nieruchomoscipodlaskie.pl

Szlachecki Zakątek blisko centrum

Atrakcyjne warunki mieszkaniowe w zabudowie szeregowej od PBU Birkbud

Zaciszna okolica, bliskość zieleni i doskonała komunikacja z centrum miasta. Do tego atrakcyjna lokalizacja na obrzeżach Białegostoku. Oferta domów w zabudowie szeregowej przy ulicy Szlacheckiej w Zaściankach dedykowana jest głównie rodzinom. Tu swoje miejsce na ziemi znajdą pasjonaci przyrody i przyjaznej przestrzeni oraz ci, którzy marzą o własnym ogródku w przyjemnej okolicy.
– Osiedle domków szeregowych w Zaściankach powstało z myślą o osobach ceniących spokój i pragnących cieszyć się komfortem odpoczynku we własnym ogrodzie – mówi Urszula Śliwowska z Przedsiębiorstwa Budowlano – Usługowego Birkbud. – W ofercie posiadamy nie tylko domy o większej powierzchni – 157 mkw., ale i budynki o mniejszym metrażu 88 mkw., dostosowane do różnych potrzeb klientów.
Domów z III etapu inwestycji pozostało w sprzedaży już niewiele. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród czterech domów o powierzchni 88 mkw. oraz jednego o metrażu 157 mkw. Ten ostatni to dom położony na rogowej działce, wyposażony w garaż.
W sprzedaży, oprócz domów z III etapu inwestycji, pozostają także te z II etapu. Mowa o dwóch szeregówkach o powierzchni 160 mkw., z dwustronnym ogródkiem (od frontu i tyłu domu) oraz garażem . Tu dużym atutem jest promocyjna cena, która wynosi 339 tys. zł.

Wygoda mieszkania

Każdy z segmentów mieszkalnych z III etapu posiada przynależną działkę oraz miejsce parkingowe. I choć domy nie znajdują się w dużej odległości od centrum – dzieli je zaledwie 5 minut jazdy od Rynku Kościuszki – pozwalają na korzystanie z urokliwych okoliczności przyrody zlokalizowanej wokół. Cisza, spokój i zieleń to wyznaczniki szczęścia, na które obecnie decyduje się wielu klientów.
– Wybór przyszłych mieszkańców nie dziwi – mówi Urszula Śliwowska. – Coraz częściej stawia się bowiem na maksymalny komfort mieszkania. Klienci wolą więc zamieszkać w niezbyt dużej odległości od centrum, ale w spokojnej okolicy, by po pracy móc się w pełni zrelaksować i stworzyć optymalne warunki do wypoczynku dla całej rodziny.

Cel: przemyślane rozwiązania

Budynki w zabudowie szeregowej przy ulicy Szlacheckiej w Zaściankach nie są w wygórowanych cenach, a oferują zdecydowanie więcej, niż mieszkania w standardowym bloku. W domach w zabudowanie szeregowej zastosowano nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne, stworzone z myślą o rodzinie. Stąd też rozkład pomieszczeń ucieszy nawet tych najbardziej wymagających.
– Na piętrze znajduje się osobny segment małżeński z sypialnią, garderobą oraz łazienką – opowiada Urszula Śliwowska. – Do dyspozycji pozostałych domowników pozostają oddzielne pokoje wraz z sąsiadującą łazienką. Wygodnym rozwiązaniem jest bezpośrednie wyjście z pokoju dziennego na taras w ogrodzie.
Zaufanie budowane latami
Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe Birkbud na białostockim rynku istnieje już od 20 lat. Staż developerski i mnóstwo inwestycji zrealizowanych z sukcesem gwarantuje, że także te najnowsze powstały z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań i materiałów najwyższej klasy. Birkbud od 1997 roku dba o pełne zadowolenie swoich klientów. Mocna pozycja firmy na rynku świadczy o tym najlepiej.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *