nieruchomoscipodlaskie.pl

Mieszkać komfortowo w Grabówce

Nowoczesne technologie, energooszczędność, urokliwe lokalizacje i atrakcyjne możliwości dojazdu do centrum Białegostoku. To właśnie wyróżnia inwestycje realizowane przez Campo – Zielony Zakątek w Grabówce.
Urokliwe osiedle Zielony Zakątek zlokalizowane jest pomiędzy dwiema ważnymi ulicami nieopodal Białegostoku – Górną i Graniczną. Doskonały dojazd do osiedla zapewnia nowa droga będąca przedłużeniem ulicy Andersa i biegnąca w kierunku ulicy Baranowickiej. Bliskość sklepów, basenu i przystanku komunikacji miejskiej oraz stacji rowerów BiKeR dla niezmotoryzowanych sprzyjać będzie wygodnemu przemieszczaniu się.
– 56 domów za bramą wjazdową stworzoną z myślą o korzystaniu przez mieszkańców i odwiedzających ich gości to pomysł na stworzenie kameralnego i przytulnego osiedla – mówi Andrzej Grabiński z Campo. – Dużą wygodę dla mieszkańców stanowić ma możliwość podjazdu samochodowego pod każdy budynek mieszkalny – posesje od strony uliczki wewnętrznej nie będą ogrodzone, a każdy będzie mógł postawić swoje auto w garażu zlokalizowanym w budynku.
Zieleń w tylnej części posesji przy każdym z domów sprzyjać ma komfortowemu i w pełni bezpiecznemu odpoczynkowi. Działki od tyłu ogrodzone są siatką. Ogólne warunki do zamieszkania również są bardzo dobre.
– Mieszkańcy Zielonego Zakątka na parterze mają do dyspozycji wygodny salon z szerokim panoramicznym oknem, kuchnię z jadalnią , łazienkę oraz garaż z kotłownią – mówi pan Andrzej. – Na parterze wyprowadzony jest komin do podłączenia kominka. Na piętrze do wyboru trzy warianty rozmieszczenia ścian. Do dyspozycji klientów pozostają, w zależności od wersji, 2 lub 3 sypialnie ( jedna z panoramicznymi oknami ) i 1 lub 2 łazienki. Oczywiście indywidualna propozycja klienta też zostanie zrealizowana. Domy na piętrze nie mają skosów, do wykorzystania pozostaje więc pełna wysokość ścian.
Domy ogrzewane będą gazem ziemnym. Podłączone są do sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Poza opłatami z tytułu administracji osiedla (koszty wspólne utrzymania ulicy) wszystkie inne opłaty są licznikowane. Dodatkowo warto podkreślić, że Zielony Zakątek w Grabówce wyposażony został w nowoczesną sieć światłowodową.
Firma CAMPO powstała w 2005 r. w celu budowy osiedla domów jednorodzinnych i szeregowych w Wasilkowie. Dotychczas brakowało w rejonie Białegostoku firmy budującej tego typu domy na dużym kilkuhektarowym terenie w jednolitej stylistycznej formie. Dominowały obiekty na małych działkach wciśniętych w istniejącą chaotyczną zabudowę.
Firma Campo już na etapie uzgadniania planu zagospodarowania osiedla dba żeby wszystkie domy na tym terenie miały jednolitą „ willową” formę. Bez tradycyjnych na naszym terenie, a bardzo niepraktycznych poddaszy. Koncepcja ta spotkała się z dużym uznaniem klientów. Dotychczas powstało ok. 140 domów, a kolejne są w przygotowaniu.
Duży sukces w pozytywnym odbiorze stylu zabudowy zmotywował nas do poszukiwania kolejnych lokalizacji . Na kolejne lata firma planuje inwestycje na terenie Białegostoku i okolic. Już teraz ruszamy z osiedlem bliźniaków na Wyżynach – kończy Andrzej Grabiński.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *