nieruchomoscipodlaskie.pl

Promenada i Apartamenty Kopernik – osiedla godne polecenia

Wyobraź sobie osiedle położone w dolinie rzeczki, przy rozległych terenach zielonych. Jednocześnie możesz z niego w ciągu pięciu minut dojechać do centrum, w bliskim sąsiedztwie miałbyś zaplecze handlowe, usługowe i edukacyjne. Nie musisz sobie tego wyobrażać, bo w Białymstoku takie miejsce istnieje. To innowacyjne osiedle Promenada, które poleca firma Rogowski Development.

Jednak to tylko jedna z wielu inwestycji developera. Na szczególne uznanie zasługują Apartamenty Kopernik. Położone są u zbiegu ulic: Kaczorowskiego i Kopernika. To właśnie lokalizacja czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym. Stąd spacerem dotrzeć można do wszystkich najważniejszych miejsc w centrum Białegostoku.

Promenada – las i centrum na wyciągnięcie ręki

Firma Rogowski Development poleca unikalne miejsce jakim jest inwestycja Promenada powstające na osiedlu Piasta.

Z jednej strony: kameralne osiedle w sąsiedztwie urokliwej rzeczki Dolistówki, graniczy z zacisznymi ogrodami działkowymi. Z drugiej: dojazd do ścisłego centrum zajmuje chwilę. „Promenada Chrobrego” położona jest w odległości niecałych trzech kilometrów od Rynku Kościuszki. Ale z okien mieszkań widać las.

– Miejsce to zadowoli zarówno tych, którzy cenią sobie miejski zgiełk i bliskość galerii handlowych , jak i miłośników spokoju, bliskości natury i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu – mówi  przedstawiciel Rogowski Development.

Mieszkańcy mają do dyspozycji szeroką pulę autobusów miejskich. W sąsiedztwie znajduje się Galeria Biała, Galeria Alfa, liczne dyskonty i osiedlowy ryneczek.

Osiedle składa się z budynków o zróżnicowanej wysokości, dość swobodnie rozłożonych na terenie inwestycji. Osiedle stanowić będzie enklawę w zielonej części miasta. Atutem będzie również wewnętrzna strefa dla mieszkańców ze starannie zaaranżowanymi nasadzeniami, alejkami i placami zabaw. Projekt autorstwa warszawskiej pracowni ujmuje nowoczesnym podejściem do brył i elewacji budynków.

„Promenada Chrobrego” to propozycja dla aktywnych osób pragnących zaznać w domu atmosfery przedmieścia – jednak bez wyrzeczeń i kompromisów polegających na długotrwałych dojazdach. O atrakcyjności nieruchomości decyduje przede wszystkim lokalizacja czyli odległość od centrum. Dzięki nowej drodze łączącej osiedle z ulicą Piastowską – „Promenada” staje się jedną z najciekawszych propozycji w mieście.

Apartamenty Kopernik – wszystko czego potrzebujesz

Apartamenty Kopernik” położone są u zbiegu ulic: Kaczorowskiego i Kopernika. To właśnie lokalizacja czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym. Stąd spacerem dotrzeć można do Śródmieścia. Wyjazd we wszystkie strony jest ułatwiony poprzez sąsiadujące, szerokie arterie komunikacyjne. W sąsiedztwie znajduje się campus Politechniki Białostockiej. O tej lokalizacji mogą z powodzeniem pomyśleć rodzice studentów, którzy to właśnie w Białymstoku chcą się kształcić. Mieszkanie w sąsiedztwie uczelni to doskonała inwestycja i dobry start w dorosłe życie.

W parterze budynku pojawią się przydatne usługi i handel – dzięki temu codzienne życie będzie łatwe i nie będzie wymagało użycia samochodu.

Nowy punkt odniesienia, projekt renomowanej warszawskiej pracowni TPPI. Budynek w zabudowie pierzejowej o zmiennej wysokości – od VI do VIII pięter. Miejsca postojowe znajdą się w kondygnacjach podziemnych. Nowoczesny wygląd i jakość zastosowanych materiałów to dopiero połowa sukcesu.

– W „Koperniku” położyliśmy nacisk na jakość i funkcjonalność mieszkań. Przemyślane układy funkcjonalne zadowolą wszystkich mieszkańców. Dodaliśmy powiększone okna, akustyczną izolację ścian i zielony dziedziniec rekreacyjny – mówi przedstawiciel firmy.

Projekt aranżacji wnętrza gratis!

Chcesz aby Twoje mieszkanie było efektowne, niepowtarzalne i komfortowe? Skorzystaj z programu „Projekt Aranżacji Mieszkania Gratis”. Architekt wnętrz czeka na w Dziale Sprzedaży.

Wystarczy mieć plan swojego mieszkania a architekt zaproponujemy rozwiązania, które usprawnią życie w nowym domu, zaprojektuje wnętrze, które zadowoli wszystkich mieszkańców. Usługa jest skierowana do Klientów Rogowski Development i jest całkowicie bezpłatna.

O FIRMIE

Grupa Kapitałowa Rogowski Development została powołana do życia w roku 2004 przez Prezesa Remigiusza Rogowskiego, współwłaściciela firmy developerskiej “Wersal Podlaski” od lat z powodzeniem działającej na terenie Białegostoku i Warszawy. Grupa Rogowski Development została założona przez wieloletnich praktyków oraz pasjonatów branży.

Celem firmy jest takie kreowanie otoczenia, aby każdy z jego mieszkańców znalazł w nim odrobinę siebie. W praktyce oznacza to staranny dobór terenów inwestycyjnych z uwzględnieniem kluczowych czynników, staranne dopracowanie projektów budowlanych, inwestycyjnych czy komunikacyjnych oraz standard wykonania prac. W budownictwie mieszkaniowym kluczowy jest pomysł na osiedle. Firma Rogowski Development kładzie nacisk na właściwe zagospodarowanie działek tak, aby pozostawić mieszkańcom przestrzeń wypoczynku i rekreacji. Zakłada i planuje realistyczną pojemność osiedli aby nie koncentrować na nich ruchu samochodowego. Dba o czytelne i funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń z wyraźnie zarysowanym strefowaniem poszczególnych funkcji użytkowych po to, aby mieszkanie stało się wygodnym miejscem do życia i wypoczynku.