nieruchomoscipodlaskie.pl

Klimat w sypialni to podstawa

Ponadczasowe materiały, starannie dobrane detale i stonowana kolorystyka – sypialnia łącząca w sobie te cechy z pewnością będzie idealnym miejscem na odpoczynek i regenerację. Zaaranżowana ze smakiem przestrzeń pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie, emanując harmonią i spokojem.

Drewno ociepli i doda sypialni oryginalnego klimatu. Wprowadzenie do aranżacji naturalnych surowców i dodatków w postaci kwiatów będzie kojąco działać na zmysły. Zdrowy sen wspomogą też odpowiednio dobrane materiały jak lniana czy bawełniana pościel. W tak urządzonej sypialni świetnie sprawdzą się białe drzwi Porta VECTOR Premium z klasycznym wzorem frezowania. Umiejętnie wkomponują się w panującą stylistykę boho, podkreślając piękno dekoracji.

W sypialni niezwykle ważną rolę odgrywa kolor. To właśnie stonowane barwy wyciszają i sprawiają, że odpoczynek jest bardziej efektywny. Oprócz ostrych zestawień kolorystycznych warto unikać wielkich deseni zdobiących ściany, tak aby maksymalnie wyciszyć się przed snem. Idealnym rozwiązaniem będzie relaksująca zieleń. Nastrojowe oświetlenie i pastelowy wzór tapety dopełnią klimatyczną aranżację. Drewniane wybarwienie drzwi Porta VERTE Premium będzie delikatnym akcentem wnętrza. Pełne skrzydła zapewnią zaś intymność i izolację akustyczną pomieszczenia.

Sypialnia urządzona z dbałością o detale cieszy oko i zachwyca pomysłowością. Podczas urządzania wnętrza odpowiadającego na potrzeby użytkownika niezastąpione będą drzwi SMART. Można je spersonalizować umieszczając na ich powierzchni akcesoria jak kieszenie na drobiazgi, wieszaki czy lustro. Wyposażone w ten sposób drzwi będą nie tylko funkcjonalnym, ale i estetycznym wykończeniem pomieszczenia. Wystrój zespolą harmonijne odcienie beżu, dodając aranżacji ponadczasowej elegancji.

Więcej informacji nt. drzwi dostępnych jest na stronie http://www.porta.com.pl.