nieruchomoscipodlaskie.pl

Poznaj znakomite meble, które dodadzą komfortu Twojemu mieszkaniu

W jaki sposób kupić odpowiednie meble do naszych wnętrz?

Podczas budowy domu czy remontu mieszkania, końcowym etapem jest odpowiedni dobór mebli, aby wnętrze cieszyło nie tylko oko, ale również nasze samopoczucie. Meble powinny być starannie dobrane pod względem jakości, abyśmy korzystając z nich czuli komfort oraz wygodę. Bardzo ważnym aspektem jest również jakość, na którą zwraca uwagę coraz większe grono osób. Zatem gdzie powinniśmy udać się po odpowiednie meble do naszego mieszkania?

Sklep Akcess specjalizuje się w sprzedaży mebli. Aby przybliżyć Państwu, jakie meble posiadają w swojej ofercie oraz objaśnić temat wyboru mebli do naszych nieruchomości, przeprowadziliśmy wywiad z Panią Agnieszką Klisz, doradcą klienta w salonie meblowym Akcess. Wywiad przeprowadziła Anna Trzeszczkowska.

Na początku wywiadu, postanowiliśmy przybliżyć Państwu asortyment sklepu.

A.T: W jakich sprzedaży mebli specjalizuje się salon Akcess?

A.K: Specjalizujemy się w sprzedaży mebli wypoczynkowych tapicerowanych, do których należą między innymi sofy, narożniki, fotele, a także pufy. Posiadamy ogromny wybór modeli i wzorów-od najprostszych z funkcją spania, po funkcję relaksu, z regulowanymi zagłówkami, dodatkowym barem, czy wysuwanym siedziskiem. W ofercie mamy również duży wybór stołów (do jadalni) z wykończeniem drewnianym, szklanym czy ceramicznym. Stoły rozkładane i nierozkładane w różnych rozmiarach i kształtach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo, także krzesła, które możemy dopasować stylem i kolorem do każdego stołu i wnętrza. Posiadamy w sprzedaży meble od najlepszych producentów z Włoch i Polski.

A.T: Na co warto zwrócić uwagę przy zamawianiu mebli?

A.K: Przy zamawianiu mebli bardzo ważny jest dobór odpowiedniego komfortu

mebla, jego wysokości i głębokości oraz funkcji, jakie może posiadać dany model. A możliwości jest bardzo dużo – jak już wspomniałam- funkcja spania,

pojemnik na pościel, funkcja relaksu, dodatkowe pufy itd. Przede wszystkim mebel

musi pasować metrażem do wnętrza. Nie może być za mały, ponieważ “zginie” na

dużej powierzchni, a także za duży co powoduje, że przytłoczy całe wnętrze.

A.T: Jakie obicia mebli znajdziemy w Państwa salonie?

A.K: W naszym sklepie klienci znajdą tkaniny o różnych właściwościach i fakturach,

między innymi plecionki, dzianiny i welwety, floki, szenile oraz welury. Tkaniny te

różnią się nie tylko wyglądem, ale także parametrami technicznymi. Przy doborze

tkaniny trzeba wziąć pod uwagę warunki, w jakich będzie użytkowana sofa. Czy będzie stała w mało uczęszczanym salonie, czy będzie centrum domowego życia rodziny z dziećmi i zwierzętami. Mamy do wyboru tkaniny plamoodporne, bardziej lub mniej podatne na mechacenie czy przecieranie.

Wybór tkanin jest olbrzymi. Gama kolorystyczna, którą dysponujemy to niemalże kilkaset odcieni. W naszym salonie oferujemy możliwość łączenia kolorów według własnego gustu i potrzeb. Klienci, którzy kochają skóry naturalne również znajdą coś dla siebie. Skóra nadaje meblom klasę i elegancję, co możemy zauważyć, patrząc na meble skórzane dostępne w naszym salonie.

A.T: Czym należy, kierować się dopasowując meble do wnętrz?

A.K: Własnym gustem i potrzebami. To klient będzie mieszkał i na co dzień korzystał z mebla, sofy czy stołu, a sam najlepiej wie, co lubi i czego potrzebuje. My oczywiście jesteśmy po to, aby doradzić, odpowiedzieć na pytania, poinformować o różnych możliwościach, ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji, ale to klient musi wiedzieć, czy chce np. kanapę miękką, w której się “ zapadnie”, czy woli bardziej twarde meble. 

A.T: Jak odpowiednio dobrać wymiary mebli?

A.K: Wybierając meble, przede wszystkim musimy znać wymiary pomieszczenia, oraz musimy wiedzieć jakie inne meble będą obok. Należy zachować przejścia, odstępy umożliwiające swobodne korzystanie z danego mebla i z pomieszczenia. Posiadamy bardzo duży wybór sof i narożników w różnych rozmiarach. Ponadto jesteśmy w stanie tak skonfigurować mebel, aby idealnie pasował do wnętrza oraz do oczekiwań klienta. Umożliwiają to systemy modułowe, za pomocą których dobieramy samodzielnie poszczególne elementy narożnika czy sofy. Dzięki temu możemy też nieco zmodyfikować ich szerokość.  Niektórzy nasi producenci dają nam możliwość zwiększenia szerokości siedziska co 10 lub 20 cm, więc jesteśmy w stanie samodzielnie ustalać jego szerokość. 

A.T: Czy w państwa salonie możemy liczyć na specjalistyczną pomoc przy wyborze mebli?

A.K: Oczywiście. Mamy wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę na temat mebli. Uczestniczymy w szkoleniach producentów, odwiedzamy targi meblowe, wnętrzarskie, aby znać najnowsze trendy. Podpowiadamy i doradzamy na każdy temat związany z meblami. Poza tym zachęcamy klientów, aby siadali i sprawdzali komfort oraz wygodę mebli. To oni będą codziennie z nich korzystali i to ich zadowolenie jest tu najważniejsze. 

A.T: Dziękujemy za przybliżenie oferty salonu Akcess, życzymy dalszych sukcesów i jak największej klientów. 

Anna Trzeszczkowska 

logo.png (190×60)

O firmie

Salon wyposażenia wnętrz AKCESS to szeroka gama artykułów przeznaczonych do

aranżacji wnętrz – ceramika i armatura sanitarna, płytki ceramiczne, farby, podłogi drewniane i panele, drzwi czy chemia budowlana. W ofercie Akcessu znajduje się też meble wypoczynkowe – sofy, narożniki, fotele oraz stoły, krzesła i oświetlenie. W przestronnym Salonie pokazana jest oferta producentów zarówno krajowych jaki zagranicznych. AKCESS istnieje od ponad 30 lat.

Kontakt:

Salon

15-863 Białystok 

ul. Radzymińska 14

Tel: 85 66 43 433

E-mail: biuro@akcess.com.pl