nieruchomoscipodlaskie.pl

Mieszkania warte zainteresowania

Dziś przedstawiamy miejsce pełne uroku. Przechadzając się ulicami Białegostoku docieramy do dzielnicy zabudowanej eleganckimi niskimi budynkami szeregowymi. W każdym budynku znajdują się 2-poziomowe mieszkania. To jedne z najbardziej niezwykłych mieszkań, jakie kiedykolwiek widzieliście: dwa poziomy z wydzieleniem strefy dziennej i nocnej, własny ogródek z wyjściem z salonu, przynależne miejsce postojowe, własna klatka schodowa, duże przeszklenia zapewniające dobre doświetlenie oraz możliwość montażu kominka. Każdy segment jest ogrodzony i zagospodarowany.

Tutaj dzięki przemyślanemu projektowi już na niewielkich metrażach stworzono 3 a nawet 4 pokoje, kuchnię, wc, łazienkę i 2 hole nie rozbudowując tym samym powierzchni mieszkania.

Obok standardowych rozwiązań projektowych, istnieje możliwość nadania mu indywidualnego charakteru, poprzez dostosowanie go do swoich potrzeb. Takimi rozwiązaniami mogą być: zmiana aranżacji ścianek działowych i usytuowania instalacji wewnętrznych (bezpłatnie), czy też dodatkowo montaż funkcji „inteligentnego domu”. Powyższe zasady projektowania to wynik wieloletnich doświadczeń Spółki P.B. Eko-System, która buduje swoje inwestycje w oparciu o uwagi przekazywane przez klientów, uwzględniając ich potrzeby i preferencje. A wszystko to znajduje się na osiedlu zwanym „Eko-osiedlem” przy ul. Puchalskiego.

Mieszkania są dostępne w cenie już od 232.000zł. Jeśli szukacie własnego „M” o niewiarygodnie niskiej cenie, z niskimi kosztami eksploatacji, nie lubicie typowych bloków i nudzi Was gwar miasta zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Eko-System.

Warto podkreślić, że firma wchodzi w kolejny etap inwestycji przy ul. Puchalskiego. To budowa kolejnych bezczynszowych, dwupoziomowych mieszkań w szeregówkach z ogródkiem i miejscem parkingowym. Mieszkania będą dostępne w metrażach: 58m2 / 61 m2 / 66 m2 / 75 m2 (4- pokojowe). Ogródki będą miały od 26 – 270 m2. Budowa będzie obejmowała 48 nowych mieszkań, a zakończenie inwestycji zaplanowano na przełom 2019/2020

Dlaczego warto zaufać doświadczeniu oferowanym przez Spółkę Eko-System? Firma na rynku budowlanym istnieje od 1994 roku. Otrzymała wiele prestiżowych nagród świadczących o rzetelności i wiarygodności firmy, a największy sukces firmy to zadowolenie każdego klienta, polecanie swoim znajomym i rodzinie oraz powtórny zakup nieruchomości.

Firma świadczy kompleksowe usługi budowlane w ramach GENERALNEGO WYKONAWSTWA oraz w systemie ZAPROJEKTUJ I ZBUDUJ obiektów:
– przemysłowych
– mieszkaniowych
– handlowo-usługowych
– użyteczności publicznej
– ochrony środowiska

Eko–Systemu wykonuje obiekty w ramach Generalnego Wykonawstwa, gdzie służy doradztwem w zakresie doskonalenia zaprojektowanych już rozwiązań.

Eko–System realizuje także inwestycje z wykonaniem dokumentacji projektowej, prowadzeniem uzgodnień oraz uzyskaniem wszelkich pozwoleń. Taka forma usług pozwala na optymalizację kosztowo – jakościową, maksymalne skrócenie czasu realizacji, a przede wszystkim umożliwia poznanie kosztów całej inwestycji jeszcze przed rozpoczęciem projektowania.

Szczegóły na www.eko-osiedle.pl
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *