedzibą w Białymstoku. Spółka prowadzila działalność w branży deweloperskiej.

Siedziba firmy: ul. Mazowiecka 48 lok. U2. Białystok

strona internetowa : http://www.inwestycjeekrasowski.pl

NP