nieruchomoscipodlaskie.pl

I dla rodzin i dla singli

Zaledwie kilka miesięcy wystarczyło, by przy ulicy Hetmańskiej w Białymstoku powstało unikalne osiedle, gdzie swoje miejsce na ziemi mogą znaleźć zarówno całe, wielodzietne rodziny jak i osoby samotne. „Osiedle Hetmańska” to jedna z kilku inwestycji, które jako generalny wykonawca realizuje białostocka firma BIRKBUD.
– Już teraz możemy pochwalić się, że inwestycja przy ulicy Hetmańskiej to już całe osiedle. Budowę III etapu rozpoczęliśmy w maju tego roku. Jest to budynek trzypiętrowy z windami i z 39 miejscami garażowymi w poziomie parteru – mówi Urszula Śliwowska, z firmy BIRKBUD.
Mieszkania (54 szt.) o różnorodnych układach i wielkościach (od 33 m2 do 86 m2) zadowolą zarówno rodziny z dziećmi jak i singli. Klienci mają do wyboru mieszkania dwupoziomowe z ogródkami i tarasami, mieszkania małe dwupokojowe, mieszkania większe trzy i czteropokojowe, mieszkania jedno i dwustronne.
– Dojeżdżające do poziomu garaży cichobieżne windy ułatwią mieszkańcom codzienne funkcjonowanie. Sąsiedztwo okolicznych domków jednorodzinnych oraz zabudowa wielorodzinna od ul. Hetmańskiej gwarantuje ciszę i spokój przyszłym użytkownikom – dodaje przedstawicielka BIRKBUDU.
Cena waha się w granicach 4,5 tys. -5,1 tys. za m2. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec listopada 2018 rok.
Dostępne są także mieszkania na II etapie inwestycji „ Osiedle Hetmańska”, która już wkrótce zostanie ukończona. Jest to budynek dwupiętrowy z windami i z 18 miejscami garażowymi w podziemiu. Obecnie pozostały tam mieszkania o metrażu 63 m2, 74 m2, 75 m2 w atrakcyjnej cenie 4800 zł za metr kwadratowy. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec tego roku.
Pierwszy budynek osiedla przy ul. Hetmańskiej 83 został wybudowany w I kwartale 2017. Blok ma dwa piętra mieszkalne z usługami w parterze i garaż podziemny z miejscami parkingowymi. Obecnie pozostały w sprzedaży mieszkania o metrażu 63 m2, 71 m2 i 78 m2 Część z nich jest dwustronna z balkonami po jednej stronie. Atutem tej inwestycji są także komfortowe tarasy i ogródki. Obecnie trwa promocja i wszystkie mieszkania dostępne są w atrakcyjnej cenie 4700 zł za metr kwadratowy. Dynamicznie rozwijająca się okolica na granicy dwóch wielkich osiedli mieszkaniowych gwarantuje bliski dostęp zarówno do środków transportu miejskiego jak i centrów handlowych oraz instytucji publicznych.

Inne inwestycje BIRKBUDU
W 2017 roku zakończyła się budowę III ETAPU osiedla domków szeregowych „Szlachecki Zakątek” w Zaściankach. To wymarzone miejsce dla osób pragnących w zaciszu własnego ogródka spędzać chwile z rodziną rozkoszując się widokiem na okoliczne zielone łąki i zagajniki. Szeregówki są w dwóch rozmiarach: 88 m2 i jedna rogowa 157 m2 (z garażem). Atutem każdej z nich jest własny ogródek oraz przynależne miejsce parkingowe. Zachęcająca cena 330 000 zł spełnia warunki programu „Mieszkanie dla Młodych”, ale może skusić również pozostałych chętnych, nie podlegających pod program. Na osiedlu domków szeregowych „Szlachecki Zakątek” dostępna jest również ostatnia szeregówka z etapu II o powierzchni 140 m2 plus garaż z dwustronnym ogródkiem w promocyjnej cenie 399 000 zł.
PB-U „BIRKBUD” w IV kwartale 2017 roku zakończy także nietypową inwestycję przy ul. Dziesięciny 89. Realizowane jest tam osiedle dwu kondygnacyjnych budynków bezczynszowych, każdy segment z dwoma apartamentami o powierzchni 45m2 i 55m2 z zielonymi tarasami lub balkonami oraz indywidualnym garażem. Bliskość rozbudowanego osiedla Dziesięciny zapewnia dostęp do wszelkich instytucji publicznych oraz transportu miejskiego. Teren osiedla jest ogrodzony w otoczeniu prywatnych domków i pobliskiego lasu. Cena waha się w granicach 4,9 tys. -5,0 tys. za m2. Obecnie dostępny metraż to 55 m2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *