nieruchomoscipodlaskie.pl

Bocianie Gniazdo na mapie Białegostoku

Niewątpliwym atutem kompleksu mieszkaniowego, który powstaje przy Al. Solidarności w Białymstoku jest położenie. Ci, którzy zdecydują się na kupno mieszkania w firmie Mark – Bud mogą liczyć na komfort, wygodę jak również na to, że w pobliżu są przedszkola, szkoły centra handlowe takie jak Auchan czy Madro, przychodnie, a od ścisłego centrum dzieli zaledwie kilka przystanków.

Bocianie Gniazdo to kameralny zespół mieszkaniowy, usytuowany w centrum Białegostoku. Pierwszy etap inwestycji, obejmujący 58 mieszkań w skrzydle zachodnim budynku, został oddany do użytkowania w listopadzie 2017 roku. Drugi etap inwestycji, obejmujący 45 mieszkań i lokal usługowy w skrzydle wschodnim budynku, zostanie oddany do użytkowania w III kwartale 2018 roku. Położenie inwestycji przy Alei Solidarności gwarantuje dogodną komunikację w obrębie miasta, jak również poza nią, dzięki bliskości dworca PKP i PKS.

Przystępna cena
– Oferujemy przestronne, jasne mieszkania w naprawdę konkurencyjnych cenach. Doskonale będzie się w nich mieszkać zarówno rodzinom z dziećmi jak i studentom. Nasza oferta skierowana jest też do tych, którzy chcą zainwestować w nieruchomość i później ją wynajmować. Dlatego też lokalizacja tej inwestycji nie jest przypadkowa. Stąd naprawdę wszędzie jest blisko – mówi Barbara Sanejko z firmyMark – Bud.
Powierzchnia mieszkań dostępnych w ofercie jest różnorodna i wynosi od 38 do 71 mkw, a ceny zakupu lokali mieszkalnych zaczynają się od 4950 zł/mkw.

Plac zabaw, parking i własna komórka
Bocianie Gniazdo to pięciokondygnacyjna budowla, wzniesiona na planie podkowy. Co wyróżnia to niezwykłe miejsce? Otacza je zielony teren rekreacyjny, zaopatrzony w plac zabaw oraz zewnętrzne urządzenia gimnastyczne, co tworzy zaciszny azyl, wolny od miejskiego gwaru. I naprawdę nie czuje się tam, że jest to budynek niemal w samym centrum miasta.
Pod budynkiem znajduje się parking podziemny. Co ciekawe został on przystosowany do potrzeb posiadaczy aut o napędzie LPG, a to we współczesnym budownictwie jeszcze nie jest regułą. Dodatkową przestrzeń zapewniają mieszkańcom wózkownie-rowerownie znajdujące się na parterze każdej klatki schodowej oraz indywidualne komórki. Poruszanie się między kondygnacjami ułatwiają nowoczesne windy, zaprojektowane z myślą o komforcie osób niepełnosprawnych.
– Zapraszamy również do kontaktu z biurem sprzedaży, które znajduje się na terenie inwestycji przy Al. Solidarności – dodaje Barbara Sanejko.

Sprawdzona i doceniona marka
Firma Mark – Bud istnieje na polskim rynku od dokładnie 28 lat i może pochwalić się cennymi nagrodami z dziedziny budownictwa. Dziś firma zajmuje stabilne miejsce na rynku regionalnym i krajowym.
– Posiadamy stałą kadrę inżynierów, z których wielu pozostaje z nami od ponad 20 lat, co zapewnia fachowość i ciągłość przedsiębiorstwa. Dysponujemy własnymi brygadami wykonawstwa budowlanego i sanitarnego, dzięki czemu jesteśmy gotowi samodzielnie podjąć każde wyzwanie – mówi Barbara Sanejko.
Wznoszone przez Mark – Bud budynki trwale wpisały się w panoramę województwa podlaskiego. Architekci współpracujący z firmą dokładają wszelkich starań, by połączyć architektoniczne piękno z funkcjonalnością, dzięki temu solidne i estetyczne budownictwo służy społeczeństwu i przyczynia się do rozwoju cywilizacyjnego.
– Na pierwszym miejscu zwykliśmy stawiać kontrahenta i jego potrzeby. Służymy nie tylko samym wykonawstwem ale także rozpoznaniem potrzeb, poradą i projektem. Zadowoleni i chętnie do nas powracający klienci stanowią dla nas najmilsze wyróżnienie – dodaje na zakończenie przedstawicielka firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *