nieruchomoscipodlaskie.pl

Oliwne Ogrody na Dziesięcinach

Nowoczesna architektura połączona z klasyką drewna, idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój ale też dobrą komunikację z centrum miasta a także komfort mieszkania – tak w wielkim skrócie można opisać najnowszą inwestycję firmy Sokołowski Nieruchomości. Ogrody Oliwne to kompleks budynków mieszkalnych, które powstają przy ulicy Oliwkowej w Białymstoku.

Białystok w ostatnich latach zmienił się nie do poznania. Również skupiska szarych blokowisk z wielkiej płyty już prawie wszędzie zyskały nowe oblicza, a obok nich powstają nowoczesne i ekskluzywne budynki mieszkalne i usługowe. Tak właśnie jest na osiedlu Dziesięciny. To właśnie tu powstaje unikalne miejsce do zamieszkania – Oliwne Ogrody, które w swojej ofercie ma firma Sokołowscy Nieruchomości.

Co ważne położenie tego miniosiedla zapewnia idealną komunikację z centrum miasta, możliwość z korzystania z obwodnicy Białegostoku (Generała Stanisława Maczka). W niedalekiej odległości są sklepy, szkoła, przedszkola i przychodnia. Tak więc jest wszystko czego potrzeba nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom.

– Na pierwszą część Oliwnych Ogrodów składa się osiem budynków mieszkalnych jednorodzinnych 2-lokalowych niepodpiwniczonych oraz jednego budynku 1- lokalowego w zabudowie szeregowej. Mieszkania dostępne w tym etapie składają się trzech pokoi. Powierzchnia mieszkań wynosi od 45,18 m2 do 67,36 m2. Jest ona zróżnicowana tak, by wszyscy mogli czuć się tam komfortowo – mówi Aneta Sokołowska właściciel firmy Sokołowscy.

Druga część inwestycji przy ulicy Oliwkowej to z kolei siedem budynków mieszkalnych jednorodzinnych 2- lokalowych niepodpiwniczonych. Mieszkania są również trzypokojowe o powierzchni od 53,27 m2 do 67,36 m2.

Do każdego mieszkania ulokowanego na parterze zaprojektowano ogródek. Każdy z nich będzie ogrodzony.

– Zadbaliśmy również o miejsca parkingowe. Do każdego mieszkania jest przynależne jedno miejsce postojowe – dodaje Aneta Sokołowska.

Budynki klientom będą oddawane w stanie deweloperskim z piecem. Inwestycja rozpoczęła się w sierpniu 2018 roku. Termin zakończenia jest przewidziany na koniec 2019 roku.

Więcej informacji w Biurze Sprzedaży przy ul. Legionowej 30 lok 103 Białystok ( I piętro – Rynek Sienny ) lub pod numerem tel. 85 742 88 48, 85 742 88 58

O FIRMIE

Firma Sokołowscy Nieruchomości zajmuje się deweloperstwem oraz pośrednictwem.
Do tej pory zrealizowano następujące inwestycje:
– Serwitutowa – 7 segmentów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w Białymstoku przy ul. Serwitutowej 10,
– Apartamenty Świerkowa – blok mieszkalny wielorodzinny położony w Białymstoku przy ul. Świerkowej 24,
– Cztery Pory Roku – 9 segmentów w zabudowie szeregowej oraz 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej w Białymstoku przy ul. Zaściańskiej 24,
– Zielone Zacisze – 4 domy jednorodzinne zlokalizowane w Białymstoku przy ul. Marynarskiej 20, 20A, 22, 22A,
– Willa Miejska Krańcowa – 3 budynki mieszkalne wielorodzinne położone w Białymstoku przy ul. Krańcowej 16A, 16B, 16C,
– Apartamenty Żurawia – Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Żurawiej 17 w Wasilkowie,
– Oliwkowa – 12 segmentów w zabudowie szeregowej przy ul. Oliwkowej w Białymstoku,
– Modern House – 6 segmentów w zabudowie szeregowiej przy ul. Łodzińskiego w Białymstoku
– Pod Lasem – 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej ul. Pod Lasem/ul. Solnicka w Białymstoku
– Zielone Zacisze II – dwa budynki mieszkalne jednorodzinne przy ul. Marynarskiej w Białymstoku,

W realizacji są następujące inwestycje:

– Nowoczesna Leśna – 8 mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanych u zbiegu ulic Leśnej i Poziomej w Białymstoku,
– Willa Miejska Krańcowa II – w ramach tej inwestycji zaplanowano 9 mieszkań o powierzchni od 30,16 m2 do 86,42 m2 oraz rozkład od 2 do 4 pokoi.