nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkaj na Bojarach

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, unikalny design i znakomita lokalizacja – to trzy argumenty, które sprawiają, że Piasta 35 jest wyjątkowym miejscem na mapie podlaskich nieruchomości.

Znajdujące się blisko centrum Białegostoku w historycznej dzielnicy Bojary mieszkania stanowią idealną propozycję dla osób, które cenią sobie prestiż, wygodę i bezpieczeństwo. Jednocześnie ze względu na swoje położenie kompleks mieszkaniowy przy ul. Piasta 35 tworzy architektoniczną osłonę od miejskiego ruchu i stanowi spokojną i cichą enklawę w samym sercu miasta.

Na najnowszą inwestycję firmy Yuniversal Podlaski składają się dwa trzykondygnacyjne budynki. Mieści się w nich 60 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 33 do 76 m²,. Mieszkania na parterze posiadają ogródki. W garażu podziemnym znajduje się 59 miejsc postojowych. Warto w tym miejscu podkreślić, że w cenie mieszkania każdy kupujący otrzymuje komórkę lokatorską.

Tym, co wyróżnia Piasta 35 spośród innych realizowanych w Białymstoku budynków mieszkalnych, jest interesujący i nowoczesny design. Praktycznie zaplanowana przestrzeń, przemyślany rozkład pomieszczeń i komfortowe wnętrza dadzą mieszkańcom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Kolejną zaletą mieszkania w kompleksie mieszkaniowym przy Piasta 35 jest jego dogodne położenie. Bliskość centrum miasta docenią osoby, którym zależy na korzystaniu z miejskich udogodnień. Komfortowy i szybki – bo trwający zaledwie kilka minut dojazd do śródmieścia – jest stąd możliwy zarówno własnym samochodem jak też komunikacją miejską. W bliskim sąsiedztwie budynków znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola, a także urzędy.

Musimy wspomnieć też o największym atucie tej inwestycji – znajduje się ona na Bojarach. To jedna z najbardziej urokliwych dzielnic dawnego Białegostoku, w której znaleźć można wiele zabytków – a wśród nich przedwojenne kamienice i drewniane domy mieszkalne. Warto jest więc wybrać się całą rodziną na spacer po okolicy by jeszcze lepiej poznać historię swojego miasta.

Zakończenie realizacji inwestycji przy Piasta 35 nastąpi już niebawem, bo w IV kwartale 2019 roku. Na chwilę obecną w ofercie dewelopera znaleźć można jeszcze mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 49 do 76 m². Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.yp.com.pl lub otrzymać kontaktując się bezpośrednio z Biurem Sprzedaży firmy Yuniversal Podlaski (Białystok, ul. Piękna 3, tel. 85 747 30 30).

O FIRMIE

Yuniversal Podlaski jako deweloper oferuje szeroki wybór inwestycji w Białymstoku i Warszawie. Firmowi doradcy służą fachową poradą na każdym etapie zakupu nieruchomości. Jak mówią przedstawiciele spółki, jej najlepszą wizytówką są dziesiątki zadowolonych klientów. Są wśród nich zarówno mieszkańcy wybudowanych przez firmę osiedli jak również przedsiębiorcy korzystający ze znajdujących się w jej zasobach lokali usługowych.