nieruchomoscipodlaskie.pl

Poznaj funkcjonalność nowoczesnej architektury – Nowe Bojary

Rozpoznawalna firma deweloperska JAZ–BUD prezentuje kolejną inwestycję – Nowe Bojary, która została zlokalizowania w dzielnicy Bojary i łączy zalety tętniącego życiem centrum z urokami kameralnej dzielnicy. Marka, dzięki zaadoptowaniu terenów pofabrycznych realizuje wyjątkową koncepcję bez ingerencji w zabytkową zabudowę. Osiedle będzie idealnym miejscem dla osób szukających komfortu, jaki gwarantuje spokojna okolica, a jednocześnie pragnących czerpać korzyści oferowane przez centrum miasta.

Ten nowoczesny kompleks mieszkalny powstaje w pobliżu niemal stuletnich budynków nadających niepowtarzalnego klimatu okolicy. Realizacja składa się z kilku budynków posiadających mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe o metrażach od 28,12 m2 do 68,21 m2 w cenie od 7900,00 zł/m2. Tak szeroki wachlarz wyboru sprawia, że ofertę dla siebie znajdą zarówno single w różnym wieku (zarówno w średnim wieku, jak i studenci), seniorzy, bezdzietne pary, rodziny z dziećmi i małżeństwa planujące potomstwo. Codzienne życie ułatwią mieszkańcom lokale usługowe o powierzchniach od 42,12 m2 do 68,21 m2, które są przystosowane do zagospodarowania np. pod sklep, gabinet fryzjerski czy gastronomię. Pod budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dostępne już od 30 000 złotych – ich ostateczna cena jest zależna od wielkości. Każdy właściciel mieszkania o powierzchni ponad 40m2 ma obowiązek zakupić również miejsce parkingowe. Ponadto w budynku znajdują się również komórki lokatorskie w cenie od 4 000 zł. 

Planowane terminy odbioru mieszkań wyglądają następująco:

  • Etap I (mieszkania od nr 1 do nr 84) – od 2 stycznia 2023 roku
  • Etap II (mieszkania od nr 85) – od 2 maja 2023 roku

Podczas projektowania postawiono na przemyślaną aranżację, czego dowodem są funkcjonalne, przejrzyste i bardzo cenione układy pomieszczeń oraz popularne metraże. Budynki są monitorowane i posiadają pomieszczenia ochronne, dlatego każda osoba troszcząca się o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny może czuć się w nim komfortowo. Prosty, a jednocześnie elegancki i nowoczesny design sprawia, że kompleks budynków o zróżnicowanych wysokościach jest ponadczasowy. Zaplanowano wewnętrzne dziedzińce, place zabaw dla dzieci oraz lokale usługowo–handlowe w parterze od strony ulic.

Mieszkańcy mogą czerpać korzyści z mieszkania nieopodal centrum, przy jednoczesnym komforcie przebywania w zacisznej okolicy. Lokalizacja jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Białegostoku.

Dlaczego warto zaufać firmie JAZ–BUD i zainteresować się oferowanymi przez nią mieszkaniami? Przede wszystkim za wysoką oferowaną jakością budynków idzie wiedza i doświadczenie. Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ–BUD Sp. z o.o. powstało w marcu 1998 roku. Obecnie stanowi Grupę JAZ-BUD prowadzącą działalność deweloperską oraz realizuje generalne wykonawstwo na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego. Firma podejmuje się kompleksowej realizacji obiektów budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i inżynieryjnych. Jej wyróżnikiem jest fakt posiadania własnego zaplecza technicznego do realizacji inwestycji budowlanych. Na własnym gruncie buduje wielorodzinne budynki mieszkalne wraz z lokalami usługowymi i podziemnymi garażami wielostanowiskowym oraz wykonuje realizacje na zlecenie inwestorów zewnętrznych.

Marka dba o to, aby powstałe inwestycje były usytuowane w przemyślanie wybranych lokalizacjach, spełniających oczekiwania potencjalnych klientów. Dba o komfort życia przyszłych mieszkańców budynków wielorodzinnych, dlatego stawia na staranne wykonanie i  wykończenie wnętrz na wysokim poziomie oraz właściwy dobór dobrych jakościowo materiałów. Spółka koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury. 

Klaudia Barcińska

O firmie

Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ–BUD Sp. z o.o. powstało w marcu 1998 roku.

Obecnie stanowi Grupę JAZ-BUD, która prowadzi działalność deweloperską oraz realizuje generalne wykonawstwo na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego.

JAZ–BUD realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne. Posiada w całości własne zaplecze techniczne do realizacji inwestycji budowlanych.

Od momentu powstania firmy, głównym celem Spółki jest realizacja obiektów budowlanych spełniających wymagania stawiane przez Klienta pod względem jakości i terminowości wykonania. Koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury.

JAZ–BUD wspomaga działalność charytatywną szeregu fundacji, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych czy szkół. Sponsoruje również imprezy sportowe, rekreacyjne i kulturalne.

Kontakt

ul. Świętokrzyska 3

15-843 Białystok

tel. 85 651 85 92

E-mail: biuro@jaz-bud.pl