nieruchomoscipodlaskie.pl

Rydzewski Development zaprasza do Apartamentów przy ulicy Słonimskiej 24

Apartamenty Słonimska 24 przez swoje niezwykłe położenie zapewniające dostęp do centrum na wyciągnięcie ręki połączone z kameralnym i zamkniętym osiedlem stanowią idealne miejsce do zamieszkania. W okolicy są sklepy, szkoły, przedszkola. Również okolica historycznego osiedla Bojary sprawia, że warto pochylić się na tą ofertą i właśnie tu wybrać swoje miejsce na ziemi.

Apartamenty Słonimska to dwa kameralne trzypiętrowe budynki, w których do dyspozycji przyszłych właścicieli przekazaliśmy łącznie 79 mieszkań oraz 11 lokali usługowych. Cała inwestycja została ukończona pod koniec czerwca 2017 roku. Dzięki czemu mieszkania są gotowe do odbioru bez konieczności czekania na klucze do mieszkania.

– Posiadamy w sprzedaży jeszcze kilka mieszkań znajdujących się na niższych kondygnacjach głównie o metrażu powyżej 60 m2. W swojej ofercie mamy do wyboru ciekawe mieszkania 3-4 pokojowe z antresolami o powierzchni od 47 metrów kwadratowych do nawet 90 m2. Mieszkania te posiadają niestandardową wysokość pomieszczeń oraz dodatkowo posiadają okna dachowe, które doświetlają całe mieszkanie– mówi Elżbieta Jelska, przedstawicielka firmy Rydzewski Development.

Realizując Naszą inwestycję dużą uwagę przywiązywaliśmy do jakości używanych materiałów budowlanych oraz rozwiązań architektonicznych zapewniających komfort i wygodę użytkowania.
Oba budynki są estetyczne i doskonale wpasowują się w otoczenie Bojar. Elewacja budynków wykonana jest z cegły klinkierowej oraz tynku strukturalnego emitujących deskę drewnianą.
Wykonanie większych otworów okiennych oraz dodatkowe balustrady zabezpieczone hartowanym szkłem dodatkowo podkreślają oryginalność budynku.

W części podziemnej budynku znajdują się garaże wielostanowiskowe z miejscami postojowymi które można zakupić bezpośrednio u Dewelopera. Istnieje również możliwość nabycia ostatnich komórek lokatorskich. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców zostały przekazane dwa duże tarasy widokowe znajdujące się na dachu jednego z budynków. Cały budynek stanowi zamknięte osiedle z możliwością wejścia na dziedziniec od ulicy Słonimskiej i od ul. Piasta.

Tereny wokół budynków został wyłożony płukaną kostką. Na części terenu znajdują się tereny zielone. Mieszkania na parterze budynku posiadają również przynależne ogródki. Ławki parkowe, kamienne donice, plac zabaw, ozdobne latarnie oraz pergole wokół których w przyszłości będzie pojawiała się roślinność– to wszystko sprawia, że przestrzeń jest i elegancka i bezpieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *