nieruchomoscipodlaskie.pl

Płytki patchworkowe na topie

Bokaro – oferta bogatego asortymentu zadowoli wszystkich

Choć pojęcie patchwork może brzmieć dość tajemniczo i niejasno, jedno jest pewne – to magia, którą wpuścić można do wnętrza własnego domu. Istotą patchworku jest łączenie ze sobą materiałów o różnorodnych wzorach i kolorach. Technikę tę z powodzeniem zastosować można także w przypadku płytek ceramicznych, co otwiera nowe perspektywy aranżacyjne w projektowaniu wnętrz. O modzie i możliwościach zastosowania niepowtarzalnych wzorów we własnych czterech kątach mówią pracownicy białostockiego salonu łazienek Bokaro.

– Płytki patchworkowe pozwolą na stworzenie we wnętrzu niespotykanych „dywanów” czy „obrazów”, które najczęściej zestawia się z monochromatycznymi, neutralnymi płytkami – mówi Dorota Kowerda, kierownik salonu Bokaro w Białymstoku. – Inspiracje rodem z Hiszpanii czy Maroka chętnie przyjmowane są w Polsce, także na naszym lokalnym rynku. Klienci chętnie wybierają płyty patchwork z uwagi na ich nieszablonowość i zbliżenie do lubianych mozaiek, które spotkać jeszcze można w wiekowych kamienicach. Ci z kupujących, którzy marzą o stworzeniu wspaniałego wnętrza doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ciekawy efekt uzyskać można przy niewielkim wysiłku. Multikolorowy akcent z płyt patchwork może być efektownym elementem dekoracyjnym we wnętrzu i wystarczy, że zostanie zastosowany jako jedyny element zdobny w danym pomieszczeniu.

Kompozycje doskonałe

Dużą zaletą płytek patchwork jest możliwość ich samodzielnego aranżowania. Płytki idealnie komponować się będą z elementami o jednolitym kolorze, stanowiąc zarówno ozdobę ściany, jak i podłogi. Nie jest bowiem tak, że pasować będą jedynie do łazienki. Z powodzeniem zamontować można je również w kuchni czy salonie.

Płytki patchwork można dowolnie zestawiać i układać zarówno z powtarzalnych wzorów , jak również wykorzystać każdą płytkę jako osobny wzór. W ten oto sposób powstać może jedyny w swoim rodzaju barwny obraz, nigdy dotąd nieprojektowany.

Możliwości moc

Płyty patchwork umożliwiają tworzenie realizacji niejako romantycznych, inspirowanych stylem marokańskim i baśniowym. Potrafią zniewalać zarówno kunsztem wykonania, jak i wielobarwną różnorodnością.

– W naszej ofercie znaleźć można płytki w stylu geometrycznym, często w doskonałej tonacji czarno-białej, jak i płytki z ciekawymi wypukłościami w 3D bądź też takie, które wyglądem i strukturą przypominać będą romantyczną koronkę – dodaje Kamila Parfieńczyk, projektantka pracująca w Bokaro. – Ciekawym kompromisem przy wyborze płytek ceramicznych będzie zestawienie surowości betonu z urokiem patchworku. I choć nie zawsze wiadomo co wybrać i na co się zdecydować przy aranżacji własnego mieszkania, warto po poradę i inspirację przyjść właśnie do nas. Z całą pewnością każdy klient który pojawi się u nas, wyjdzie zadowolony. I nawet jeśli nie zdecyduje się na zakup płyt patchwork, dopasujemy wybór materiałów do jego indywidualnych potrzeb i preferencji.

NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *