nieruchomoscipodlaskie.pl

Mieszkanie z widokiem na park

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga wciąż inwestuje i tworzy nowe, atrakcyjne lokalizacje na mieszkaniowej mapie Białegostoku. Tu wspomnieć należy o nowej inwestycji, która powstaje przy ulicy Jana Pawła II na osiedlu Młodych.

– Budynek mieszkalny wielorodzinny ma być nowoczesną, 8-kondygnacyjną budowlą, z garażami i miejscami postojowymi w podziemiach – mówi Rafał Szeliga, prokurent firmy – Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z komórek lokatorskich na piętrach, a dodatkowym plusem inwestycji pozostaje świetna lokalizacja przy samym Parku Antoniuk. Docelowo w tym miejscu powstać ma 220 komfortowych mieszkań.

W ofercie dewelopera są mieszkania od ok 30 – 90 m2. Zróżnicowanie metrażu sprawia, że swoje miejsce na ziemi może znaleźć tu zarówno rodzina z dziećmi jak i single.

Budynek wyposażony w windy, komórki lokatorskie na piętrach jak i połączone z miejscami postojowymi w podziemiach. Dodatkową ofertą są indywidualne garaże w podziemiach.

– Cały teren będzie zamknięty, przez co stworzymy enklawę, w której mieszkańcy będą czuć się komfortowo i bezpiecznie – dodaje Rafał Szeliga. – Dodatkowo zadbamy o zieloną przestrzeń wokół.

Co jeszcze wyróżnią inwestycję przy ulicy Jana Pawła w Białymstoku? To idealne połączenie ze ścisłym centrum miasta. Dostać się tam można w zaledwie kilka minut autobusem czy samochodem. W bezpośredniej okolicy jest wspomniany wcześniej Park Antoniuk, sklepy, galerie, szkoły, przedszkola i żłobki. Doskonale rozwinięta infrastruktura na pewno przekona niejednego niezdecydowanego klienta.

– Z całkowitym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to jedno z ciekawszych obecnie oferowanych miejsc w mieście – mówi Rafał Szeliga.

Ekspert finansowy doradzi bezpłatnie

Chcąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę przy zakupie nieruchomości Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga oddaje do ich dyspozycji Eksperta Finansowego, który bezpłatnie:

– Spotka się w dogodnym miejscu i terminie

– Wyliczy zdolność kredytową w kilkunastu bankach

– Porówna aktualne oferty banków i pomoże wybrać najkorzystniejszą

– Wynegocjuje atrakcyjne warunki finansowania

– Przeprowadzi całą procedurę kredytową i pomoże w przygotowaniu formalności

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu oraz kompleksowej obsługi transakcji deweloper podjął współpracę z OPEN FINACE EXPERT. – niezależnym ekspertem finansowym w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych. To jedna z największych i najwyżej ocenianych firm ekspertów finansowych w Polsce. Siłą firmy jest, m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm doradców, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Budowlane „Szeliga” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Zrealizowane obiekty można spotkać w Białymstoku, Łomży, Zambrowie, Suwałkach oraz Bielsku Podlaskim. Przez cały czas działalności przedsiębiorstwo śledzi nowości na rynku budowlanym i stara się w każdej realizacji stosować najlepsze materiały i sprawdzone systemy, dlatego może zagwarantować, że budowane obiekty są wykonywane solidnie i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

NP