nieruchomoscipodlaskie.pl

Atrakcyjne inwestycje dla rodzin i nie tylko

Firma Developerska Yuniversal Podlaski jest doskonale znana wszystkim mieszkańcom Białegostoku oraz okolic. Wysoką jakość inwestycji oddawanych do użytku wyznacza wiele czynników – wśród nich priorytetem jest klient i jego maksymalna wygoda. Stąd też w poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi warto zainteresować się czołowymi inwestycjami developera: Doliną Cisów w Wasilkowie a także budynkami przy ulicy Botanicznej i Piasta w Białymstoku.

Dolina Cisów

Zaledwie 12 minut od centrum miasta, bliskość zieleni i malowniczość lokalizacji – to główne atuty Doliny Cisów.
Co wyróżnia Dolinę Cisów? Z pewnością kameralna zabudowa mieszkalna. Nietypowe, strome dachy z oknami dachowymi dodają uroku całości inwestycji oraz sprawiają, że mieszkania są słoneczne i przytulne. Okna dachowe zapewniają dostęp do światła dziennego, budując jednocześnie klimat wnętrza.
W ofercie dostępne są zarówno mniejsze mieszkania – 40 mkw. po podłodze, jak i te większe, o powierzchni 107 mkw., wyposażone w antresolę. Te właśnie lokale mieszkalne zajmują 2. i 3. piętro budynku. Na dole znajduje się aneks kuchenny połączony z pokojem, łazienka z kabiną walk-in oraz salon, po wejściu na schody zaś dostać się można do jednej z trzech sypialni i kolejnej łazienki, tym razem wyposażonej w wannę.
– Mieszkania z antresolą zostały wykończone z użyciem nowoczesnych materiałów i obowiązujących trendów aranżacyjnych – mówi Jadwiga Bańkowska z Firmy Developerskiej Yuniversal Podlaski. – Każde mieszkanie posiada balkon, z którego rozpościera się wspaniały widok na las. Dużym atutem inwestycji mieszkaniowej jest pełne zaplecze rekreacyjne głównie dla dzieci – plac zabaw , boisko do gry w siatkę, siłownię pod chmurką. Na osiedlu działa również przedszkole i żłobek, funkcjonują także sklepy spożywcze oraz salony usługowe. Mieszkańcy korzystać mogą z przestronnych parkingów oraz garaży zlokalizowanych w podziemiach budynku.
Dostępne tam właśnie nowocześnie wykończone mieszkania pod klucz to oferta warta zainteresowania. Każde z mieszkań posiada przynależne pomieszczenia (komórki). Mieszkania są kompleksowo wykończone i dopasowane do potrzeb wymagających klientów. Developer stawia na klasyczne wykończenie i funkcjonalną prostotę, która z sukcesem wpisze się w ponadczasowe potrzeby mieszkańców.
Osiedle Dolina Cisów składa się z 26 budynków, jest wybudowanych 13 budynków gdzie jedynie zostały mieszkania dwupoziomowe, w tym 3 wykończone pod klucz o powierzchni około 110 m2.
Aktualnie trwa budowa dwóch budynków czwartego etapu inwestycji, termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2018r.
W styczniu 2018 r. deweloper zaczyna V etap inwestycji gdzie będą budowane kolejne dwa bloki z mieszkaniami o powierzchni od 30m2-78m2 z widokiem na Dolinę Rzeki Supraśl.
Do każdego mieszkania będzie przypisana komórka lokatorska w cenie.

Ul. Piasta 35

Inwestycja łącząca styl z wyjątkowymi formami architektonicznymi. W jej skład wchodzą dwa budynki zlokalizowane przy ulicy Piasta 35 – osłonięte od ruchu ulicznego tworzą spokojny zaułek, który stanie się dla przyszłych mieszkańców idealnym miejscem do odpoczynku.
To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie po pierwsze spokój, ale też bliskość ścisłego centrum miasta. Od Rynku Kościuszki dzielą je zaledwie trzy przystanki autobusowe. Również dwie białostockie galerie Alfa i Atrium Biała są praktycznie w zasięgu ręki.
– Planujemy zakończyć inwestycję w pierwszym kwartale 2019 roku – mówi Hubert Piekut, przedstawiciel Yuniversalu Podlaskiego.
Budynki są trzykondygnacyjne i doskonale współgrają z otoczeniem. Wewnątrz znajduje się 60 lokali mieszkalnych. Te mają zróżnicowane powierzchnie. Najmniejsze mieszkanie ma 33 m², natomiast największe 76 m2. Dodatkowym atutem są komórki lokatorskie, które deweloper oferuje w cenie mieszkania.
Dodatkowym udogodnieniem jest parking w podziemnym garażu, który ma aż 59 miejsc postojowych. Tak więc praktycznie każdy właściciel mieszkania będzie miał możliwość bezpiecznego zaparkowania swojego pojazdu.
Budynek wyposażony zostanie w pełną infrastrukturę techniczną odpowiadającą normom w klasie standardów europejskich.
– Zachęcam wszystkich, którzy noszą się zamiarem zakupu własnego mieszkania do zapoznania się z naszą ofertą. Myślę, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą w niej coś dla siebie – zachęca Hubert Piekut.

Osiedle Centrum – Botaniczna

Kolejna inwestycja Yuniversalu Podlaskiego, która zbliża się do końca znajduje się przy ulicy Botanicznej w Białymstoku. To kameralny, trzyklatkowy budynek, o 2 kondygnacjach usługowych i 4 kondygnacjach mieszkalnych. Inwestycja jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, naprzeciw stacji pogotowia ratunkowego.
Są tam mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 30,11 m2 do 74,65 m2. Podobnie jest z lokalami usługowymi. Powierzchnia najmniejszych zaczyna się od 24,22 m2, największe mają nawet 114,33 m2. W ofercie są także miejsca postojowe i komórki lokatorskie.
– Usytuowanie w ścisłym centrum sprzyja doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu z każdym punktem miasta, zapewnia szybszy dojazd do pracy, urzędów, szkół i instytucji. Ta inwestycja dobiega już końca i w ofercie zostało jeszcze kilka atrakcyjnych mieszkań. Zachęcam do oglądania, To naprawdę ciekawa oferta i ceny również są atrakcyjne – mówi Hubert Piekut.
Dodatkowym atutem tej inwestycji jest to, że w pobliżu znajduje się rozwinięta sieć linii autobusowych, a także ścieżki rowerowe służące rekreacji. Ulica Botaniczna mieści się nieopodal ulicy Lipowej – reprezentacyjnej ulicy Białegostoku.
Zalety mieszkania w Centrum:
– lokalizacja, z której wszędzie jest blisko
– dogodna komunikacja miejska we wszystkich kierunkach miasta
– oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy, uczelni
– bliskość ul. Lipowej i Rynku Kościuszki, gdzie toczy się życie towarzyskie i kulturalne
– lokale mieszkalne i usługowe w Centrum łatwo wynająć, co jest dobrym i sprawdzonym pomysłem na inwestycje w nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *