nieruchomoscipodlaskie.pl

Osiedle Zielona Górka stawia na jakość i przestrzeń

Za ogrodzeniem las, zieleń i piękna przyroda. Kto z nas nie chciałby zamieszkać w takiej okolicy? Na pewno wielu klientów skusiłoby się na taką lokalizację, jednak obawa przed złym lub długim dojazdem do centrum miasta sprawia, że nie zdecydują się oni na taką inwestycję. Rozwiązaniem idealnym jest oferta domów szeregowych na Osiedlu Zielona Górka – to sąsiedztwo terenów zielonych, przy jednoczesnym dobrym skomunikowaniu z sercem Białegostoku.

Urokliwe Osiedle Zielona Górka powstaje na granicy dwóch białostockich osiedli: Starosielce i Zielone Wzgórza. W ramach inwestycji realizowanej przy ulicy Weneckiej powstaje łącznie 29 budynków z pełną infrastrukturą. Dlaczego warto poznać bliżej szczegóły inwestycji?

Deweloper stawia na przestrzeń, stąd też mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji nie tylko duże domy, ale równie przestronne ogrody. Dodatkowo każdy ogród wyposażony został w praktyczne pomieszczenie gospodarcze o metrażu blisko 3 mkw., a jego głównym przeznaczeniem jest przechowywanie niezbędnych sprzętów.
– W naszej ofercie znaleźć można działki o powierzchni od ok. 200 do 550 mkw. Metraże domów też nie są małe. Segmenty środkowe mają powierzchnię od 188 do 204 mkw., natomiast w segmentach brzegowych metraż ten wzrasta do 216 mkw. Ogrody usytuowane od płd.-zach. strony oraz brak zabudowań w sąsiedztwie zapewniają prywatność – mówi Anna Andrzejewska, przedstawicielka dewelopera.
Warto podkreślić, że dwie szeregówki brzegowe z III etapu posiadają nietypowe rozwiązanie, a mianowicie odrębny pokój na półpiętrze z własną łazienką.

Wysoka jakość budownictwa

Głównym atutem inwestycji deweloperskiej jest wykorzystanie wysokiej klasy materiałów, na których nie można oszczędzać. Domy powstają metodą tradycyjną z użyciem m.in. cegły ceramicznej z Lewkowa, od lat uznawanej za jeden z najlepszych i najbardziej trwałych materiałów budowlanych. Do docieplenia elewacji i poddaszy stosuje się wełnę mineralną takich producentów jak isover i Isoroc (bardzo dobra izolacja akustyczna i ogniochronna). Dodatkowo montuje się wysokiej jakości stolarkę drewnianą taką jak Sokółka, Witraż, Fakro czy Gerda. Dachówka jest cementowa, odporna na czynniki atmosferyczne. To wszystko sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą mieć pewność, że zamieszkają w solidnie wykonanych budynkach.

Osiedle z przedszkolem

Mieszkańcom osiedla, którzy mają już rodziny i dzieci, ogromnym ułatwieniem jest istniejące Przedszkole Na Zielonej Górce. W tym dwukondygnacyjnym budynku z własnym placem zabaw, ogrodem warzywnym i boiskiem do gry w piłkę nożną, każdy przedszkolak może czuć się dobrze i w pełni bezpiecznie. Placówka ma szeroką ofertę zajęć dodatkowych; przyjmuje także dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności i oferuje im profesjonalną terapię.

Sprzedaż w toku

Aktualnie w ramach III etapu budowy na osiedlu Zielona Górka powstaje 10 budynków – 8 z nich to segmenty środkowe, 2 – brzegowe. Do sprzedaży jest również segment brzegowy z II etapu. Już w trakcie budowy warto myśleć o zakupie domu. Dlaczego? To właśnie teraz można wprowadzić pewne zmiany w projekcie, o których się myśli. Warto dodać, że każdy potencjalny klient podczas zakupu może wybrać rozkład pomieszczeń z kilku proponowanych wariantów – i warto tę możliwość wykorzystać.

A jak wygląda rozkład domów?

– W zależności od rodzaju, znajduje się w nich pięć lub sześć pokoi, dwie garderoby oraz trzy, a nawet cztery łazienki – dodaje pani Anna. – Każdy segment posiada również garaż oraz użytkowe poddasze, również z łazienką.
Ogromnym plusem inwestycji jest fakt, że domy położone są prostopadle do głównej ulicy, dzięki czemu do mieszkańców nie docierają odgłosy ruchu ulicznego. Bliskie sąsiedztwo lasu i terenów zielonych gwarantuje dodatkowo tak cenną ciszę i spokój.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *