nieruchomoscipodlaskie.pl

Nie musisz mieszkać w bloku, stać Cię na szeregówkę

Co wyróżnia najnowszą inwestycję dewelopera Sokołowscy Nieruchomości? Po pierwsze lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, po drugie przystępna cena. Szeregówka w pięknej okolicy czy mieszkanie w blokowisku? Odpowiedź jest prosta.

Atrakcyjna szeregówka na białostockiej Bagnówce kosztuje od 331 780 PLN to mniej więcej tyle samo ile kosztuje dwupokojowe mieszkanie. Ci, którzy zastanawiają się nad swoim własnym miejscem na ziemi, niewątpliwie powinni pochylić się na ofertą Sokołowscy Nieruchomości.

Zamieszkaj w zielonym ogrodzie

Green Garden może być spełnieniem marzeń każdego, kto nie chce mieszkać w najpiękniejszym nawet blokowisku, ale kto marzy, aby otworzyć drzwi swojego mieszkania i mieć przed nimi swój własny kawałek świata. A będzie nim zielona bezpieczna okolica. W pobliżu rzeczka Dolistówka i mnóstwo zieleni. Stąd bardzo blisko jest do nowoczesnej szkoły, sklepów. Inwestycja zlokalizowana jest stosunkowo blisko centrum. Dojazd samochodem zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut.

Tanio i bezczynszowo

Green Garden to osiedle dwupoziomowych domków w zabudowie szeregowej, gdzie dostępne są lokale o powierzchni 67 i 77 mkw. Każdy z nich ma własne miejsce na zaparkowanie samochodu, ale przede wszystkim ogród będący naturalnym przedłużeniem jasnych przestrzeni parteru domu. W bardzo funkcjonalnych wnętrzach można bez problemu zainstalować kominek, a nowoczesne technologie ocieplenia budynku wpływają na niskie koszty utrzymania nieruchomości. Mieszkania z ogrodem w Green Garden są dostępne już od 331 tysięcy zł… a są to lokale bezczynszowe.

Aktualnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji. Osiedle Green Garden zostanie wyposażone w oświetlenie oraz nowoczesny plac zabaw.

Zapraszamy do biura sprzedaży:

ul. Legionowa 30 lok 103 Białystok

Więcej informacji pod nr tel. 85 742 88 48, 85 742 88 58

O FIRMIE:

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nieruchomości. Zajmuje się deweloperstwem, a swą działalność prowadzi już od roku 2008. Całe lata spędzone aktywnie na rynku pozwoliły nabrać wielu bezcennych doświadczeń, które pozwalają bezustannie wznosić jakość usług na wyższy poziom.

– Od samego początku istnienia firmy, za cel stawialiśmy sobie innowacyjność i wszechstronność usług. Dzięki tak holistycznemu podejściu, nasza działalność deweloperska szybko spotkała się z uznaniem wśród Klientów i ekspertów na terenie miasta Białystok. Każdy profesjonalny deweloper zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dobrego może zaoferoawć swoim Klientom dzięki stałemu rozwijaniu zakresu swoich usług. Staramy się świecić przykładem pod tym względem i działać z maksymalnym zaangażowaniem we wszystkich gałęziach rynku nieruchomości – mówi Aneta Sokołowska, właścicielka firmy.