nieruchomoscipodlaskie.pl

Dlaczego klienci coraz częściej decydują się na kompleksowe wykończenie wnętrz?

Posiadając nieruchomość, chcielibyśmy dopasować ją do swoich potrzeb, a także spełnić marzenia wizualne związane z wykończeniem wnętrz. Meble oraz sprzęt muszą być odpowiednio dobrane, abyśmy mogli czuć się swobodnie i komfortowo w naszym lokum. Kompleksowe wykończenie wnętrz jest najchętniej wybieraną alternatywą, ponieważ oszczędza nam mnóstwo czasu, a my mamy gwarancję, że dana usługa zostanie wykonana poprawnie oraz z wielką dbałością o szczegóły. 

Zachęcamy do przeczytania poniższego wywiadu z Magdaleną Beszterdą – architekt oraz Panem Pawłem Mielechem, specjalistą ds. urządzeń AGD, którzy przybliżą nam temat ich pracy.

Pierwsze pytanie, które zadaliśmy Pani Magdzie to dlaczego Klienci coraz częściej decydują się na kompleksowe wyposażenie kuchni czyli zakup mebli na wymiar i dobór AGD?

Magdalena Beszterda: Czas jest cenny. W dzisiejszych czasach nikt nie narzeka na nadmiar wolnego czasu, dlatego nasi Klienci cenią sobie kompleksową obsługę.

Wykonujemy zabudowy meblowe na wymiar do domu, mieszkania, biura. Kuchnie to nasza specjalność, dlatego oferujemy kompleksowość w tym temacie. Architekci zajmują się projektem i realizacją zabudów, a nasi specjaliści ds. AGD wyposażają kuchnie w idealne sprzęty dobrane pod wymagania naszych Klientów. Dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu i logistycznemu zapewniamy także bezpieczny transport mebli i urządzeń oraz montaż. Nie kończymy projektu wraz z ostatnim zamontowanym elementem, oferujemy także tzw. obsługę posprzedażową. Nasi klienci mogą liczyć na pokaz możliwości urządzeń, które wybrali, przypomnienie funkcji, wizytę naszego specjalisty u siebie w domu, aby maksymalnie móc wykorzystać potencjał zakupionych sprzętów. 

Co więcej, nasi Klienci mają możliwość wyposażenia swojej kuchni także w inne, niezbędne rzeczy. W naszym salonie oferujemy także możliwość zakupu wyposażenia do kuchni, jadalni, małego AGD najlepszych marek. Tak więc jedno miejsce, kilka wizyt, maksymalna oszczędność czasu, bezproblemowa realizacja całości – to nasze zalety!  

Jakie usługi oferujecie ponad standardem przy produkcji mebli? 

M.B.: Projekt zabudowy, wizualizacje, dobór sprzętu AGD przez naszych specjalistów, armatury i wyposażenia kuchni. Jeśli jest taka potrzeba, podpowiadamy jak przygotować pomieszczenie do zabudowy – na co zwrócić szczególną uwagę w temacie elektryki czy hydrauliki, aby wymarzona zabudowa Klientów była możliwa do zrealizowania bez problemów. To, co nas wyróżnia to na pewno własna produkcja i oczywiście obsługa posprzedażowa. 

Co nas wyróżnia pod kątem konkurencji, jeżeli chodzi o produkcję mebli?

M.B: Kompleksowość, o której wspominaliśmy wcześniej, doskonała ekipa specjalistów, produkty i jakość! Nie każda firma produkująca swoje meble ma własnych architektów, to oni zamieniają słowa i myśli w wymarzony projekt dla klienta. Własna produkcja – daje nam nieograniczone możliwości produkcyjne. Kompleksowość usługi od projektu, wybór sprzętu AGD, produkcję i montaż daje klientowi komfort, oszczędność czasu. Meble – urządzenia AGD – wyposażenie kuchni i jadalni, dokładając do tego powyższe elementy, śmiało możemy stwierdzić, że to wszystko przekłada się na maksymalne zadowolenie naszych Klientów. 

Jaki jest proces realizacji – od zamówienia do montażu?

M.B.: W sytuacji gdy klient nie ma projektu, zaczynamy od rozmowy i sprawdzenia, czego klient potrzebuje i jaki efekt chciałby uzyskać. Dokonujemy profesjonalnych pomiarów i zaczynamy projektować zabudowy. Konsultujemy z klientem projekt. W tym czasie nasi specjaliści ds. AGD przygotowują i konsultują z Klientem lub Architektem propozycje urządzeń do kuchni. Dobieramy wszystkie elementy od koloru frontów po materiały i zlecamy produkcję zabudów meblowych. W zależności od wielkości i stopnia trudności projektu ta trwa około 6 tygodni. Następnie dokonujemy montażu, podłączenia wybranego sprzętu AGD. Gdy cała zabudowa jest gotowa, a Klient ma taką potrzebę, umawiamy się na obsługę posprzedażową: uruchamiamy sprzęty, dokonujemy ustawień wedle preferencji Klienta.

Zapytaliśmy Pana Pawła Mielecha, specjalistę ds. urządzeń AGD, jakie urządzenia są najbardziej popularne, co jest bestsellerem?

Paweł Mielech: Piekarniki parowe, w których można piec w wysokiej temperaturze, piec z parą i gotować na parze. Lodówki do zabudowy o większej pojemności z innowacyjnymi funkcjami przedłużającymi świeżość produktów, zmywarki z funkcją automatycznego uchylania drzwi, coraz większą popularnością cieszą się także niestandardowe płyty 70/90 cm z wieloma polami grzewczymi.

Jakich rozwiązań, innowacji w sprzętach AGD szukają klienci?

P.M: Ciche, niesłyszalne okapy kuchenne o dużej mocy, chłodziarki do zabudowy z funkcją automatycznej kostkarki do lodu, podnoszony kosz w zmywarce ułatwiający użytkowanie, piekarniki z funkcją automatycznego czyszczenia – pyrolizą lub piekarniki parowe, wspomniane wcześniej. Kawiarki do zabudowy czy też innowacyjne szafy do prasowania, zmywarki AutoDos.

 Anna Trzeszczkowska

KONTAKT 

13VIP 4Home&Kitchen 

Tel.: 608 360 788 

strona internetowa: https://www.13vip.pl/ i www.4HomeandKitchen.com.pl