nieruchomoscipodlaskie.pl

Szeregówki blisko centrum miasta i wśród zieleni – tu warto zamieszkać

Drogi Czytelniku! Dziś zapraszamy Cię na spacer po Białystoku, mieście gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, mieście które rozwija się i pięknieje z dnia na dzień, które naprawdę warto wybrać na swoje miejsce na Ziemi. Edward Krasowski, białostocki przedsiębiorca i deweloper dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, gdzie chcą zamieszka, ma kolejna niebanalną ofertę.

Jest nią kompleks szeregówek na osiedlu Pieczurki, gdzie w pierwszym zrealizowanym etapie wybudowano 12 domów, zaś obecnie w otoczeniu zieleni graniczących z nimi ogrodów działkowych, powstanie do końca 2019 roku 12 kolejnych segmentów.

Inwestycje Edward Krasowski to firma deweloperska, która na białostockim rynku istnieje już przeszło dziesięć lat i ma na swoim koncie wiele pomyślnie zrealizowanych inwestycji.

– Specjalizujemy się w realizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niewielkich budynków wielorodzinnych – mówi właściciel firmy.

Tym kryteriom odpowiada ostatnio zrealizowany i sprzedany zespół 12 szeregówek przy ulicy Zwierzynieckiej 66 w Białymstoku.

Właścicielom zagwarantowany został utwardzony dojazd i dojścia zlokalizowane na nieruchomości wspólnej (dojazd wewnętrzny) oraz wydzielona działka pod segment mieszkalny.

Szeregówki zostały zaprojektowane tak, by zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Zaś bliskość Parku Zwierzynieckiego sprawia, że miłośnicy przyrody i przebywania na łonie natury, na pewno będą czuć się tu dobrze i swobodnie.

Projektanci osiedla zadbali również o jego kameralność. Jest ono ogrodzone i można na nie wjechać przez ogólną bramę wjazdową.

Podobnym kryteriom odpowiadać będą kolejne projekty.

Kameralne, ulokowane wśród zieleni Pieczurki.

Ulica Pieczurki 3A – to adres, który powinni zapamiętać ci, którzy cenią sobie ciszę, spokój i jednocześnie niewielka odległość od ścisłego centrum . Nowe, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej powstaje właśnie na obrzeżach centrum miasta w otoczeniu zieleni ogródków działkowych. Firma Edwarda Krasowskiego po sprzedaży pierwszych 12 segmentów, w październiku ubiegłego roku rozpoczęła realizacje II etapu inwestycji, który zakończy się w 2019 roku przekazaniem ostatnich 12 segmentów.

Budynki zostaną wykończone w standardzie do własnego zaaranżowania i wykończenia i będą wyposażone w pełną infrastrukturę techniczną.

Co wyróżnia ofertę? Duże działki o powierzchni od 230 do 340 m2.

Na parterze rozmieszczono : wiatrołap, WC, kuchnia, salon i garaż. Na użytkowym poddaszu są: trzy sypialnie, łazienka, kotłownia i pralnia. Użytkowa powierzchnia poszczególnych szeregówek to ponad 112 m². Dodatkowo jest taras nad garażem – ok. 4,0 m², a także strych o powierzchni podłogi ok. 20,0 m², do wykorzystania na cele gospodarcze.

W przygotowaniu jest oferta kolejnych realizacji zespołów położonych w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego oraz w Porosłach (Gm.Choroszcz).

O Firmie

Firma powstała w wyniku wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nazwą „Edward Krasowski” w 2011, aktualnie po zmianie wpisu działa pod nazwą „Inwestycje Edward Krasowski”. Początkowo działalność polegała na wynajmie lokali usługowych., które zostały zakupione w latach 2012 – 2016. W 2015 roku firma poszerzyła swoją działalność o usługi deweloperskie.

Właścicielem jest Pan Edward Krasowski – posiada wykształcenie budowlane oraz doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży developerskiej, które zdobył jako założyciel spółki MARKED-BUD Krasowski, Rogowski Spółka jawna z siedzibą w Białymstoku. Spółka prowadziła działalność w branży developerskiej.

Siedziba firmy: ul. Mazowiecka 48 lok. U2. Białystok

strona internetowa : http://www.inwestycjeekrasowski.pl

NP